Keystone logo

1 MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Zarządzanie projektem 2024

Filtry

Filtry

 • MBA w niepełnym wymiarze godzin
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie projektem
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (1)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

   MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Zarządzanie projektem

   W niepełnym wymiarze czasu Master of Business Administration, lub MBA, jest zwykle międzynarodowo uznanym stopniem, który koncentruje się na jednym lub kilku obszarach zarządzania przedsiębiorstwem. Większość szkół wymaga, abyś miał doświadczenie w biznesie przed złożeniem wniosku o ten program.

   Nadal możesz się zastanawiać, co to jest MBA w niepełnym wymiarze godzin w Project Management? W ramach każdej struktury biznesowej istnieją projekty, które należy zrealizować na czas iw ramach określonego budżetu. Aby sprostać tym potrzebom, większość programów wymaga podstawowego wyboru kursów, w tym strategii zarządzania i finansów. W ramach określonych programów szkolnych można skoncentrować się na sprawozdawczości finansowej i narzędziach związanych z tym zadaniem lub na znaczeniu etyki i odpowiedzialności społecznej.

   Ukończenie wyższego stopnia często wymaga organizacji i zarządzania czasem, dwóch umiejętności, których możesz się nauczyć, gdy podejmujesz studia MBA. Umiejętności te odnoszą się także do codziennego życia i mogą sprawić, że będziesz bardziej wydajny. Kolejną umiejętnością, którą możesz zdobyć, jest znajomość zaawansowanych programów komputerowych, które mogą pomóc Ci w korzystaniu z innych programów poza firmowych do celów prywatnych.

   Koszt MBA w niepełnym wymiarze godzin w dużej mierze zależy od tego, gdzie chcesz studiować. Niektóre elementy, które należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu budżetu, obejmują opłaty rejestracyjne, koszty rezerwacji, zakwaterowanie i wyżywienie. Praca na ten stopień w niepełnym wymiarze godzin często oznacza, że ​​możesz rozłożyć te koszty na dłuższy okres czasu, co może ułatwić budżetowanie.

   Z MBA w Project Management, możesz szukać różnych pozycji w ramach standardowej struktury biznesowej. Kierownik projektu, analityk projektu i dyrektor operacyjny to tylko niektóre z tytułów, o które można się ubiegać. Zasady w tym programie studiów można również stosować do zarządzania projektami w ramach organizacji non-profit, szkół i instytutów medycznych. Jeśli skupiasz się na etyce zarządzania przedsiębiorstwem, możesz szukać pracy w świecie prawnym jako kierownik kontraktu i negocjacji, menedżer portfela i inne.

   Programy MBA w zakresie zarządzania projektami można znaleźć na całym świecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.