Keystone logo

6 MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie międzynarodowe 2024

Filtry

Filtry

 • MBA w niepełnym wymiarze godzin
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie międzynarodowe
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (6)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie międzynarodowe

  W niepełnym wymiarze godzin MBA jest sposobem na zdobycie stopnia wyższego stopnia bez poświęcania tak dużo czasu z obecnej pracy. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, aby ukończyć program, może to być dobrym rozwiązaniem do rozłożenia czasu i pieniędzy.

  Co to jest MBA w niepełnym wymiarze godzin w zarządzaniu międzynarodowym? Ten program zazwyczaj koncentruje się na tym, w jaki sposób firmy mogą radzić sobie na globalnym rynku, zachowując przy tym lokalne znaczenie. Niektóre programy wymagają jedynie tytułu licencjata, ale inne wymagają kilku lat doświadczenia zawodowego. Kursy, które możesz wziąć, obejmują komunikację międzykulturową, zarządzanie zasobami finansowymi, finansowanie przedsiębiorstw, metody ilościowe i zarządzanie innowacjami. Możesz także skupić się na konkretnym obszarze międzynarodowym, takim jak Europa lub Azja.

  Istnieje wiele umiejętności, które możesz zdobyć podczas tego programu studiów, w tym zarządzanie czasem, przywództwo i komunikację. Zarządzanie czasem może sprawić, że Twoje codzienne czynności będą bardziej wydajne, a komunikacja i przywództwo mogą dać ci pewność w ustawieniach społecznych.

  Praca w niepełnym wymiarze godzin może kosztować mniej w każdym semestrze z powodu zakupu mniejszej liczby książek i rejestracji na mniejszej liczbie lekcji, ale każda szkoła wymaga różnych kosztów. Aby określić, ile pieniędzy będziesz potrzebować, powinieneś również wziąć pod uwagę koszt podróży w przypadku zajęć, których nie możesz wziąć online.

  Międzynarodowy program zarządzania może przygotować Cię do różnych karier. Niektóre tytuły do ​​szukania to analityk finansowy, specjalista ds. Handlu i pracownik służby zagranicznej. Firmy zatrudniające absolwentów MBA to firmy giełdowe, banki i inne instytucje finansowe. Ze względu na międzynarodowy zasięg można znaleźć pracę niemal w każdym kraju.

  Jako przedmiot międzynarodowy, programy MBA w zarządzaniu międzynarodowym można znaleźć na całym świecie. W przypadku wielu szkół oferujących opcje online poświęć trochę czasu, aby ustalić, co najlepiej pasuje do Twojego stylu życia. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.