Keystone logo

53 MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Studia biznesowe 2024

Filtry

Filtry

  • MBA w niepełnym wymiarze godzin
  • Studia biznesowe
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (53)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Studia biznesowe

Dla wielu uczniów najtrudniejszą częścią bycia zapisanym w programie magisterskim jest równoważenie ich pracy i rodziny z ich wykształceniem. MBA w niepełnym wymiarze godzin może umożliwić uczniom dalsze kształcenie i zdobywanie wiedzy eksperckiej w wybranej przez nich dziedzinie kariery bez poświęcania innych obszarów życia.

Co to jest MBA w niepełnym wymiarze godzin w Business Studies? Zazwyczaj zaprojektowane, aby dać studentom dogłębną wiedzę na temat funkcjonowania firm na każdym poziomie, tego typu programy zazwyczaj wykorzystują kursy poświęcone takim tematom, jak techniki marketingowe, strategie biznesowe, wdrożenia i finanse. Studenci zazwyczaj uczą się poruszać skomplikowanymi zasadami biznesowymi, biorąc udział w kursach z teorii zarządzania. Można również wykorzystać kilka ogólnych kursów edukacyjnych, takich jak rachunkowość i pisanie, aby uzupełnić wiedzę studentów na temat świata biznesu.

Studenci zazwyczaj rozwijają kilka podstawowych umiejętności, gdy są zapisani na studia MBA w niepełnym wymiarze godzin w Business Studies. Umiejętności przywódcze mogą sprawić, że studenci będą silnymi kandydatami do awansu zawodowego w przyszłości, a umiejętności analityczne pomogą im poruszać się w świecie biznesu. Silna kompetencja w komunikacji może pomóc uczniom zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Koszt studiów MBA w niepełnym wymiarze różni się w zależności od uczelni. Każda szkoła ma własny zestaw opłat za naukę, a czynniki takie jak lokalizacja klasy również mogą mieć wpływ na cenę.

Z MBA w niepełnym wymiarze czasu w Business Studies, studenci zwykle kwalifikują się do różnych rodzajów kariery. Wielu pracuje jako przedsiębiorcy i uruchamia własne firmy. Inni wolą zajmować stanowiska jako analitycy biznesowi lub konsultanci. Dla tych, którzy lubią twórcze prace, kariery mogą być dostępne jako menedżerowie marketingu lub menedżerowie ds. Reklamy. Studenci, którzy wolą pracować z liczbami, czasami znajdują pracę jako menedżerowie wynagrodzeń, doradcy finansowi lub analitycy danych.

Na całym świecie uniwersytety ułatwiają studentom dostęp do szkolnictwa wyższego, oferując kursy online. Podczas studiów MBA w niepełnym wymiarze czasu są zwykle oferowane zarówno w trybie online, jak i na uczelni, biorąc zajęcia online zwykle daje uczniom większą elastyczność. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.