Keystone logo

1 MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Żytawa, Niemcy dla 2024

Filtry

Filtry

 • MBA w niepełnym wymiarze godzin
 • Niemcy
Kierunki studiów
  Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Popular study format

  MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Żytawa, Niemcy

  Miasto Zittau znajduje się w Saksonii graniczącej Polskę i Czechy. Start do 27.500 mieszkańców, miasto jest zdefiniowany przez doskonałej architektury niemieckiej, że jest to widok nie do zniesienia. Posiada dwie instytucje znane z nauk programów.

  Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

  MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.