Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Niepełny etat MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Surrey, Kanada 2023

1 Niepełny etat MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Surrey, Kanada 2023

Przegląd

Surrey, jest miastem, w którym można znaleźć wiele dyplomów i stopni programów, które odnosi się do nauki, sztuki, zdrowia, biznesu i umiejętności szkolenia dla studentów. Szkolnictwo wyższe jest dobrze przedstawione przez licznych ośrodków edukacyjnych, takich jak Kwantelen Politechniki i innych uczelni, które z pewnością miały wpływ na społeczność.

Kanada jest krajem Ameryki Północnej składa się z dziesięciu prowincji i trzech terytoriów. Położony w północnej części kontynentu, to rozciąga się od Atlantyku do Pacyfiku i północy do Oceanu Arktycznego.

W niepełnym wymiarze czasu MBA jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć poświadczeń i uzyskać wiedzę biznesową, która jest niezbędna do kariery szybko poruszającego. Program ten jest doskonały dla profesjonalistów pracujących, którzy wolą na zajęcia w weekendy lub wieczorami.

Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA w niepełnym wymiarze godzin
  • Kanada
  • Surrey
  • Niepełny etat
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki Lotnictwo
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów