Keystone logo

1 MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Surrey, Kanada dla 2024

Filtry

Filtry

 • MBA w niepełnym wymiarze godzin
 • Kanada
Kierunki studiów
  Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Popular study format

  MBA w niepełnym wymiarze godzin Programy w Surrey, Kanada

  Surrey, jest miastem, w którym można znaleźć wiele dyplomów i stopni programów, które odnosi się do nauki, sztuki, zdrowia, biznesu i umiejętności szkolenia dla studentów. Szkolnictwo wyższe jest dobrze przedstawione przez licznych ośrodków edukacyjnych, takich jak Kwantelen Politechniki i innych uczelni, które z pewnością miały wpływ na społeczność.

  Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentowana w Kanadzie dlatego 'sa społeczeństwa wielokulturowego. Bariera językowa nie jest problemem dla zagranicznych studentów, Kanada uznawana jest za lidera world 's w szkolenia językowe jest.

  MBA w niepełnym wymiarze godzin, lub Master of Business Administration, jest doskonałym sposobem, aby skorzystać z możliwości kształcenia absolwentów. Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, ten typ programu generalnie oferuje bardziej elastyczne harmonogramy klasy niż typowe stopnia.