Westford University College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie:

O Westford:

Westford University College ma na celu przygotowanie przyszłych liderów biznesu poprzez aktywne uwzględnianie dynamicznych zmian stałych na całym świecie. Nasz program nauczania i szereg programów zarządzania biznesem wyposażają studentów i specjalistów w opracowywanie globalnej perspektywy dla szeroko zakrojonych zagadnień w celu wywierania trwałego wpływu na społeczeństwo.

Kto

Westford jest szanowaną i poszukiwaną instytucją akademicką oferującą zaawansowane i wyższe kwalifikacje w zakresie zarządzania, mody

Gdy

Westford to dziś dziesięcioletnia instytucja edukacyjna, założona w 2009 roku. Zaczęło się od naszych założycieli przewidujących pokorną myśl o „tworzeniu niedrogich doświadczeń edukacyjnych”; pozostanie „dostępny dla wszystkich”; motyw, który napędza nas z dumą każdego dnia w instytucji, jednocześnie symbolizując „zaufanie”, „doskonałość”

Co

Westford oferuje różnorodne akredytowane i uznawane na całym świecie programy studiów podyplomowych oraz profesjonalne certyfikaty w zakresie zarządzania, mody, technologii informatycznych od wielu akredytowanych organów. Uczniowie mogą teraz wybrać „najlepszą karierę”, odpowiadającą ich „ambicjom”

Czemu

Westford wykorzystuje najlepsze światowe praktyki pedagogiczne w nauczaniu online i na miejscu, co daje „interaktywne środowisko uczenia się od siebie”, „rozwija zaawansowane możliwości badawcze,„ rygor akademicki ”poprzez szerszy wybór„ starannie zaprojektowanych opcji ”Programy studiów licencjackich i certyfikaty zawodowe odpowiednio dostosowane do zaspokajania zmieniających się potrzeb zwykłych studentów i pracujących specjalistów. Westford University College optymalnie wykorzystuje wyrafinowaną technologię i moc Internetu, aby zapewnić Ci bezcenne doświadczenie edukacyjne obejmujące globalną wiedzę najlepszych praktyk branżowych.

Wizja:

Westford University College zajmuje się transformacjami - jednostek, organizacji i społeczeństwa. Nasze programy mają na celu uzupełnienie twojego wykształcenia, aby prowadzić do pracy i kariery, które wykorzystują twoje pasje i umiejętności. Naszą wizją jest być najważniejszą instytucją zarządzającą działającą na całym świecie dzięki doskonałości w edukacji i badaniach wysokiej jakości.

Misja:

„CELEM” jest dążenie do innowacji, doskonalenie i doskonalenie podstaw edukacji menedżerskiej oraz tworzenie nisz w różnych dyscyplinach poprzez ciągłe badania i wpływowe nauczanie. Instytucja zdecydowanie opowiada się za zwiększeniem wkładu wiedzy poprzez wypełnienie luki między środowiskiem akademickim a przemysłem.

Wartości:

Doskonałość: dążymy do doskonałości w zakresie dostaw, oceny, relacji między studentami a wykładowcami

Uczciwość: Dążymy do tego, aby być uczciwym, etycznym i prawdomównym.

Różnorodność: Zachęcamy i wspieramy włączenie, różnorodność i równość na wszystkich poziomach.

Innowacja: dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć środowisko sprzyjające innowacjom, kreatywności i duchowi przedsiębiorczości.

Współczucie: Staramy się pielęgnować współczucie, ucieleśniać sprawiedliwość społeczną, pomagać i wzmacniać pozycję innych, aby zmieniać świat.

Odpowiedzialność: Jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie doskonałości poprzez usługi oparte na wartości i dążenie do jakości we wszystkich naszych programach.

Lokalizacje

Sharjah

Address
Sharjah: 1st Floor, India Trade & Exhibition Centre, Al Taawwun, Sharjah
Tel: +971 6 5939625

Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Kapsztad

Address
Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki

Kuwejt

Address
Kuwejt, Al Asimah Governate, Kuwejt

Rijad

Address
Rijad, Prowincja Rijad, Arabia Saudyjska

Johannesburg

Address
Johannesburg, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Dammam

Address
Dammam, Wschodnia Prowincja, Arabia Saudyjska

Bahrajn Online

Address
Bahrajn Online, Bahrajn

Accra

Address
Accra, Region Wielka Akra, Ghana

Toronto

Address
Toronto, Ontario, Kanada

Dubai

Address
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Canada Online

Address
Canada Online, Kanada

Nigeria Online

Address
Nigeria Online, Nigeria

Toronto

Address
Toronto, Ontario, Kanada

Kapsztad

Address
Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki

Abu Dabi

Address
Abu Dabi, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Malezja online

Address
Malezja online, Malezja

Amman

Address
Amman, Gubernatorstwo Ammanu, Jordania

UK Online

Address
Westford School of Management LTD
20-22 Wenlock Road
London, N1 7GU
United Kingdom

UK Online, Wielka Brytania