University of West London - Ras al Khaimah Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of West London - RAK Branch Campus

UWL cieszy się renomą wysokiej jakości edukacji ściśle związanej z zatrudnieniem. Naszym celem jest zainspirowanie naszych studentów do zostania innowacyjnymi profesjonalistami, łączącymi ich z ekscytującymi i satysfakcjonującymi karierami.

Położony w sercu jednego z najbardziej udanych regionów biznesowych w Wielkiej Brytanii, Uniwersytet ma wysoko wykwalifikowanych pracowników z bogatym doświadczeniem w swoich dziedzinach i silne związki z ich branżami.

Wszystko, co robimy, ma na celu wyposażenie naszych studentów zarówno w wiedzę akademicką, jak i praktyczne umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w wybranych przez nich zawodach. Jesteśmy The Career University.


Na Uniwersytecie Zachodniego Londynu rozpoczęliśmy współpracę z Wisdom Education Group, która jest naszym lokalnym dostawcą infrastruktury akademickiej. To jest nasz pojedynczy Oddział Campus, który służy studentom z ZEA, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Cieszymy się, że możemy zaoferować szereg wysokiej jakości, skoncentrowanych na karierach studiów licencjackich i podyplomowych, prowadzonych przez wysoce doświadczony personel dydaktyczny.

Przywracamy nasz nastawiony na ucznia etos do Ras al-Chajma, zapewniając, że uczniowie znajdują się w centrum wszystkiego, co robimy w zakresie programów nauczania, nauczania i życia w kampusie. Oferujemy elastyczne rozkłady jazdy dostosowane do potrzeb uczniów i dostosowane do pracy zawodowej. Zajęcia odbywają się w języku angielskim, a przyznawane kwalifikacje będą takie same, jak te, które nagradzamy w Wielkiej Brytanii.

University of West London Branch Campus, Academy Zone, Ras al Khaimah Zjednoczone Emiraty Arabskie:

Nowo uruchomione Centrum Uniwersytetu Zachodniego Londynu (RAKFTZ Branch) znajduje się w Strefie Akademickiej strefy wolnego handlu Ras al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest to pierwszy Oddział Campus University of West London na Bliskim Wschodzie./strong>

Kampus znajduje się w centrum na granicy Umm Al Qaiwan w Emiracie Ras Al Khaimah w Al Hamra. RAK Ceramics, światowej sławy firma Ceramics położona w pobliżu tego kampusu. Bezpośredni dostęp z emiratu Fujairah stanowi dodatkową zaletę. Kampus ten może bezpośrednio obsługiwać całe północne emiraty, ponieważ znajduje się w pobliżu Fujairah, Umm Al Quwain, Ajman, Sharjah i Dubaju. Centrum znajduje się w odległości 50 minut jazdy od Dubaju, a transport jest dostępny w całych północnych Emiratach, w tym w Dubaju.

Centrum oferuje szereg kursów licencjackich i podyplomowych prowadzonych przez wysoce doświadczoną kadrę pedagogiczną. Zajęcia odbywają się w języku angielskim, a przyznawane kwalifikacje będą takie same, jak te, które nagradzamy w Wielkiej Brytanii.

Kursy, które będą oferowane obejmują zarządzanie, finanse i rachunkowość oraz zarządzanie podróżami i turystyką.

Kariera i rozwój badań

Po ukończeniu kursu nasi studenci MBA czują się pewniej i wielu z nich przenosi się do obszarów wzrostu, takich jak bankowość, doradztwo, sektor rządowy i non-profit na arenie międzynarodowej, podczas gdy inni prowadzą własne, odnoszące sukcesy firmy.

Nasi absolwenci MBA pracują teraz z takimi firmami jak:

Citibank
Accenture
GlaxoSmithKline
Zaufania NHS
BBC
Wieśniak
Starbucks
Opony Continental
The Times India
Hotele w Jarvis
Opiekun

Postęp w nauce


Podczas nauki możesz odkryć obszar, o którym chcesz dowiedzieć się więcej. Studia doktoranckie umożliwiają rozwój badań i ogólnych umiejętności, dzięki którym możesz skutecznie pracować jako profesjonalny badacz./>

Wsparcie kariery


Nasze stopnie mają na celu pomóc Ci znaleźć karierę, która jest dla Ciebie odpowiednia. 96% naszych absolwentów pracuje w ciągu 6 miesięcy od ukończenia szkoły./>

Dzięki naszej pożądanej lokalizacji w zachodnim Londynie, mamy silne powiązania z wieloma organizacjami krajowymi i wielonarodowymi, takimi jak BBC, Hewlett-Packard (HP) Ltd, Middlesex Law Society i Savoy Education Trust. Mamy mocne osiągnięcia w zakresie oferowania wartościowych praktyk zawodowych, a także zapewniamy praktyczne doświadczenie na Uniwersytecie dzięki naszemu programowi Ambasadorów Studentów.

Wielu z naszych pracowników ma udane doświadczenia w odpowiednich branżach i może doradzić, jak rozpocząć karierę. Nasz serwis kariery pomoże Ci również w wykorzystaniu Twojego potencjału poprzez oferowanie specjalistycznych porad i wskazówek dotyczących szerokiego zakresu zagadnień związanych z karierą, w tym:

  • CV
  • poszukiwanie pracy
  • procedury rekrutacji i selekcji
  • Dalsze badanie.

Jesteśmy The Career University.

Lokalizacje

Al Jazirah Al Hamra

Address
Al Mamourah Street, Al Nakheel
Al Hamra

Al Jazirah Al Hamra, North Ras Al Khaimah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium