Przeczytaj oficjalny opis

University of Bolton miał udaną współpracę z winc RAK od 2008 roku. Programy dostępne są w poziomie studiów licencjackich i podyplomowych. Programy te są prowadzone przez UK i lokalnych opiekunów brytyjskie wychowawcy Link z University of Bolton będzie również monitorowanie programów. Studenci będą mieli również dostęp do obiektu internetowym uczelni takich jak "Moodle".

Kursy

 • BA (z wyróżnieniem) Business Management
 • BA (z wyróżnieniem) Księgowość
 • BA (z wyróżnieniem) Business Management (Top-Up)
 • BSc (z wyróżnieniem) Business Management (Top-Up)
 • BA (z wyróżnieniem) Business Management (HRM)
 • BA (z wyróżnieniem) Business Management (Marketing)
 • licencjata (z wyróżnieniem) Zarządzanie biznes
 • BSc (z wyróżnieniem) Business Management (Top-up)
 • prawo ba
 • MBA (Absolwent)
 • MBA (Top-up)
 • MBA (executive)
 • Mgr Zarządzania Projektami Budowlanymi
 • licencjata (z wyróżnieniem) informatyka
 • BSC (z wyróżnieniem) Komputery (top-up)
 • Beng (z wyróżnieniem) elektrycznego i elektronika (zaawansowane stojących)
 • Mgr Information Technology
 • MBA
 • Beng (z wyróżnieniem) inżynierii mechanicznej
 • BSC Physcology
 • BSc (z wyróżnieniem) Kosztorysowanie i Mgmt komercyjna

University of Bolton

Przy organizacji studenckiej około 11.000 dostaniesz najlepszy ze wszystkich światów na University of Bolton. Będzie oparta na nowoczesnej, kompaktowej kampusie, gdzie nikt nie czuje się anonimowy i, z małymi grupami nauczania na wielu kursach, można mieć pewność, że to imię, nie tylko liczbą.

Sam Bolton to przyjazny, kwitnącej miasta w pobliżu wielkich miast Manchester i Liverpool.

Nasza jakość nauczania konsekwentnie zdobył najwyższe od agencji kontroli jakości rządu ocen i mamy profesjonalny akredytację na ponad 30 naszych programów nauczania.

Istnieją obecnie 192 pracowników naukowych, z których 130 ukończyli studiów doktoranckich. Stanowi to 67,7% doktorów wśród kadry akademickiej.

Nasza Ethos

University of Bolton jest dobro publiczne, profesjonalnej wiedzy i uczenia się, pracy w imieniu i na rzecz osób i organizacji w rozwiązywaniu praktycznych problemów.

Jesteśmy głęboko przekonani, że nauka jest podstawą do przekształcenia jednostek i społeczeństwa.

Jesteśmy w naszym pragnieniem nieubłagany, aby być na bieżąco zmiany handlowego, społecznego, kulturalnego i gospodarczego oraz uwzględnienie ich wpływu na nasze kursy w naszej pracy z partnerami.

Świętujemy doskonałości w innych i chętnie wprowadzają swoje dobre praktyki z powrotem do studia i do naszych partnerskich.

Jesteśmy dumni, że wszystkie elementy są w pełni reprezentowane społeczeństwa wśród naszych pracowników, studentów i organizacji partnerskich.

Obejmujemy różnorodności i wartości różnicy.

Pokażemy zdolności adaptacyjnych, dyscypliną i elastyczność w określaniu i realizacji potrzeb osób i organizacji.

Szanujemy i cenimy tradycyjnej roli i osiągnięć naukowców i uczelni, przy jednoczesnym dążeniu do stworzenia modelu szkolnictwa wyższego, która koncentruje się na profesjonalizm, innowacyjność i aplikacji.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ten program jest prowadzone w ZEA. Executive MBA jest niepełnym wymiarze czasu program dla profesjonalistów przygotowujących stać menedżerów. Jego celem jest rozwój wiedz ... [+]

Ten program jest prowadzone w ZEA

Test Executive MBA Jest to program w niepełnym wymiarze czasu dla profesjonalistów przygotowujących się stać menedżerów. Jego celem jest rozwój wiedzy i zrozumienia strategicznych kwestii zarządzania w celu odzwierciedlenia na działalności gospodarczej i poprawy i praktyki zarządzania. Program przeznaczony jest do współgrać z wymaganiami w pełnym wymiarze czasu pracy.

O kursie

Bez względu na to, jaka część przemysłu i handlu w pracy, oczywiście Executive MBA pomoże Ci w zdobyciu krytyczne rozumienie problemów i wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami i organizacjami oraz wyposażyć wydziały analitycznych i krytycznych w celu identyfikacji potencjalnych rozwiązań. Te cechy są poszukiwane przez prestiżowe pracodawców.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Jazirah Al Hamra
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ten program jest prowadzone w ZEA. Master of Business Administration (MBA) jest studia podyplomowe w komunikacji biznesowej. Jest to również jeden z najbardziej poszukiwa ... [+]

Ten program jest prowadzone w ZEA

Test Master of Business Administration (MBA) to studia podyplomowe w komunikacji biznesowej. Jest to również jeden z najbardziej poszukiwanych stopni w świecie ze względu na jego wartość dla ludzi biznesu i administracji. MBA mogą korzystać osoby na stanowiskach w biznesie i zarządzaniu, zwłaszcza tych, w wykonawczej i stanowisk kierowniczych.

Program MBA daje cenną wiedzę na temat biznesu i wszystkich związanych z nią aspektów. Dowiesz się o strategii i koncepcji biznesowych oraz jak wykorzystać te umiejętności w praktycznym życiu i działalności gospodarczej z dnia na dzień. Kurs uczy niezbędnych umiejętności przywódczych i sieciowych, które pomogą odróżnia cię od tych, którzy nie mają takiej wiedzy, a może ci lidera w wybranej dziedzinie.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Jazirah Al Hamra
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ten program jest prowadzone w ZEA. MBA Top up jest szybki program utwór dla tych, którzy mają już kwalifikacje podyplomowe w zakresie zarządzania. Kluczowym elementem teg ... [+]

Ten program jest prowadzone w ZEA

Test MBA Top-up Jest to szybki program utwór dla tych, którzy mają już kwalifikacje podyplomowe w zakresie zarządzania. Kluczowym elementem tego programu jest praca dyplomowa MBA.

Wnioskodawcy będą studiować w pełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch trymestrach, co jest mniej niż pełny rok kalendarzowy. Będą one mieć co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe i kwalifikacje na poziomie 7 z co najmniej 100 punktów w HE7.

Różnorodność metod nauczania i uczenia się zapewnić dostęp do nauki, aby spełniać szereg potrzeb uczących się i mają na celu; poszerzanie uczestnictwa wśród uczniów, unikając wykluczenia i rozwijanie umiejętności uczącego się w obu arenach akademickich oraz w miejscu pracy. Metody stosowane obejmują: wykłady; warsztaty; ćwiczenia grupowe i indywidualne () i zaproszonych gości.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Jazirah Al Hamra
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku