Przeczytaj oficjalny opis

O Success Point College

Success Point College , wysoko ceniony instytut edukacyjny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, oferuje programy dyplomowe, licencjackie i magisterskie zatwierdzone przez University of West of Scotland aspirującym studentom i profesjonalistom. Według World University Rankings 2019 uczelnia została uznana za jedną z 500 najlepszych na świecie.

Została założona w 2015 r. Dzięki silnemu sojuszowi między rządem Indii a rządem Szardży pod patronatem Sharjah Izby Handlowej i indyjskiego centrum handlu i wystaw. Przez lata uczelnia umacniała więzi z rządem Indii, tworząc nowe partnerstwa z uniwersytetami w Wielkiej Brytanii. Jednym z naszych ostatnich partnerstw jest International Skill Development Corporation. Pomogło nam to zaprojektować nasz kampus zgodnie ze standardem ISDC Global Business School w ZEA (IGBS).

Wszystkie programy są akredytowane przez międzynarodowe organizacje zawodowe, w tym CIMA, ACCA, IPA i CMI, zapewniając studentom przewagę konkurencyjną nad innymi po ukończeniu studiów. Są one przeznaczone dla studentów, aby osiągnąć idealne połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia. Nie tylko zwiększa ich karierę, ale także wyposaża ich w umiejętności niezbędne do radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami w miejscu pracy.

Budowanie udanej przyszłości

W Success Point College wierzymy w budowanie przyszłości poprzez szkolenie studentów w zakresie posiadania najlepszych umiejętności wymaganych przez wiele branż. Jest to możliwe tylko dzięki wspólnym wysiłkom naszego zaangażowanego i wysoko wykwalifikowanego wykładowcy, wyspecjalizowanego personelu pomocniczego, wykorzystania zaawansowanej technologii i determinacji naszych studentów.

Oferujemy mieszankę programów, które są prowadzone w pełnym wymiarze godzin, w weekendy i na odległość. Uczniowie mogą wybrać ten, który najlepiej pasuje do ich harmonogramu i działa na rzecz ich sukcesu z pomocą naszych profesorów i materiałów do nauki. Umożliwiliśmy specjalne usługi transportowe dla studentów studiów stacjonarnych, którzy wyjeżdżają z Sharjah, Ajman i Dubaju do kampusu.

Przygotowanie uczniów do prawdziwego świata

Nasze zajęcia w Sharjah są wyposażone w najnowocześniejszą technologię, aby pomóc uczniom uczyć się w najlepszy możliwy sposób. Kampus jest wyposażony w ogromną bibliotekę, centrum rekreacyjne i boisko sportowe, gdzie studenci mogą spędzać wolny czas z przyjaciółmi.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Success Point College

MBA w International Business z University of the West of Scotland produkuje wysokiej klasy absolwentów, którzy mogą skutecznie reagować na nieprzewidywalne wyzwania w glo ... [+]

O

MBA w International Business z University of the West of Scotland produkuje wysokiej klasy absolwentów, którzy mogą skutecznie reagować na nieprzewidywalne wyzwania w globalnie konkurencyjnych środowiskach biznesowych. Zapewnia podstawową wiedzę biznesową i zrozumienie z silnym naciskiem na rozwój stosowanych umiejętności menedżerskich niezbędnych dla skutecznych liderów biznesu. Twoje umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i ułatwiające będą pielęgnowane i wzmacniane.

Program obejmuje tematy takie jak globalny

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah
Wrzesień 2019
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Success Point College

MBA w biznesie międzynarodowym ... [+]

O

MBA w biznesie międzynarodowym

Program prowadzi do 9 zwolnień w formie papierowej (F1-F9) w odniesieniu do ACCA i zwolnień do Advanced Diploma in Management Accounting z wyjątkiem Studium przypadku zarządzania w kierunku CIMA.

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah
Wrzesień 2019
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Success Point College

Logistyka MBA ... [+]

O

Logistyka MBA

Logistyka MBA

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah
Wrzesień 2019
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah
Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie