SP Jain Global School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O SP Jain School of Global Management

SP Jain jest australijskim szkoły biznesu z kampusów w Dubaju, Bombaju, Singapurze i Sydney. Nasza edukacja etos jest silnie uzależnione od naszej misji umacnianie globalnych liderów biznesu w 21 wieku, miejscu pracy. Z pathbreaking multi-campus uczenia modelu i nowego-wieku edukacji biznesowej 2.0 Program, szczycimy się na dostarczaniu Państwu doświadczenie uczenia się, który jest nowoczesny, istotne i prawdziwie globalny.

Ranking i uznanie

Forbes (USA) Oceny SP Jain nr 10 na świecie, Best International MBA jednoroczne 2015-2016 Forbes (USA) Oceny SP Jain nr 1 w Dubaju, nr 19 na świecie, Forbes Najlepszy Międzynarodowy Business School Rankings 2013-2014 finansowe razy (UK) Miejsce SP Jain w Top 1% szkół biznesu na świecie w 2011 i 2012 roku

Akredytacja

Szkolnictwo Jakość i Standardy Agency, Australia SP Jain jest akredytowany przez wyższym wykształceniem jakość i standardy Agencji (TEQSA), Australia. Pod koniec programu, uczniowie są przyznane z australijskiego stopnia. To znacznie zwiększa międzynarodowej akceptacji stopnia, dając tym samym impuls do szkolnictwa wyższego i kariery, na całym świecie.

Wiedza i Human Development Authority (KHDA), rząd Dubaju, ZEA SP Jain jest licencjonowana przez Knowledge and Human Development Authority (KHDA), rząd Dubaju, ZEA kwalifikacji akademickich przyznawane przez SP Jain i certyfikowane przez KHDA są ujmowane w Emirate Dubaj wszystkich podmiotów publicznych i prywatnych do wszystkich celów.

Program

SP Jain został reimagined edukacji biznesowej, aby odzwierciedlić najnowsze pomysły, myślenia i praktyki w biznesie. Podczas gdy nasz program jest głęboko zakorzeniony w fundamentach gospodarczych, równą wagę przywiązuje się do rozwoju umiejętności biznesowych w studentów - Global Intelligence, umiejętności w świecie rzeczywistym, inteligentny decyzyjnych i gotowości korporacyjnego.

kampusach

kampusy SP Jain w Dubaju, Bombaju, Singapurze i Sydney stworzyć idealne tło do nauki globalnego biznesu w trzech bardzo odmiennych jeszcze światowej klasy miast metropolitalnych.

Trójmiasto model BBA, MGB, prowadzone są kursy GMBA naszych uczelniach w całym Dubaju, Sydney i Singapurze. Wszyscy uczniowie, niezależnie od ich specjalizacji, podzielić czas trwania ich studiów akademickich między trzech kampusów.

Dubaj Campus

Dubaj stał się stolicą wielokulturowe, że stale rośnie, aby stać się światowym miastem

Przegląd

Kampus Dubaj ustawia atmosfery, która motywuje ucznia do nauki kursy zarządzania, takich jak GMBA (Global MBA), BBA (Bachelor of Business Administration), EMBA (Executive MBA) i zbadać, i czerpać korzyści z interakcji z wielonarodowej społeczności studenckiej z Dubai International Academic City (DIAC).

Diak jest wybudowany kampus wyłącznie dla szkół wyższych i uniwersytetów. To zapewnia jedno miejsce dla kształcenia pomaturalnego w Emiratu skupiającej 30 instytucji z 13 krajów, umożliwiając studentom i wykładowców pochodzących z różnych instytucji, aby połączyć i uczyć się od siebie nawzajem.

SP Jain zajmuje cały budynek autonomicznego obejmujący około 60.000 stóp kwadratowych, rozmieszczonych na trzech piętrach.

Kampus jest zbudowany w nowoczesnym stylu, z centrami zaawansowanych technologii kształcenia, makiety pokoi handlowych, biblioteki się-do-data, obiekt wideokonferencje, terminal Reuters i więcej. Kafeteria w kampusie wraz z jedzeniem Akademickiego City oferuje dania kuchni wielonarodowy do studentów. Studenci uczestniczą w różnych festiwali i imprez tematycznych organizowanych przez SP Jain i innych szkół Akademickiego City.

Całe środowisko daje studentom wszechstronne doświadczenie uczenia się, jak również szansę zrozumieć, co to znaczy być obywatelem świata.

Dostępne kursy

Bachelor of Business Administration (BBA) Master of Global Business (MGB) Globalny Master of Business Administration (GMBA) Wykonawczy Master of Business Administration (EMBA) Biznes rodzinny globalna (GFMB) Executive Education (CEE)

Singapur Campus

Singapur jest światowymi czwartym wiodącym centrum finansowym i tętniące życiem miasto kosmopolityczne

Przegląd

Bardzo przyjemny i przyjazny środowisku panuje na kampusie Singapurze.

Rozległy kampus pośród bujnej zieleni i liści składa się z kilku budynków odnowiony dziedzictwa rozłożone na siedem akrów i znajduje się blisko centrum Singapuru. Łatwo dojechać samochodem, z przystanku tuż przy kampusie, jest w bliskim sąsiedztwie innych lokalnych szkół, placówek medycznych i szpitali, 24-godzinnych punktów gastronomicznych, takich jak 7-11 i hipermarketów oraz rekreacyjnych, sklepów i centrów korporacyjnych. Oraz programy prowadzone w Singapurze kampusu są Globalny MBA, BBA, MGB i Executive MBA.

Poszczególne budynki na klasach kampusu domów, ośrodków kształcenia, biblioteki i kilka innych obiektów. Sale lekcyjne są wielopoziomowe i wyposażone w state-of-the-art audio i wideo equipment.There jest 7 sal wykładowych (cztery są 157 sq.mt., dwie są 80 sq.mt. i jeden 58 sq.mt.). Dwie sale konferencyjne (jedna z 114,5 sq.mt. a drugi 75,5 sqmt) są również wykorzystywane do zajęć czasu do czasu.

Kafeteria oferuje różnorodne dania kuchni międzynarodowej zaspokaja potrzeb żywnościowych studenta community.There jest również bar kanapki na terenie kampusu na szybką przekąskę. Po zajęciach, studenci mają możliwość, aby odświeżyć i odmłodzić poprzez ćwiczenia na siłowni w domu, oddając w różnych grach, takich jak koszykówki i tenisa stołowego lub po prostu długie spacery po kampusie lub na Mt. Faber Sky Walk znajduje się na obrzeżach kampusu.

Dostępne kursy

Bachelor of Business Administration (BBA) Master of Global Business (MGB) Globalny Master of Business Administration (GMBA) Wykonawczy Master of Business Administration (EMBA) Executive Education (CEE)

Sydney Campus

Sydney dostaje zaliczane są światowymi najlepszych miast dla połączenia biznesu, kultury, sportu, rekreacji i żywności

Przegląd

Nowa Południowa Walia Premier, Honorowy Barry O'Farrell MP cięcia taśmy i otwarty SP Jain kampusu Szkoły Global Management Sydney w sobotę, 01 grudnia 2012. Kampus znajduje się w centrum miasta Sydney w zabytkowym Sydney Olympic Park. Ma wyjątkowe zaplecze do uprawiania sportów i rekreacji Poza tym jest nowo rozwijających dzielnicy biznesowej. Sam campus jest 75.000 mkw. ft. w 12 salach audytoryjnych stylu Breakout pokoje, kawiarni z własnej kuchni, salonów i innych obiektów na terenie kampusu oczekuje premii Business School. Obudowa jest w odległości 35-minutowego. Oraz programy prowadzone w Sydney kampusu są Globalny MBA, BBA, MGB i Executive MBA.

Studenci są własnej przestrzeni i spokoju do nauki, a jednocześnie mają możliwość wziąć udział w ekscytującej kultury Sydney doświadczyć prawdziwej istoty globalnej nauki.

Dostępne kursy

Bachelor of Business Administration (BBA) Master of Global Business (MGB) Globalny Master of Business Administration (GMBA) Wykonawczy Master of Business Administration (EMBA) Executive Education (CEE)
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Globalny Master Of Business Administration (GMBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Singapur Singapore Australia Sydney Indie Mumbai + 6 więcej

Nasz Globalny MBA to studia podyplomowe w pełnym wymiarze czasu, które daje wgląd w niektóre z najnowszych i najbardziej innowacyjnych dziedzinach zarządzania, i skupia się szczególnie na szkolenia studentów, aby docenić, zaakceptować i dostosować się do różnych środowisk biznesowych i kulturalnych, przygotowanie ich do życia podejmowania decyzji i przywództwa. [+]

Przegląd Nasz Globalny MBA to studia podyplomowe w pełnym wymiarze czasu, które daje wgląd w niektóre z najnowszych i najbardziej innowacyjnych dziedzinach zarządzania, i skupia się szczególnie na szkolenia studentów, aby docenić, zaakceptować i dostosować się do różnych środowisk biznesowych i kulturalnych, przygotowanie ich do życia podejmowania decyzji i przywództwa. W celu podejmowania nauki znacznie bardziej dynamicznym, zaangażowani i właściwe, społeczności akademickiej w SP Jain unowocześniła program Globalny MBA, aby skupić się na rozwoju atrybutów, takich jak globalne inteligencji, kreatywności i innowacyjności, pracy zespołowej, podejmowania decyzji i komunikacji umiejętności, bez kompromisów w zakresie wiedzy technicznej. Nowy program Globalny MBA zawiera kilka nowych i innowacyjnych dodatków, w tym internetowym adaptacyjnego systemu kształcenia, mieszanej formy dostawy przedmiotu i nowej specjalizacji ostrza w doradztwo w zakresie zarządzania. Investment Banking i Wealth Management będzie oferowana jako Global Finance, podczas gdy inne specjalizacje w Global Logistics i Supply Chain, Informatyki i Marketingu Współczesnej nadal oferowane. Globalne MBA Highlights 12 miesięcy w pełnym wymiarze czasu studiów podyplomowych Dla specjalistów z ponad 3 lata doświadczenia zawodowego Miejsce w czołówce programów MBA na świecie Forbes (2013-2014) i Financial Times (2011 & 2012) Nowe i udoskonalone Program skupia się na poprawie swoje szanse na zatrudnienie w skali światowej Elementem uczenia się przed terminem redukuje czas spędzony w klasie nauki "elementy" Tworzenie koncepcyjnych więcej czasu na naukę Stosowanej kampusie Australijska stopnia Kariera Usługi Biura w 4 krajach Akredytowane przez ABEST21, Japonii Model Tri-City Unikalnym aspektem naszego programu MBA jest jego globalny globalny charakter - wszyscy studenci spędzają określony czas trwania... [-]