Master Education International - Dubai / Sharjah

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 1995 roku Master Education International (MEI) służy swoim stowarzyszonym i stowarzyszonym instytutom na Bliskim Wschodzie, w Indiach, na Dalekim Wschodzie i ich społeczności studenckiej, zapewniając szkolnictwo wyższe w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Indiach. Jej flagowymi programami są MBA i BBA. MEI jest partnerem trzech wybitnych brytyjskich komisji przyznających nagrody; QUALIFI, BTEC Edexcel i NCC Education and City Vision University w USA oraz Banasthali University India (wystawiony i rekomendowany przez MOHE, Zjednoczone Emiraty Arabskie) Masters to także biuro poza kampusem dla programu badawczego prowadzącego do Ph.D.

Master Education International zapewnia edukację menedżerską od 20 lat i posiada swoje centra dostaw w Dubaju i Sharjah (Ajman) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, z główną siedzibą grupy w Indiach i jej współpracownikami w KSA i Singapurze. Obsługujemy w szczególności potrzeby profesjonalistów pracujących, prowadząc fizyczne zajęcia interaktywne w piątki tylko w naszych centrach dostaw. Kredyt uzyskany na innej uczelni jest zbywalny, co pozwala rozpocząć naukę na wyższym poziomie.

Referencje

"Mistrzowie dostarczyli mi możliwości różnych uznanych uniwersytetów dla programów MBA, które dają dogłębną wiedzę na temat konkurencyjności w tym zglobalizowanym świecie Program MBA zapewnił natychmiastową wartość poprzez zwiększenie mojej świadomości strategicznej. Nie mam wątpliwości, że Masters był absolutnie najlepszy wybór dla mnie i byłby dla większości ludzi. "
-Amin Kazi, Executive Manager i wilgotne chusteczki GM Emirates FZCO (RMB


"Pracuję w Masters od lipca 2011 r., Ukończyłem studia licencjackie w dziedzinie marketingu, byłem zdumiewającym i wysoko wykwalifikowanym wykładowcą, obecnie kończę studia MBA z marketingu, cieszę się, że mogę być z Masters". -Ala'aeddin MJ Tumalih, starszy współpracownik, ACSS (Arab Bank Plc)

"Zawsze interesowałem się MBA-HR i martwiłem się, jak zarządzać studiami w pracy, ponieważ wymagałem odpowiedniego szkolenia i zajęć po pracy, rozwiązaniem był Masters Educational Institute, MEI pomógł mi poprawić zawodowo

Nasze cele

Zapewnienie edukacji o specyficznej i najwyższej jakości w przygotowaniu do stanowisk zawodowych w dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie, w którym merytokracja i kwalifikacje są podstawą postępu.

Zapewnienie możliwości edukacyjnych dla klientów już zaangażowanych w biznes, pozwalając im realizować cele zawodowe poprzez zwiększanie ich bazy umiejętności bez przerywania ich zawodu lub obniżania jakości edukacji.

Wykorzystanie, tam gdzie jest to konieczne, tradycyjnych praktyk, nowoczesnych technik i technologii w celu jak najlepszego wykorzystania dostawy, aby zwiększyć i wzbogacić osiągnięcia naszych klientów w zakresie ich celów edukacyjnych i zawodowych.

Aby pozostać w zgodzie z innowacjami i opracować nowe metody i technologie dostarczania materiałów edukacyjnych i komponentów, a także aspekty administracyjne Instytutu.

Dla rezydentów ZEA: Ø DUBAJ - piątek rano (8:30 - 12:30 pm) Ø SHARJAH - piątek rano (8:30 - 12:30)

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Roczne MBA » Widzieć Bachelor of Business Administration »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

Master in Business Administration - Wielka Brytania (MBA in Dubai / Sharjah)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Sharjah Abu Dhabi + 2 więcej

Studenci zabezpieczyli 120 punktów za 8-10 nauczanych modułów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie ocena jest w 100% przydzielona, ​​aby ubiegać się i uzupełnić doładowanie MBA Uniwersytetu Anglia Ruskin - Wielka Brytania przede wszystkim po złożeniu indywidualnej rozprawy. [+]

Studenci zabezpieczają 120 punktów za 8-10 nauczanych modułów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie ocena jest w 100% przydzielona, ​​do złożenia wniosku i do uzupełnienia doładowania MBA na Uniwersytecie Anglia Ruskin w Wielkiej Brytanii, głównie na podstawie indywidualnej rozprawy doktorskiej, prowadzonej przez wydział Uniwersytetu.

Rozprawa doktorska (maksymalnie 60 punktów) może być:

Ogólne zarządzanieMarketingZasoby ludzkie.

Opiekun, z Uniwersytetu, będzie współpracował ze studentami, którzy ukończą swoją rozprawę. Uniwersytet Anglia Ruskin jest zaangażowany w tworzenie wysokiej jakości badań mających wpływ na wszystkie obszary tematyczne.... [-]


Kontakt

Master - (Al Sharq) Studies Institute

Adres 117149 Dubai Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Strona internetowa http://www.masterei.com/
Telefon +971 6 548 2102

Adres Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie