Master Education International - Dubai / Sharjah

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

114820_DubaiMBAGraduationCeremonyPic1.JPG

Od 1995 r. Master Education International służy swoim stowarzyszonym i stowarzyszonym instytutom na Bliskim Wschodzie, w Indiach, na Dalekim Wschodzie i ich społeczności studenckiej, zapewniając brytyjskie, amerykańskie i indyjskie szkolnictwo wyższe. Jej sztandarowymi programami są MBA i BBA. MEI jest partnerem trzech brytyjskich organów przyznających nagrody; QUALIFI, BTEC Edexcel i NCC Education i wybitne uniwersytety, takie jak University of Bolton, City Vision University USA i Banasthali University (wymienione i rekomendowane przez Ministerstwo Edukacji, ZEA). MEI to także biuro poza kampusem dla programu badawczego prowadzącego do doktoratu

MASTER zapewnia wysokiej jakości szkolnictwo z przystępną ceną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Master Education International od 24 lat prowadzi edukację w dziedzinie zarządzania , mając swoje centra dostaw w Dubaju, Sharjah i Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, z siedzibą główną w Indiach i współpracownikami w KSA i Singapurze. Zajmujemy się przede wszystkim potrzebami pracujących profesjonalistów, prowadząc interaktywne zajęcia oparte na kontaktach w piątki i / lub soboty. Kredyty zdobyte na innych uniwersytetach są zbywalne, umożliwiając Ci rozpoczęcie studiów wyższych.

114823_DubaiGraduationCeremonyPic2.JPG114825_DubaiGraduationCeremonyPic3.JPG

Referencje

„Mistrzowie dostarczyli mi możliwości różnych uznanych uniwersytetów dla programów MBA, które dają dogłębną wiedzę o konkurencyjności w tym zglobalizowanym świecie. Program MBA zapewniał natychmiastową wartość, zwiększając moją świadomość strategiczną. Nie mam wątpliwości, że Masters był absolutnie najlepszy wybór dla mnie i byłby dla większości ludzi. ”
- Amin Kazi, dyrektor wykonawczy i GM Emirates Wet Wipes FZCO (RMB


„Pracuję w Masters od lipca 2011 r., Ukończyłam studia BBA w zakresie marketingu. Byłam świadkiem niesamowitego i wysoko wykwalifikowanego wydziału. Obecnie kończę studia MBA w dziedzinie marketingu. Cieszę się, że jestem z Masters”. - Ala'aeddin MJ Tumalih, Senior Associate, ACSS (Arab Bank Plc)

„Zawsze interesowałem się MBA-HR i martwiłem się, jak zarządzać studiami w pracy, ponieważ po pracy wymagałem wystarczającego coachingu i zajęć. Rozwiązaniem była Master Education International. MEI pomogło mi poprawić się zawodowo

114826_DubaiGraduationCeremonyPic4.jpg

Nasze cele

Zapewnienie edukacji o specyficznej i najwyższej jakości w przygotowaniu do stanowisk zawodowych w dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie, w którym merytokracja i kwalifikacje są podstawą postępu.

Zapewnienie możliwości edukacyjnych dla klientów już zaangażowanych w biznes, pozwalając im realizować cele zawodowe poprzez zwiększanie ich bazy umiejętności bez przerywania ich zawodu lub obniżania jakości edukacji.

Wykorzystanie, tam gdzie jest to konieczne, tradycyjnych praktyk, nowoczesnych technik i technologii w celu jak najlepszego wykorzystania dostawy, aby zwiększyć i wzbogacić osiągnięcia naszych klientów w zakresie ich celów edukacyjnych i zawodowych.

Aby pozostać w zgodzie z innowacjami i opracować nowe metody i technologie dostarczania materiałów edukacyjnych i komponentów, a także aspekty administracyjne Instytutu.

Dla mieszkańców ZEA: DUBAI / SHARJAH - piątkowy poranek (09:00 - 12:30)
ABU DHABI - sobotnie popołudnie (14:00 - 17:30)

Lokalizacje

Dubai

Master - (Al Sharq) Studies Institute

Address
117149 Dubai Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+971 6 548 2102

Sharjah

Address
Suite 304, Iran Insurance Building,
Opp. Dubai Islamic Bank,
Immigration Road, Sharjah,
United Arab Emirates

61142-Sharjah Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium