Master Education International- DXB/ SHJ

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

"Mistrzowie mi z opcji różnych uznanych uniwersytetów dla programów MBA, które dają dogłębnej wiedzy o konkurencyjności w tym zglobalizowanym świecie. Nie mam wątpliwości, że mistrzowie był absolutnie najlepszy wybór dla mnie, i byłoby dla większości ludzi. " -amin Kazi, Dyrektor Wykonawczy i GM Arabskie Wet Wipes FZCO (RMB & Ghantoot Grupa)

"Byłem z mistrzów od lipca 2011 roku, zrobiłem dyplom BBA w marketingu. Byłem świadkiem niesamowite i wysokiej wykwalifikowanych wykładowców. Obecnie jestem ukończeniu MBA w marketingu. Cieszę się z Masters ". -Ala'aeddin MJ Tumalih, Senior Associate, ACSS (Arab Bank Plc)

Rozwiązaniem było mistrzowie Educational Institute. MEI pomógł mi poprawić profesjonalnie i osobiście. Moje najlepsze życzenia dla pracowników i wykładowców. -Deepthy Dziecka K. Administrator -Procter Gamble

Przedstawić konkretne i najwyższej jakości edukacji w przygotowaniu do profesjonalnych stanowisk w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie merytokracji i kwalifikacje są podstawą postępu.

Aby zapewnić pocztowe szans edukacyjnych dla klientów już zaangażowanych w biznesie, co pozwala im spełnić swoje cele zawodowe poprzez zwiększanie bazy umiejętności bez przerywania ich powołania lub zagrozić jakości kształcenia.

Aby go wykorzystać, w miarę potrzeby, tradycyjne praktyki, nowoczesne techniki i technologie w najkorzystniejszy w dostawie, tak by poprawić i wzbogacić naszym klientom realizację ich celów edukacyjnych i zawodowych.

Aby pozostać w zgodzie z innowacji i rozwoju nowych metod i technologii dla dostawy materiałów edukacyjnych i komponentów, a także aspektów administracyjnych Instytutu.

Do ZEA mieszkańców: Ø DUBAJ - piątek Rano (8:30 - 12:30) Ø SHARJAH - piątek Rano (8:30 - 12:30) i po południu (2.00 - 18:00)

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Roczne MBA » Widzieć Bachelor of Business Administration »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

Master in Business Administration - Wielka Brytania (MBA in Dubai / Sharjah)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Sharjah Abu Dhabi + 2 więcej

Studenci zabezpieczyli 120 punktów za 8-10 nauczanych modułów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie ocena jest w 100% przydzielona, ​​aby ubiegać się i uzupełnić doładowanie MBA Uniwersytetu Anglia Ruskin - Wielka Brytania przede wszystkim po złożeniu indywidualnej rozprawy. [+]

Studenci zabezpieczają 120 punktów za 8-10 nauczanych modułów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie ocena jest w 100% przydzielona, ​​do złożenia wniosku i do uzupełnienia doładowania MBA na Uniwersytecie Anglia Ruskin w Wielkiej Brytanii, głównie na podstawie indywidualnej rozprawy doktorskiej, prowadzonej przez wydział Uniwersytetu.

Rozprawa doktorska (maksymalnie 60 punktów) może być:

Ogólne zarządzanieMarketingZasoby ludzkie.

Opiekun, z Uniwersytetu, będzie współpracował ze studentami, którzy ukończą swoją rozprawę. Uniwersytet Anglia Ruskin jest zaangażowany w tworzenie wysokiej jakości badań mających wpływ na wszystkie obszary tematyczne.... [-]


Kontakt

Master - (Al Sharq) Studies Institute

Adres 117149 Dubai Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Strona internetowa http://www.masterei.com/
Telefon +971 6 548 2102

Adres Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie