Imperial School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Akredytowany program MBA online

Imperial School of Management (ISM) współpracuje z wiodącymi uczelniami i renomowanymi szkołami B na całym świecie. ISM ma na celu zapewnienie wysokiej jakości i akredytowanych na arenie międzynarodowej programów dla osób uczących się na Bliskim Wschodzie iw Afryce.

Programy te są dostosowane do pracy zawodowej czyniąc je przystępnymi, elastycznymi programami MBA z mieszanym trybem uczenia się. Nasze przystępne programy MBA nie mają najmniejszego kompromisu w zakresie jakości edukacji i treści. Mieszany tryb dostawy ISM daje możliwość nauki online, dzięki czemu jest akredytowanym włoskim online MBA w ZEA.

Program jest dostarczany za pośrednictwem kursów z treściami, które są istotne dla dzisiejszych przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej. Posiadamy bardzo kompetentnych pracowników naukowych, którzy angażują studentów w dyskusje, studia przypadków, filmy wideo, symulacje i prezentacje wykonywane indywidualnie lub w grupach. Zapewnia się uczniom pomoc w czasie rzeczywistym, aby pomóc im ukończyć kurs na czas. Czas trwania naszych programów wynosi 12 miesięcy, co czyni go wiodącym rocznym włoskim tytułem MBA w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nasze programy są zatwierdzane przez włoskie Ministerstwo Edukacji, a więc wysokiej jakości zatwierdzone przez rząd programy MBA.

Szkoła także mocno wierzy w umiejętności nawiązywania kontaktów i wymianę myśli osób o podobnych poglądach. ISM oferuje studentom i absolwentom możliwość interakcji z liderami branży podczas seminariów i konferencji. Podstawowym celem szkoły jest zbudowanie silnej społeczności wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów i przedsiębiorców. Ta społeczność ustanawia pierwszeństwo i motywuje kolejne pokolenie do stania się holistycznym społeczeństwem. ISM jest zarejestrowany i licencjonowany przez rząd Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie, z licencją nr 1701124 i zarejestrowany jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

64376_Imperial-School-of-Management-logo.png

Lokalizacje

Zjednoczone Emiraty Arabskie Online

Address
Zjednoczone Emiraty Arabskie Online, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Sharjah

Address
Sharjah
85532 Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie