Institute of Management Technology Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Instytut Technologii Zarządzania Dubai (IMT Dubai) jest międzynarodową szkołą biznesu, poświęcony przygotowywaniu gotowych, odpowiedzialnych społecznie i świadomych pracowników branży dla firm na Bliskim Wschodzie i na całym świecie. Instytut szczyci się silnym akcentem akademickim, współpracą z branżą i myślą o przedsiębiorczości. Oferuje akredytowane studia licencjackie i podyplomowe dla studentów z różnych narodowości i wykształcenia. Założona w 2006 r. Instytut był jednym z pierwszych międzynarodowych szkół biznesu, które utworzyły w Dubaju pełnoprawny kampus.

Do portfolio programów biznesowych IMT należą:

  • MBA z koncentracją oferowane w międzynarodowej bankowości i finansach, marketingu i zarządzaniu detalicznym, zarządzania projektami i operacjami oraz zarządzania zasobami ludzkimi
  • BSBA (licencjat z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem) ze stażami oferowanymi w zakresie rachunkowości, zarządzania detalicznego i logistyki oraz zarządzania łańcuchem dostaw
  • Programy Rozwoju Zarządzania dla firm działających w regionie.

Jakość kształcenia dostarczana przez IMT Dubai jest certyfikowana przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, Zjednoczone Emiraty Arabskie; Instytut jest licencjonowany przez MOHESR i KHDA, a wszystkie jego programy są akredytowane przez CAA.

Silny międzynarodowy program wymiany wspomaga naukę i ekspozycję, ponieważ Instytut zawarł umowy z 15 wiodącymi uniwersytetami w Europie i USA na potrzeby wymiany studenckiej i studiów podwójnych. Co roku blisko 15% studentów w IMT Dubai Pochodzą z jednej ze szkół partnerskich.

Uniwersytet stanu w Dubai International Academic City prowadzi światowe klasy dydaktyczne, bibliotekę i inne programy nauczania i pozalekcyjne. W hostelu hostel oferuje również pełne doświadczenie uniwersyteckie dla studentów.

W sumie, w IMT Dubai, studenci mają ugruntowane doświadczenie w nauce i międzynarodową ekspozycję, która stanowi podstawę obiecującej kariery menedżerskiej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć Bachelor of Business Administration »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Masters in Business Administration (MBA w Dubaju)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Program MBA w IMT-Dubai ma na celu dostarczenie studentom solidne podstawy dyscyplin zarządzania. Po ukończeniu studiów studenci są wyposażone w: [+]

Masters in Business Administration (MBA w Dubaju)

2 lata Klasy rano / popołudnie nauczane w ciągu tygodnia AED 46000 / rok Cel i Pedagogika IMT dla MBA w Dubaju

Program MBA w IMT-Dubai ma na celu dostarczenie studentom solidne podstawy dyscyplin zarządzania. Po ukończeniu studiów studenci są wyposażone w:

Dokładne zrozumienie dyscyplin zarządzania Ekspozycja na pierwszej ręki, corporate, rzeczywistych sytuacjach Możliwość zastosowania tych pojęć w różnych środowiskach biznesowych Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów poprzez krytycznego i twórczego myślenia Przywództwo i umiejętności pracy zespołowej Specjalizacje ... [-]

Filmy

IMT Dubai Campus Tour - 2018

IMT Dubai

Kontakt
Adres lokalizacji
Dubai, Dubai, AE