The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

85391_85325_banner1180x290.jpg

University of Hawaii, Shidler College of Business, realizuje swój pierwszorzędny program Executive MBA, który będzie szkolić, kierować i przygotowywać najlepszych menedżerów w Wietnamie, którzy chcą podnieść swoje umiejętności przywódcze i kierownicze. Jest znany jako VEMBA ( Vietnam Executive MBA ). VEMBA Hanoi rozpoczęła swoją pierwszą kohortę w 2001 roku i rozszerzyła swoją działalność na HCMC w 2007 roku.

Strona internetowa: href = "http://www2.shidler.hawaii.edu/vemba

Ten 21-miesięczny program formatu Executive pozwala uczestnikom mieszkającym w Hanoi lub Ho Chi Minh w Wietnamie utrzymać pełne etaty na stanowiskach kierowniczych, jednocześnie zdobywając dyplom. Studenci będą uczyć się na podstawie zintegrowanego, nowoczesnego programu nauczania, który obejmuje podstawowe dyscypliny biznesowe z najnowocześniejszymi praktykami biznesowymi, w tym: innowacyjnością i przedsiębiorczością, zarządzaniem technologiami informacyjnymi i e-biznesem, zarządzaniem łańcuchem dostaw, zarządzaniem majątkiem i brandingiem. Wszystkie zajęcia odbywają się w Wietnamie z opcjonalnym studium letnim na Uniwersytecie Hawajskim w Manoa w Honolulu na Hawajach w USA. Kluczową cechą programu jest projekt Business Practicum, który pozwala studentom angażować się w prawdziwe doradztwo.

134056_800ALUMNISTUDENTS.png

Program MBA dla kadry kierowniczej w Wietnamie już okazał się ogromnym sukcesem w rozwoju kariery wielu absolwentów przez ostatnie 18 lat w Wietnamie. Dzięki ponad 800 absolwentom zajmującym kluczowe stanowiska biznesowe we wszystkich sektorach gospodarki w Wietnamie i na całym świecie, MBA dla kadry kierowniczej w Wietnamie oferuje jedną z najcenniejszych sieci biznesowych.

W związku z tym, mając stopień magistra na Uniwersytecie Hawajskim, absolwenci MBA dla kierowników w Wietnamie będą mogli wykazać, że mają pewność i umiejętności, aby rywalizować o najwyższe stanowiska kierownicze, nie tylko w Wietnamie, ale w dowolnym miejscu na świecie.

Kilka faktów:

  • Jest to jedyny akredytowany program AACSB oferowany w Wietnamie. AACSB został założony w 1916 roku w USA, aby zapewnić akredytację szkołom biznesu. Jej członkami założycielami są: Columbia University, Cornell University, Harvard University, University of Chicago, University of Illinois, University of Pennsylvania, Yale University i innych prestiżowych uniwersytetów w USA. Wiadomo, że mniej niż 5% szkół biznesu na całym świecie posiada tę elitarną akredytację. Nie wszyscy członkowie stowarzyszenia są akredytowani.
  • W 2019 r. W rankingu „International Business” US News & World Report Shidler zajmuje 18 miejsce i znalazł się w rankingu szkół takich jak UC Berkeley, USC, University of Michigan, New York University i University of Pennsylvania.
  • W największym akademickim rankingu światowych uniwersytetów wdrażanym przez Centrum na Światowy Ranking Uniwersytetów na okres 2018-2019, Uniwersytet Hawajski w Manoa znalazł się na 306 spośród 18 000 uniwersytetów na całym świecie. Ta wspaniała pozycja stawia UH-Manoa w czołówce 1,7% uniwersytetów na całym świecie. Uniwersytet Harvarda uplasował się na pierwszym miejscu na świecie, a następnie na Stanford University na nr 2 i Massachusetts Institute of Technology na 3 miejscu.

Dwie lokalizacje szkoleniowe w Wietnamie to Hanoi i Ho Chi Minh . Można również wybrać studia letnie w Honolulu na Hawajach w USA.

Adres sali: apartament 312, 3. piętro, centrum biurowe, wieża C, N04 - kompleks UDIC, ulica Hoang Dao Thuy, dzielnica Thanh Xuan, Hanoi, Wietnam

Lokalizacje

Hanoi

Address
Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C
N04-UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street

Hanoi, Hanoi, Wietnam

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium