Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

Szkoła Zarządzania i Badań (TSMR) szczyci się swoim zaangażowaniem na rzecz doskonałości. Zobowiązanie to odzwierciedla misję TSMR polegającą na oferowaniu wysokiej jakości programów dla studentów, wyjątkowej obsłudze społeczności oraz najnowocześniejszym badaniom, które informują o polityce i praktyce. TSMR angażuje się również w tworzenie partnerstw z różnymi podmiotami edukacyjnymi, usługowymi i biznesowymi w celu wspierania badań i innowacyjnych praktyk w szerokim spektrum zawodów i organizacji społecznych.

TSMR jest wyjątkowy w połączeniu programów akademickich i zawodowych, które przygotowują osoby do wielu ról w przemyśle. TSMR nie tylko przygotowuje wysoko wykwalifikowanych studentów, ale także specjalistów w ekscytujących i wymagających obszarach zarządzania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi programami akademickimi, aby odkryć szeroki wachlarz oferowanych możliwości.

Nasze programy są kierowane przez koncepcyjne ramy TSMR, które opisują rozwój uczniów jako konsultantów-profesjonalistów. Specjaliści-konsultanci pozytywnie wpływają na doświadczenia edukacyjne uczniów poprzez ich rozumienie i stosowanie wiedzy zawodowej, procesów instruktażowych, kontekstów edukacyjnych, uczenia się uczniów, umiejętności interpersonalnych i relacji zawodowych. Wierzymy, że pracownicy Inquirer-Professionals są bardzo przygotowani, aby spełniać ekscytujące wymagania dzisiejszego nauczania i uczenia się, oprócz naszych wysokiej jakości programów akademickich. TSMR stara się również angażować studentów, absolwentów i społeczność w różnorodne działania. Jako student możesz uczestniczyć w szeregu profesjonalnych organizacji, które zapewniają długotrwałe przyjaźnie z uczniami, którzy podzielają Twoje zainteresowania i pasję zawodową.

Mamy nadzieję, że spodobają Ci się Twoje studia w TSMR. Z niecierpliwością czekamy na możliwość podzielenia się z Wami naszym zaangażowaniem na rzecz doskonałości.

NASZA MISJA

Misja Londyńskiej Szkoły Zarządzania i Badań Naukowych ma oferować konkurencyjne i uznane na całym świecie możliwości uczenia się i angażowania różnych uczniów w realnym świecie. Jako źródło wiedzy dla publiczności, London School of Management & Research buduje partnerstwa z innymi instytucjami edukacyjnymi, organizacjami społecznymi, agencjami rządowymi i sektorem prywatnym, aby służyć regionom, którym służy i wpływać na świat.

NASZA WIZJA

Londyńska Szkoła Zarządzania Badań (TSMR) dąży do bycia liderem akademickim uznanym za innowację i jakość w nauczaniu i uczeniu się, pozycję międzynarodową oraz zaangażowanie w docieranie i usługi dla społeczności i społeczeństw, którym służy.

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI

TSMR ceni sobie następujące elementy:

  • Uczciwość: Posiadamy wysokie standardy charakteru i integralności jako fundamenty, na których tworzony jest TSMR.
  • Doskonałość: dążymy do doskonałości w społeczności TSMR poprzez możliwości osiągania wyników w nauczaniu, badaniach, stypendiach, działalności twórczej i usługach.
  • Learning-Centeredness: Pielęgnujemy intelektualną elastyczność, wiedzę i umiejętności poprzez integrację nauczania, badań, oceny i uczenia się, aby promować ciągłe doskonalenie naszej społeczności naukowej.
  • Student-Centeredness: Jesteśmy zaangażowani w edukację, dociekanie i usługi, aby sprostać zmieniającym się potrzebom uczniów. Wspieramy uczenie się przez całe życie, odpowiedzialność obywatelską i społeczną, przywództwo oraz rozwój indywidualny i karierę.
  • Różnorodność: Przyjmujemy różnorodność we wszystkich jej wymiarach, zdając sobie sprawę, że wzajemny szacunek dla indywidualności i integracja wszystkich są niezbędne zarówno dla sukcesu osobistego, jak i instytucjonalnego.
  • Usługa: Obsługujemy i rozpoznajemy usługi na wszystkich poziomach w ramach TSMR. Staramy się przyczyniać do korzyści TSMR i świata.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


The School of Management and Research

Położony w mieście znanym z kultury, różnorodności, fascynującej historii ponad 2000 lat, instytucji językowych, edukacyjnych i sportowych, School of Management ... [+]

Położony w mieście znanym z kultury, różnorodności, fascynującej historii ponad 2000 lat, instytucji językowych, edukacyjnych i sportowych, School of Management

W coraz bardziej złożonym świecie biznesu rola marketera stała się ważniejsza niż kiedykolwiek. Wszechstronność, umiejętność rozwijania długoterminowej, zrównoważonej strategii i specjalistycznej wiedzy jest również bardzo pożądana wśród marketerów na całym świecie.

Nasz kurs biznesowy i marketing strategiczny kładzie nacisk na nauczanie stosowane i interaktywne; oferuje narzędzia pozwalające znaleźć rozwiązania dla rzeczywistych wyzwań biznesowych i jak łączyć produkty z ludźmi w kraju, regionie i na arenie międzynarodowej. Innymi słowy, jest przeznaczony dla strategicznych marketingowców jutra.... [-]

Wielka Brytania Cardiff
Luty 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
The School of Management and Research

Położony w mieście znanym z kultury, różnorodności, fascynującej historii ponad 2000 lat, instytucji językowych, edukacyjnych i sportowych, School of Management ... [+]

Położony w mieście znanym z kultury, różnorodności, fascynującej historii ponad 2000 lat, instytucji językowych, edukacyjnych i sportowych, School of Management

Celem tego kursu jest pomóc Ci docenić znaczenie strategii i umiejętności wymaganych do konkurowania na całym świecie.

Nasz kurs zarządzania strategicznego zmieni sposób, w jaki myślisz, tworzysz sieć i prowadzisz działalność. Kurs opiera się na naszej głębokiej wiedzy na temat zarządzania i kultury biznesowej oraz standaryzacji praktyk, aby zapewnić uczniom niezbędne umiejętności potrzebne do nadzorowania organizacji w różnych kontekstach międzynarodowych. Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie w zarządzaniu lub w dziedzinie biznesu, kurs poprawi twoje zrozumienie i praktyczne zastosowania w twojej praktyce.... [-]

Wielka Brytania Cardiff
Luty 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku