Oxademy Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Oxademy Graduate School jest profesjonalnym dostawcą edukacji akademickiej i znajduje się w mieście Oxford, na świecie najbardziej znanych piasty uczenia się. Na Oxademy, współpracujemy z rozbudowaną sieć specjalistów edukacyjnych w Oxfordzie dostarczyć światowej klasy przewodnikiem nauki online kwalifikujących się studentów.

Jak pracujemy

Nasze programy dają studentom wszystko, czego potrzebują, aby odnieść sukces. Ten zawiera program samopoznania, krytycznego myślenia, przywództwa i przedsiębiorczości szkolenia, coaching, akwizycji pracy ciągłej mentorsjo [, staży ... i oczywiście, akredytowany certyfikat lub stopnia po ukończeniu studiów.

Technologia

Innowacyjny, cięcie platformy kształcenia na odległość Oxademy za krawędź opiera się na własnym ram (OxABL ©), która zapewnia strukturę logiczną edukacji online. U podstaw naszych programów jest "Human Cognitive System" i "opracowała", który pozwala nam skupić się na jak uczący przetwarzania informacji ... dzięki czemu możemy lepiej zaangażować poprzez synchronicznych i asynchronicznych metod nauczania. Opracowaliśmy własną platformę e-learning (VLE), która przyjmuje kilka technologii, aby stworzyć jednolitą i produktywne doświadczenie uczenia się. Co najważniejsze, nasz VLE pozwala nam współpracować z uczniami (online i offline), zachowaj ich motywację i automatycznie zrozumieć zachowanie sukcesy uczniów. To wszystko pod warunkiem, poprzez rozwiązania w chmurze, który obsługuje "Mashware" (skrzyżowanie mashups i szkoleniowych), na żywo interaktywne zajęcia, interakcja uczeń-nauczyciel, uczeń LIVE systemu reagowania, oraz inteligentny Wzór Learning analizatora.

To wszystko jest dostarczane przez Internet za pośrednictwem zdalnego kształcenia.

Lokalizacje

Oxford

Oxademy Graduate School

Address
Clarendon House, 52 Cornmarket Street
OX1 3HJ Oxford, Anglia, Wielka Brytania

Hongkong

Address
21st Floor, Fortune Centre, 46-48 Yun Ping Road, Causeway Bay
Hongkong, Hongkong

Szanghaj

Address
1501, 15/F, L'Avenue Shanghai, 99 Xianxia Road
Szanghaj, Szanghaj, Chiny

Kuala Lumpur

Address
Suite 1403, A-3-1 Block A Northpoint Offices, Mid Valley City, No.1 Medan Syed Putra Utara,
59200 Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, Malezja

Mumbai

Address
Marine Chambers, 11 New Marine Lines Mumbai

400020 Mumbai, Maharasztra, Indie

Lagos

Address
No 2, Olele Street, off Omiyale Street, Ejigbo-Lagos
Lagos, Lagos, Nigeria

Tokio

Address
152-0003 Tokyo, Meguro Ward, Himonya 3-12-20
Tokio, Japonia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium