Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego właśnie my?

Dziesięć powodów, dla których warto wybrać się do studia w Newcastle College:

01 W 2012 roku przyznano Newcastle College Fundacji przyznawania stopni Powers, jeden z kilku wybranych uczelniach w Wielkiej Brytanii, aby osiągnęły ten wybitne osiągnięcia. 02 Posiadamy stan Beacon - będziesz uczyć się w szkole uznanej za jego nauczania i nauki. 03 Nasz wiele milionów funtów inwestycji w obiektach oznacza, że będziesz studiować w inspirujących budynkach z cięcia krawędzi obiektów. 04 Z ponad 20.000 studentów w Newcastle College, wiesz, że będziesz w dobrym towarzystwie. 05 Nasz Uniwersytet przyznano wyróżnienia, magistra znaczy twoja kwalifikacje są uznawane przez pracodawców na całym świecie. 06 Nasze doskonałe wyniki QAA (Agencja Zapewniania Jakości). 07 Czy dołączysz uczniów z 44 różnych krajów na 5 kontynentach w kolegium w kosmopolitycznego miasta pęknięcie z kulturą. 08 Międzynarodowe Biuro dedykowany z uznanym przyjazny personel będzie dostępna do zaoferowania wiele porad, wskazówek i wsparcia. 09 Nasze opłaty za studia są bardzo konkurencyjne i mamy szereg stypendiów i zniżek dostępne. 10 miasta, wybrzeża i wsi są na wyciągnięcie ręki, a znajdziesz ciepłą przyjazną atmosferę wszędzie.

Newcastle College w tle

Jesteśmy uznanym dostawcą edukacji w północno-wschodniej Anglii z historią sięgającą 1894 roku. Uczelnia działa w obecnej formie od 1972 roku, kiedy to dwa mniejsze uczelnie połączyły się w Newcastle College.

Newcastle College jest jedną z największych i najbardziej utytułowanych uczelni w Wielkiej Brytanii z ponad 20.000 studentów. Oferujemy szeroką gamę programów, w tym: kursy języka angielskiego, kursy uniwersyteckie, wstępnie Stopni Fundacji, dyplom licencjacki i magistra.

Studia w Wielkiej Brytanii # 1 studenckiego miasta

Newcastle upon Tyne jest bogate i żywe kosmopolityczne miasto z dobrze prosperującej populacji studentów. Newcastle słynie światowej klasy kultury, restauracji i tętniących życiem klubów nocnych, tętniącego życiem fascynującej historii, sklepów, pięknej architektury i dziedzictwa.

Newcastle College znajduje się w centrum miasta, dzięki czemu można korzystać z wszystkich jego atrakcji. Ciepła i przyjazna atmosfera miasta sprawia, że ​​jest to bardzo popularne miejsce dla studentów z całego świata i oferuje coś dla każdego.

Krótka historia

Miasto gościło wielu osadników, w tym Rzymian, Normanów, Wikingów i szkockich Celtów. Ta mieszanka wpływów widać w całym mieście, w jego architekturę i ludzi, co Newcastle prawdziwie kosmopolityczne miasto. Północno-wschodnia Anglia słynie z dziewiczej piękności, z dzikich lasów i skalistych wybrzeży w krótkiej odległości podróży Newcastle.

Znani Mieszkańcy Newcastle upon Tyne

Wielu wpływowych i kreatywnych osób, które pochodzą z Newcastle i na północnym wschodzie. Region opracował światowej sławy talent. Niektóre z nich to: muzyk i działacz Sting praw człowieka; piłkarska legenda Alan Shearer; reżyser Ridley Scott; Wokalista AC / DC Brian Johnson. The North East zawsze była w czołówce innowacji i wynalazków tarła taki talent jak Joseph Swanna, współtwórcę żarówki elektrycznej i George Stephenson, który stworzył pierwszą linię kolejową publicznego, a ostatnio wygranej Nagrody Nobla, fizyk Peter Higgs.

Życie w kampusie

Mieszanina starej i nowej architektury, nasz kampus jest tak różne, jak naszych studentów. State-of-the-art udogodnienia edukacji mieszane z wspaniałą gościnność i rekreację dać ci wszystko, czego potrzeba, aby odnieść sukces.

Styl życia Akademii

Nasz styl życia Academy, zwycięzca Royal Institute of British Architects Award, oferuje światowej klasy udogodnienia dla urody, gościnność, turystyki i wypoczynku, wszystkie obsadzone i prowadzonych przez naszych uczniów i oferuje Państwu doświadczenie pracy w rzeczywistym wybranym branży.

Te fantastyczne obiekty są otwarte dla wszystkich studentów w Newcastle College. Po ciężkim dniu pracy, można poćwiczyć w naszej siłowni lub zrelaksować się w spa - w komplecie z wanną z hydromasażem, sauny i łaźni parowej - przed wizytą zdrowy, świeżo przygotowane jedzenie w naszej restauracji Akademii Szefów Kuchni i do myślenia Bistro.

Jeśli masz czas, spróbuj make-over w naszym apartamencie włosów, piękna i pokoje które rywalem Gyógyfürdő żadnej na ulicy terapia.

Wydajność Akademia

Wydajność Academy Newcastle College jest jedną z wiodących brytyjskich ośrodków szkoleniowych dla muzyki, sztuk teatralnych i mediów. Łączy on wielokrotnie nagradzaną architekturę z up-to-date urządzeń, kursach stymulujących i branży profesjonalnych opiekunów. Szeroki zakres kursów trudnych i satysfakcjonującej są w ofercie, począwszy od muzyki, aktorstwa, tańca, mediów, produkcji i zarządzania technicznego imprezy, więc bez względu na swoje interesy, mamy odpowiedni kurs dla Ciebie.

Mandela budynku

Kreatywność i pomysłowość jest w obfitości w naszej sztuki i projektowania budynku, zapewniając inspiracją dla naszych obiecujących artystów. W tym obiekcie będą mieli dostęp do szerokiej gamy profesjonalnych urządzeń do rozwijania swoich umiejętności, w tym studia fotograficzne, pracownie ceramiczne, cyfrowych mediów, mody pracowniach i warsztatach włókienniczych.

Aviation Academy

Naszym celem budowy hangar na lotnisku w Newcastle mieści naszą inżynierii kosmicznej i kursy podróży i turystyki. Wyposażenie obejmuje flotę samolotów dla rąk na szkolenia i w pełni funkcjonującego Boeinga 737.

Sandyford budynku

Nasza współczesna Centrum w Sandyford jest domem dla naszych umiejętności cyfrowych Akademii komputerowych studentów i oferuje kompleksowe programy szkoleniowe dla studentów biznesowych na naszych studiów wyższych. Budynek położony jest w centrum miasta z blisko dzielnicy handlowej Newcastle.

Akademia Energii

Koncentrator dla przemysłu energetycznego, akademia zapewnia centrum wiedzy dla tych, którzy chcą rozwijać karierę w jednych z największych rozwijających się sektorów priorytetowych międzynarodowym. Udogodnienia w 20.000 mkw centrum ft to komputer sterowanych numerycznie (CNC), maszyn i aparatury autoklaw ciśnienia związane z produkcją, montażem i utrzymanie morskich turbin wiatrowych.

Akademia Rail

W tym roku stworzyliśmy pierwszy w historii Akademii kolejowa w północno-wschodniej poświęcona inżynierii kolejowej. Nowy cel £ 5m wbudowany instrument ten zawiera szereg rzeczywistych warunkach pracy, które mogą szkolić techników i inżynierów w różnych sytuacjach.

Parsons budynku

Mamy zaszczyt poinformować, że nasz nowy i ulepszony budynek Parsons otwiera września 2015! 18 mln £ zakład przeszedł niesamowitą przebudowę i będzie domem dla naszego biznesu, służb mundurowych publicznych, ochrony zdrowia i opieki, i kursy opieki nad dziećmi.

Pomocy materialnej dla studentów

Chcemy się razem z nami, aby być tak skuteczne, jak i wolne od stresu, jak to możliwe. Nasze nagradzane usługi wsparcia są tutaj, aby udzielać porad i wsparcia, jak i kiedy go potrzebujesz.

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc poprzez okresie indukcji oraz doradztwo w zakresie dobrostanu i wskazówek w trakcie studiów.

Jest dużo o tym myśleć przy przeprowadzce do nowego kraju i naszego zespołu wsparcia studentów poprowadzi Cię przez ten proces, zapewniając swoje przejście do Wielkiej Brytanii jest tak gładka jak to możliwe.

Biuro Międzynarodowe usługi obejmują:

Informacje i zapisy zapraszamy na swój kurs indukcyjny do college'u i Newcastle otwarcie rachunku bankowego rejestracji z informacji lekarza i opieki zdrowotnej znalezieniu zakwaterowania doradztwo w zakresie ubiegania się o National Insurance Number (potrzebne do pracy) doradztwo imigracyjne informacje o kursie i porady progresji ogólne wsparcie samopoczucie.

Program społeczny

Newcastle College zapewnia bogaty i ciekawy program wydarzeń społecznych i działań. To daje możliwość spotkania innych studentów studiujących na uczelni i pozwoli na zwiedzanie tego pięknego regionu Anglii i reszty Wielkiej Brytanii. Wcześniej odwiedziliśmy: Edynburg, York, Leeds, Muzeum Beamish i Alnwick Castle.

Mieszkanie

Newcastle upon Tyne ma wiele możliwości zakwaterowania na terenie miasta. Newcastle College Międzynarodowe Biuro może pomóc w podjęciu właściwej decyzji jak najlepiej odpowiadał naszym potrzebom.

Opcje obejmują:

Domy samoobsługowe Rodzina w domu pobyt zakwaterowanie Kwatery prywatne.

Domy Self-Catering

Jeśli wolisz mieszkać z innymi studentami masz możliwość życia w specjalnych akademikach. Newcastle ma doskonałe zakwaterowanie z własnym wyżywieniem. Właściwości różnią się wielkością i stylem, a rachunki są zazwyczaj wliczone w cenę wynajmu pomaga efektywnie planować. Niektóre obiekty oferują samodzielne studia, inni posiadają łazienkę pokoje ze wspólną łazienką i są prywatne pokoje dostępne w udostępnionym ATS. Pokoje w nieruchomości mieszkalnych wyżywieniem we własnym zakresie w zależności od dostępności. Zakwaterowanie z własnym wyżywieniem jest zwykle znajduje się w odległości krótkiego spaceru od College.

Rodzina Homestay Zakwaterowanie

Możesz wybrać, aby żyć z lokalnego hosta u rodziny podczas badania. Wybór u rodziny może znacznie zwiększyć swoje doświadczenie życia i studiowania w Wielkiej Brytanii, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w kraju i / lub uczysz się języka angielskiego. Rodziny goszczącej zapewnia ciepłe powitanie i może pomóc osiedlić się w okolicy. Istnieje wiele różnych hostów homestay tym: rodziny z dziećmi, rodzin bez dzieci i pojedynczych gospodarzy.

Jako międzynarodowy uczeń mieszka z rodziną będziesz miał możliwość:

ćwiczenia języka angielskiego z native speakerami Więcej informacji na temat kultury brytyjskiej i naszego sposobu życia otrzymują wiele wskazówek i wsparcia z hostem.

Kwatery prywatne

Wyposażone apartamenty lub domy są dostępne do wynajęcia na terenie miasta. Newcastle jest bardzo popularny uczeń miasta, co oznacza, istnieje wiele możliwości wspólne zakwaterowanie studentów w okolicach obszaru. Newcastle College nie przeprowadzać kontrole na kwaterach prywatnych, a ty, twoi rodzice lub opiekunowie muszą zapewnić, że w hotelu jest do zaakceptowania.

W Newcastle College prowadzimy kursy z poziomu 3 (licencjackich studiów uniwersyteckich / wejścia) do poziomu 7 programów magisterskich. Musisz zakończeniu poprzedniego poziomu, zanim są w stanie przejść do następnego, jeśli chcesz studiować w stopniu trzeba będzie mieć poziom 3 kwalifikacji w celu uzyskania dostępu. Jednak dla niektórych kursów magisterskich, jeśli masz odpowiednie doświadczenie zawodowe można uznać za wpisu.

międzynarodowy program fundacja

Można rozpocząć studia na poziomie 3 kwalifikacji z naszego Programu Międzynarodowej Fundacji. Na osiągnięcie poziomu 3 kwalifikacji, które można zastosować do studia licencjat albo z Newcastle College lub w innej instytucji.

Stopnie Fundacji i Stopni Wyróżnienia

Nasze kierunki studiów pracować nieco inaczej do normalnej trasie studiów na wyróżnieniem stopnia. Pierwsze dwa lata w stopniu są objęte Fundacji naszej stopnia, więc pod koniec dwóch lat studiów otrzymasz kwalifikacje, który jest rozpoznawany przez pracodawców. Pod koniec tego kursu, można wybrać się na roczny kurs z Newcastle College lub w innej instytucji, do góry, do góry Foundation Degree do pełnej dyplom z. Nasz dyplom z doładowań są zatwierdzone przez Teesside University.

Programy Masters

Z kwalifikacji stopni (lub odpowiednim doświadczeniem zawodowym) można ubiegać się na studia na jednej z naszych programów magisterskich. Nasze magistra są zatwierdzone przez Teesside University.

Edukacja korporacyjny i Szkolenia

Newcastle College jest wiodącym dostawcą międzynarodowych korporacji edukacji i szkolenia zawodowego. Nasze programy są zaprojektowane we współpracy z naszymi klientami, aby dostarczyć zamówienie, praktyczne i zawodowe związane z pracą szkolenia. Dostarczamy wysokiej jakości nauczania i uczenia się uczniów do produkcji wykwalifikowanych uzbrojonych w najnowszej wiedzy w branży.

Oferujemy szeroką gamę programów zamówienie i kwalifikacji w całej kilku podlegających specjalności dostosowane do potrzeb naszych klientów. Wszystkie programy zapewniają uczniom cennych ciągłych możliwości rozwoju zawodowego, podczas gdy budują swoją bazę wiedzy przez ich programu studiów.

Temat przepis:

Lotnictwo i Lotnictwa automobilowy Biznes i IT Budownictwo Edukacja i Nauczycieli inżynieria Język angielski Walka Ogień i BHP Przywództwo i Zarządzanie OPIEKA ZDROWOTNA Ropa naftowa i gaz Energia odnawialna i Subsea Technologies Turystyka i hotelarstwo Zawodowe Nauka Technika Rail Sztuki Piękne

Światowej klasy

Newcastle College szczyci się inwestowaniem w branży urządzeń standardowych korzyści naszych studentów. Nasze usługi replikacji prawdziwe środowisko pracy, aby zapewnić studentom najlepsze w szkolenia i rozwój.

Program dostawy

Oferujemy elastyczne i innowacyjne sposoby realizacji kursu. Programy są dostarczane w jednym z Newcastle Kolegium dziewięciu uczelniach lub w zakładach klienta, w zależności od wyników przyrody i uczenia się na pole. Programy mogą być dostarczane w różnych krajowych i międzynarodowych lokalizacji w oparciu o wymagania klienta. Nasze elastyczne sposoby dostarczania umożliwiają różne podejścia do uczenia się. Obejmuje blended learning, gdzie dostawa może być, poza miejscem nauczania, e-learning, lub blok / dzień dostawy zwolnienie twarzą w twarz, często łącząc akademickie z przepisem języka angielskiego.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Newcastle College

Program MBA angażuje uczniów we współczesnym myśleniu w edukacji zarządzania i ma na celu opracowanie krytyczne myślicieli z skuteczne umiejętności rozwiązywania problemó ... [+]

Program MBA angażuje uczniów we współczesnym myśleniu w edukacji zarządzania i ma na celu opracowanie krytyczne myślicieli z skuteczne umiejętności rozwiązywania problemów na szczeblu kierowniczym. Program przeznaczony jest do wykorzystania w okresie po ukończeniu studiów i / lub znacznego doświadczenia zawodowego uczestników z myślą aby pomóc im w rozwoju kariery.

Program będzie rozwijać w ciągu uczniów umiejętność analizowania szeroki zakres podejść do badania działalności gospodarczej i zarządzania oraz do krytycznej oceny wpływów kontrowersyjnych kwestii w środowisku biznesowym. Studenci również rozwijać umiejętność wyboru odpowiednich narzędzi badawczych, analizy zmian w środowisku biznesowym i skutecznego reagowania na te zmiany. ... [-]

Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

What is Newcastle College like as a place to study?