Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

Dlaczego Nottingham Business School?

Nottingham Business School (NBS) jest kwitnącą częścią Nottingham Trent University (NTU); jesteśmy znani na całym świecie jako jedna z najlepszych szkół biznesowych w Wielkiej Brytanii, zapewniając doskonałe wykształcenie i badania, które mają ogromny, pozytywny wpływ na karierę, biznes i globalną społeczność. Mamy jedną z największych, najbardziej różnorodnych wydziałów każdej szkoły biznesu, dostarczającą ci teorie innowacji, ogromne doświadczenie biznesowe i inspirujące, wspierające nauczanie.

Akredytacje

Wiemy, że NTU to świetne miejsce, by zostać studentem, ale to fantastyczne, widzieć wszystkie zewnętrzne uznanie, które Uniwersytet celebruje w ostatnich latach. Oto lista niektórych naszych ostatnich akredytacji i rankingów:

 • NTU otrzymało tytuł "University of the Year" w konkursie 2017 Times Higher Education.
 • NTU zajmuje 16 miejsce w rankingu The Guardian University Guide 2019.
 • NTU zajmuje 37. miejsce w rankingu Good Times Guide 2019 The Times and Sunday Times.
 • NBS zostało zakwalifikowane do konkursu "Business School of the Year" w konkursie "Times Higher Education Awards" w 2018 roku.
 • NBS uzyskał akredytacje EQUIS i AACSB
 • NBS są w rankingu 95 najlepszych europejskich szkół biznesu w Financial Times
 • Kursy NBS "Masters in Management" znajdują się w pierwszej setce w rankingu Financial Times.

Nie ma lepszego czasu, aby dołączyć do nas na swój stopień!

Połączenia z przemysłem

Posiadamy 600 połączeń z biznesem i przemysłem na całym świecie, dostarczając szeroką międzynarodową sieć profesjonalistów.

 • Wszystkie nasze kursy są nadzorowane przez grupę doradców, która obejmuje międzynarodowych pracodawców i absolwentów, zapewniając, że treść kursu jest aktualna i dostosowana do potrzeb biznesowych.
 • Każdego roku organizujemy absolwentów targów rekrutacyjnych i innych branżowych imprez karier, dzięki czemu studenci mają szansę poznać absolwentów i dowiedzieć się o przyszłych możliwościach zatrudnienia i stażach.

Nasza seria wykładów liderów biznesowych pozwala uczniom uczyć się od starszych liderów dużych organizacji, takich jak IBM, Experian, Unilever, Santander, Ford, Alliance Boots, Toyota i Chartered Institute of Marketing.

Prawdziwie międzynarodowe doświadczenie

Zobowiązujemy się zapewnić każdemu z naszych studentów wykształcenie i doświadczenie z perspektywą międzynarodową, bez względu na to, który kierunek wybiorą Państwo na studia.

 • Współpracujemy z ponad 80 instytucjami partnerskimi z całego świata, które zapewniają naukę za granicą i możliwości szkół letnich.
 • Mamy wyjątkową międzynarodową reputację i przyciągamy globalną społeczność studentów i pracowników z ponad 80 krajów.
 • Uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w letnich szkołach organizowanych przez naszych partnerów na całym świecie.

Nasi studenci

Nie wierz nam na słowo - usłysz co

Ulepszenie kariery

W Nottingham Business School koncentrujemy się na zdolności do zatrudnienia od początku studiów podyplomowych. Zapewniamy doświadczenie edukacyjne, które integruje teorię i praktykę. 98% naszych podyplomowych pracuje lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (ostatnie badanie Destination of Leavers from Higher Education 2016-17).

 • Nasi studenci studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin mogą wybrać roczne staż pracy . *
 • Współpracujemy z ponad 70 firmami każdego roku, aby zapewnić naszym uczniom możliwości konsultacji.
 • Nasi uczniowie mają wybór dużego projektu. Możliwości obejmują projekt doradztwa na żywo, trzymiesięczny staż, międzynarodową szkołę letnią lub projekt badań biznesowych.
 • Możesz wziąć udział w Global Responsibility Week i Global Business Week.

* bez mgr przedsiębiorczości, mgr International Business (Single Award) i mgr International Business (podwójna nagroda). Mamy również dedykowany zespół ds. Zatrudnienia , który oferuje dostosowane porady, które inspirują i usprawniają każdy etap planowania kariery.

Stypendia

Rozumiemy, że ubieganie się o przyjęcie na uniwersytet może być kosztowne, możesz uzyskać stypendium, które pomoże Ci w finansowaniu studiów. Przyznamy stypendia studentom, którzy mogą wykazać się doskonałymi osiągnięciami, pasją i poświęceniem na studiach.

Jeśli jesteś domem lub studentem UE, odwiedź naszą stronę poświęconą opłatom i finansowaniu, która zawiera szczegółowe informacje na temat dostępnych stypendiów i pożyczki podyplomowej od rządu Wielkiej Brytanii.

Jeśli jesteś studentem zagranicznym, który oferuje ofertę nauki u nas, możesz ubiegać się o jedno z naszych międzynarodowych stypendiów. Odwiedź naszą stronę międzynarodowych stypendiów, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kursy Pathway

Niektórzy studenci zagraniczni mogą potrzebować dodatkowego wykształcenia, aby uzyskać stopień naukowy. W połączeniu z jej organizacji partnerskich, Kaplan International Pathways , Nottingham Trent University oferuje szereg opcji trasy wejście dla studentów, w tym licencjackich i podyplomowych Pathway kursów.

Kurs Pathway oferuje pełne przygotowanie do studiów uniwersyteckich i jest podejmowany w Nottingham Trent International College. Po pomyślnym ukończeniu kursu na wymaganym poziomie uczniowie planujący postępy mają zagwarantowane miejsce na wybranym przez nich poziomie.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej pożądanym i uznawanym na całym świecie podyplomowym stopniem zarządzania na świecie. Nottingham Business School M ... [+]

Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej pożądanym i uznawanym na całym świecie podyplomowym stopniem zarządzania na świecie. Nottingham Business School MBA ma na celu przygotowanie cię do radzenia sobie z wieloma wyzwaniami związanymi z zarządzaniem organizacjami, abyś mógł zobaczyć wzajemne powiązania swoich działań. Zdobędziesz wiedzę wymaganą przez menedżerów wyższego szczebla na poziomie zarządzania strategicznego, aby pomóc Ci w rozwoju organizacji i osiągnięciu ich celów strategicznych.

Wraz ze wzrostem zmienności globalnych warunków rośnie zapotrzebowanie na doświadczonych i wykształconych menedżerów. Złożoność środowiska zewnętrznego i skomplikowanych, często zdezagregowanych organizacji wymaga bardziej pomysłowych, dobrze poinformowanych i wykształconych menedżerów, aby poradzili sobie z nieprzewidywalnym globalnie połączonym światem biznesu i zarządzania.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School
Address
Nottingham Business School Nottingham Trent University Burton Street
NG1 4BU Nottingham, England, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 115 8484460