Przeczytaj oficjalny opis

MSM-US1

Maastricht School of Management i Uniwersytet Suffolk Uruchomiliśmy ekscytujących stopień współpracy Executive MBA, w ramach których uczestnicy będą mogli studiować w międzynarodowych lokalizacjach, Maastricht (Holandia), Ipswich (UK) z możliwością studiowania w Bostonie (USA) podlegają obowiązkowi posiadania wizy.

Ta współpraca z jednym z najstarszych szkół biznesu w Holandii i jeden z najmłodszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii doprowadziła do opracowania unikalnej MBA, który łączy tradycję solidnego biznesu i międzynarodową akredytację energią przedsiębiorczości i możliwości. Program dostarczany jest w całości w języku angielskim.

Więcej informacji na temat tej ścieżce łamanie nowego Executive MBA patrz artykuł o tym, że została wyróżniona w czasopiśmie Ponieważ biznesowe

Pogłębienie i wzmocnienie akademickich i naukowych więzi między Holandii i Wielkiej Brytanii, wicekanclerz Suffolk University, profesor Richard Lister przyniósł wizytę MSM na koniec sierpnia 2016 r.

MSM i University of Suffolk planują połączyć siły w celu opracowania skutecznej ponadnarodowej współpracy w kształceniu biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju społecznego i ochrony środowiska i odpowiedzialności, szczególnie w środowisku gospodarczym high-tech, gdzie kształcenie ustawiczne stało się konieczne ze względów gospodarczych konkurencyjność. Obejmie to partnerstwo zaoferować indywidualnie różne Zarządzania i Przedsiębiorczości stopni, krótkich programów i imprez firmowych. Zarządzanie Healthcare jest jedną z dziedzin, w szczególności, gdy obie instytucje będą połączą swoje sieci i wiedzy.

MSM-US32
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA jest potrójną akredytację międzynarodową (AMBA, IACBE i ACBSP) stopień zarządzania oferowane we współpracy z Suffolk Business School oraz ... [+]

Maastricht-Suffolk Executive MBA jest międzynarodowo potrójną akredytację (amba, IACBE i ACBSP) Stopień zarządzania oferowane we współpracy z Suffolk Business School oraz Maastricht School of Management. Ta współpraca z jednym z najstarszych szkół biznesu w Holandii i jeden z najmłodszych instytucji w Wielkiej Brytanii doprowadziła do opracowania unikalnej MBA, który łączy tradycję solidnego biznesu i międzynarodową akredytację energią przedsiębiorczości i możliwości. Program dostarczany jest w całości w języku angielskim.

Pod koniec programu 24-miesięcznym otrzymasz prestiżowy tytuł MBA - międzynarodowo akredytowanego kwalifikacje, wydawanym przez Maastricht School of Management. Maastricht-Suffolk Executive MBA jest wymagający, ale radosny niepełnym wymiarze godzin programu, które dadzą Ci z zarządzania i umiejętności przywódczych, które pobudzają swoją karierę w globalnej gospodarce opartej na wiedzy. Stawia na premię twórczego przywództwa i innowacji, a także oferuje możliwość zanurzyć się w trzech dynamicznych regionów, w których innowacje technologiczne, przemysł kreatywny, dziedzictwo kulturowe i logistyka i łańcuchy dostaw są wyznaczając tempo globalnych trendów biznesowych ci.... [-]

Niderlandy Maastricht
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku