Learna Ltd

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Learna

Niezależnie od tego, czy chcesz czuć się pewnie, prosząc o podwyżkę / promocję, skuteczniej komunikować się ze swoim zespołem, uzyskać dostęp do wiedzy specjalistów lub pogłębić zrozumienie praktyk biznesowych, nasz program EMBA zapewni menedżerom średniego szczebla dokładnie to, czego potrzebujesz !

Przystępna edukacja dla wszystkich

Wartość jest podstawową zasadą firmy Learna, dlatego opracowaliśmy programy z myślą o przystępności cenowej. Nie dyskryminujemy ze względu na kraj pochodzenia, dlatego nasze kursy nie podlegają dodatkowej międzynarodowej opłacie.

Ucz się z ekspertami

Nasi tutorzy są wybierani z globalnej puli ekspertów na podstawie przydatności, a nie lokalizacji. Zarówno wyróżnieniem akademickim, jak i zawodowym, Twój nauczyciel będzie działał jako nauczyciel i mentor podczas kursu.

Nawiązuj połączenia przez całe życie

Nasza natura online pozwala wykorzystać okazję do nawiązania kontaktu ze studentami z całego świata. Relacje i sieci, które tu zbudujesz, okażą się nieocenione w rozwoju kariery.

Referencje

Nic ciekawego w życiu nie przychodzi łatwo! A nasze programy nie są wyjątkiem! Jednak ci, którzy są gotowi poświęcić czas, skorzystają z największych nagród. Musisz poświęcić minimum godzinę dziennie. Nasi najskuteczniejsi studenci spędzają średnio 2 godziny dziennie na swoich studiach, dzięki czemu zdobywają wiarygodność, która stanowi bardzo wyraźny sygnał dla ich rynku i branży! Oto, co mają do powiedzenia nasi byli studenci.

Andrea Pentelow

„Uczenie się od rówieśników w przydzielonej grupie naprawdę poszerza Twoje potencjalne doświadczenie edukacyjne. Wszyscy dorastacie razem przez cały rok i też czujecie się jak rodzina. To bardzo wspierające środowisko ”.

Christine Manga

„Ogromnie poszerzyło to moją wiedzę. Możliwość wykonywania pracy według mojej wygody była fantastyczna. Praca w grupie sprawia, że podchodzisz do tematów z różnych punktów widzenia - to sprawia, że myślę bardziej bocznie. ”

Saguna Woochit

„Ten kurs online daje wrażenie w klasie i jest tak interaktywny, że chciałbym zrobić moich mistrzów, a mam nadzieję, że doktorat online”.

Nasi partnerzy

Programy Learna są tworzone i dostarczane we współpracy z liderami edukacyjnymi o międzynarodowej renomie. Jesteśmy dumni z pracy, którą wykonujemy z naszymi partnerami, pomagają nam zapewnić, że każdy program jest realizowany na wysokim poziomie i że studenci mają dostęp do edukacji na najwyższym poziomie.

137671_Clipboard02.jpg

Nasze programy

W połączeniu z naszym partnerem współpracującym, Uniwersytetem Gibraltaru.

Nasze Executive MBA to 18-miesięczne programy online dla menedżerów średniego szczebla, którzy chcą przyspieszyć! Postęp zawodowy wymaga jasności, wizji i umiejętności konsekwentnego wykonywania właściwych strategii. Bez mapy drogowej lub wskazówek proces ten może być przytłaczający.

Nasze EMBA mogą pomóc Ci szybko śledzić rozwój i zaoszczędzić tysiące opłat programowych. Do tej pory nasze kursy podyplomowe pomogły ponad 1000 profesjonalistów w 150 krajach i terytoriach, a my również cieszymy się, że możemy Cię szybko śledzić!

Executive MBA w zakresie zarządzania finansami

Nasz Executive MBA w zakresie zarządzania finansami oferuje liderom biznesu i kadrze kierowniczej przyszłościowy i wymagający program studiów, który szybko poszerzy twoje zrozumienie akademickie i praktykę w zakresie zarządzania finansami.

Executive MBA w zarządzaniu marketingowym

Marketing jest jak żywy organizm, nigdy nie przestaje się rozwijać. Nasz Executive MBA w marketingu rozwija twoje zrozumienie marketingu w tym współczesnym i dynamicznym świecie - bez przerywania kariery.

Executive MBA w zarządzaniu opieki zdrowotnej

Zmiana, rozwój i postęp w opiece zdrowotnej są nieuniknione i wymagają niezależnych, sumiennych i intuicyjnych liderów. Dołącz do naszego Executive MBA w zakresie zarządzania opieką zdrowotną i opanuj złożoność branży opieki zdrowotnej.

Executive MBA w branży hotelarsko-turystycznej

Nasz EMBA w branży hotelarsko-turystycznej został opracowany dla początkujących liderów branży. Łącząc naukę akademicką i doświadczenie biznesowe w prawdziwym świecie, aby pomóc Ci rozwinąć umiejętności potrzebne do udanej kariery.

Executive MBA

Globalne środowisko biznesowe stale się rozwija. Nasz Executive MBA zapewni Ci wiedzę, umiejętności i pewność siebie, aby poradzić sobie ze stanowiskami kierowniczymi w złożonych, ciągle zmieniających się organizacjach.

Executive MBA w zakresie przedsiębiorczości

Chcesz prowadzić przedsiębiorczość w organizacji? Nasze Executive MBA w zakresie przedsiębiorczości wyposaża początkujących przedsiębiorców w umiejętności i wiedzę potrzebną do pomyślnego rozwoju firmy.

Lokalizacje

Cardiff

Address
Learna Ltd, Ty Bevan, Cleeve Drive,
Llanishen

Cardiff, Walia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: