Kingston University Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wydział Nauk Biznesowych i Społecznych łączy Kingston Business School i School of Law, Social and Behavioral Sciences. Razem kultywują krytyczne myślenie i podejście do rozwiązywania problemów w nauce, z perspektywą międzynarodową.

Studiując tutaj, możesz zgłębiać największe pytania społeczeństwa z różnych perspektyw przedmiotowych. Możesz uzyskać wgląd od specjalistów z branży, sektora publicznego i usług społecznych, a także naukowców zajmujących się badaniami naukowymi o specjalistycznych dziedzinach. Co najważniejsze, pozwala to zaangażować się w szerszy obraz i ukończyć szkołę z uniwersalnymi umiejętnościami wymaganymi do odniesienia sukcesu w trudnych karierach.

Kingston Business School otrzymała prestiżową międzynarodową akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) w uznaniu doskonałości naszej edukacji biznesowej. Akredytację tę zdobyło zaledwie 5% światowych szkół biznesu. Wiele kursów jest również akredytowanych i uznawanych przez organizacje zawodowe, w tym Association of MBAs i Chartered Institute of Marketing.

School of Law, Social and Behavioral Sciences oferuje szereg kursów psychologii akredytowanych przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS). Możesz również zdecydować się na studia w Wielkiej Brytanii na jednym z zaledwie kilku stopni naukowych, oferując specjalistyczne kwalifikacje z psychologii sądowej. Nasze kursy z zakresu polityki i praw człowieka są prowadzone przez międzynarodowych praktyków, w tym byłego dyrektora Amnesty International UK i obecnego dyrektora Brytyjskiego Instytutu Praw Człowieka.

Nieustannie wprowadzamy innowacje w sposobie myślenia studentów biznesu i nauk społecznych oraz rozwiązywania problemów, aby sprostać wymaganiom naszego szybko zmieniającego się świata. Studiuj tutaj i bądź częścią kształtowania tego świata.

Kingston Business School

Wierzymy, że sukces zawodowy kształtuje się poprzez doskonalenie i rozwijanie osobistych zdolności i umiejętności, a także akademickie ramy wiedzy w celu napędzania rozwoju i osiągnięcia sukcesu. Poprzez bogate zawodowo, angażujące pracodawców i oparte na badaniach kursy, współpracujemy z naszymi studentami, pomagając im osiągnąć osobiste cele i ambicje zawodowe; i stać się rozpoznawalnym za odmienne podejście do biznesu.

Akredytacje

Kingston Business School otrzymała prestiżową międzynarodową akredytację AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Ta akredytacja została zdobyta przez zaledwie pięć procent światowych szkół biznesu i jest uznaniem wysokiej jakości i standardu naszej edukacji biznesowej.

Wiele kursów jest również akredytowanych i uznawanych przez organizacje zawodowe, w tym Association of MBAs (AMBA), European Foundation for Management Development (EFMD) EPAS, Chartered Institute for Professional Development (CIPD), Chartered Institute of Marketing (CIM) oraz Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

Dlaczego warto wybrać Kingston Business School?

Nasi studenci to poszukiwani, zorientowani na przyszłość liderzy, którzy aktywnie stawiają wyzwania, zmieniają, tworzą i współpracują, aby wnosić wkład w społeczeństwo i wpływać na gospodarkę jako wpływowcy biznesowi i twórcy miejsc pracy.

Wyzwanie

Zachęcamy naszych uczniów do kwestionowania spostrzeżeń i perspektyw. Naszym celem jest, aby nasi uczniowie aktywnie analizowali, kwestionowali, interpretowali i wprowadzali innowacje.

Zmiana

W Kingston Business School nieustannie patrzymy w przyszłość, aby interpretować przyszłość i wspierać ludzi w sprostaniu pojawiającym się wyzwaniom. Motywujemy uczniów do rozwiązywania problemów i wpływowych osób, które mogą wydobyć z siebie i innych to, co najlepsze.

Stwórz

Ponieważ wpływ cyfryzacji i IT na środowisko biznesowe, a zmiany nadal wpływają na naszą przyszłość, przygotowujemy uczniów do kultywowania i przedsiębiorczego sposobu myślenia, aby identyfikować i wykorzystywać potencjalne możliwości.

Współpracować

Wyposażamy studentów w rozwijanie ich zdolności twórczych i nastawienia na współpracę, aby z powodzeniem pracować w multidyscyplinarnych zespołach i środowiskach.

Ready for Business: nasze kursy

Projektujemy nasze kursy we współpracy z wiodącymi organizacjami technologicznymi, produkcyjnymi, usługowymi i finansowymi, aby zapewnić ich zgodność z problemami, wyzwaniami i potrzebami dzisiejszego biznesu. Uzyskujesz zrozumienie, wgląd, umiejętności i narzędzia przydatne w rzeczywistych możliwościach ukończenia studiów.

Wizja: Innowacyjna, przedsiębiorcza i zmieniająca życie

Uznanie na całym świecie za innowacyjne i przedsiębiorcze podejście do edukacji i badań, stwarzające i wykorzystujące możliwości zmieniające życie.

Misja: Prowadzona przez nauczanie oparte na badaniach

Stworzenie jak najlepszego środowiska dla pracowników i studentów, które jest zróżnicowane i integracyjne, kierowane przez uczących się, przedsiębiorcze i oparte na badaniach.

Wartości: doskonałość personelu i doświadczenie studentów

Doskonałość: Cenimy doskonałość pracowników i studentów, naukę i badania.

Innowacja i kreatywność: Cenimy innowacyjność, kreatywność i przedsiębiorcze myślenie w tworzeniu i wdrażaniu pomysłów.

Szacunek: Cenimy różnorodność, kolegialność i odpowiedzialność.

Co nas wyróżnia?

Kingston Business School ma cztery charakterystyczne cechy, które odróżniają ją od innych uniwersytetów:

Możliwość zatrudnienia

Studenci Kingston Business School są bardzo poszukiwani w miejscu pracy. Adekwatność naszych kursów, nasze bliskie związki z przemysłem, doskonałość naszych karier i usług związanych z zatrudnialnością, spotkania sieciowe z liderami biznesowymi i staże oznaczają, że nasi studenci mają dobrą pozycję do zatrudnienia.

Przedsiębiorczość

Myślenie przedsiębiorcze jest w naszym DNA. Niezależnie od tego, czy chcesz być częścią start-upu, czy stymulować innowacje w organizacji, w Kingston Business School dołączasz do najlepszej szkoły biznesu dla przedsiębiorczości.

Jesteśmy uznawani za najlepszą brytyjską uczelnię wyższą odnoszącą największe sukcesy wśród absolwentów rozpoczynających działalność (badanie firm z zakresu szkolnictwa wyższego i interakcji ze społecznościami 2016). QS TopMBA.com plasuje nas na pierwszym miejscu na świecie pod względem start-upów absolwentów MBA.

Od naszego Kingston Business Incubator po naszą pracę w ramach programu Small Business Charter Award, w Kingston Business School jesteśmy pionierami w pielęgnowaniu i rozwijaniu innowacyjnego myślenia. Jesteśmy również siedzibą uznanego na całym świecie Centrum Badań Małych Firm.

Międzynarodowe rankingi, akredytacja i członkostwo

Kingston Business School jest jedną z zaledwie 5% szkół biznesu na świecie, które posiadają akredytację AACSB International - Association to Advance Collegiate Schools of Business.

Posiadamy akredytację wielu największych i najbardziej wpływowych stowarzyszeń akredytacyjnych szkół biznesu.

Udogodnienia

Nasza specjalnie zbudowana szkoła biznesowa o wartości 26 milionów funtów została zaprojektowana i zbudowana z myślą o zrównoważonym rozwoju, aby odzwierciedlić nasze zaangażowanie w inspirowanie, kształcenie i rozwój uczniów, którzy wykorzystają swoje doświadczenia związane ze zrównoważonym zachowaniem w przyszłej pracy i karierze.

Mamy najnowocześniejsze zaplecze edukacyjne, w którym możesz zastosować teorię w praktyce. Nasz nowoczesny pokój handlowy Bloomberg to symulowany pokój handlowy dla początkujących finansistów. Nasz nowy Kingston Business Incubator to specjalnie zaprojektowana sala dla studentów pracujących nad pomysłami biznesowymi.

Twoje badanie jest wspierane przez narzędzia do nauki online, takie jak intranet dla uczniów i Canvas. Nasz kampus znajduje się 30 minut od centrum Londynu, zapewniając dostęp do wiodącego na świecie centrum finansowego i biznesowego, a wszystko to w najbezpieczniejszym i najszczęśliwszym miejscu stolicy.

Nasze obiekty

Nasi studenci korzystają z jednych z najlepszych obiektów w kraju, w tym:

  • Pokój handlowy Bloomberga, który daje posmak pracy na prawdziwym parkiecie (Kingston jest jednym z niewielu uniwersytetów, które to oferują);
  • Dedykowane pakiety i przestrzenie robocze, zaplecze IT i pomieszczenia socjalne dla naszych studentów studiów podyplomowych;
  • Centrum badań biznesowych, w tym nasze Centrum Badań Małych Firm;
  • Kingston Business Incubator, miejsce inkubatora przedsiębiorczości, z udogodnieniami ułatwiającymi rozpoczęcie własnej działalności;
  • Centrum zasobów edukacyjnych, otwarte 24 godziny na dobę w czasie trwania semestru, z dostępem do bibliotek, przestrzeni do nauki i sprzętu komputerowego; oraz główne teksty, czasopisma i pakiety do nauki komputera, dostępne z ponad 200 połączonych w sieć stacji roboczych.

Kampus Kingston Hill znajduje się w Kingston Upon Thames, uznanym za najbezpieczniejsze przedmieście Londynu i najszczęśliwsze miejsce do życia. Centrum Londynu znajduje się 30 minut od Kingston Upon Thames, oferując studentom dostęp do żywotności, dynamizmu i różnorodności kulturowej jednej z najważniejszych stolic biznesu na świecie.

Lokalizacje

Kingston upon Thames

Address
Kingston Hill
KT2 7LB Kingston upon Thames, Anglia, Wielka Brytania

Moskwa

Address
строение 2 Центральный АО RU, Prechistenskaya Naberezhnaya, 11, Moscow, Russia, 119034
119034 Moskwa, Moskwie, Rosja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje