Kent Business School, University of Kent

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kent Business School na University of Kent Kent Business School jest top 30 UK szkoła biznesu, dąży do doskonałości poprzez dostarczanie światowej klasy programów magisterskich w tym Kent MBA. Miejsce 19. w Wielkiej Brytanii dla Business Studies * 1, oferujemy wybitny edukacji biznesowej oraz doskonałe perspektywy zatrudnienia i doświadczenia studentów.

Edukacja Kent Business School Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w edukacji biznesowej dostarczającą top 20 brytyjskiego uniwersytetu. Nasze portfolio programów podyplomowych pokazuje rozległość i głębię naszego doświadczenia. Badania naukowe i powiązania z globalnego biznesu poinformować naszą naukę, zapewniając program nauczania, które są istotne i aktualne. Jesteśmy w rankingu 19. w Wielkiej Brytanii dla Business Studies * 1, i mają wysoki jak na standard naszego nauczania i satysfakcji studentów. Mamy również szereg akredytacji przez organizacje zawodowe.

Stypendia i finansowania Szkoła Biznesu oferuje odkryty Early Bird Zniżki 10% dla wniosków złożonych i zatwierdzonych przed dniem 31 marca 2015 r. Oferujemy także inne ekskluzywne stypendiów i stypendia dla naszych studentów studiów podyplomowych w momencie zastosowania.

University of Kent ma dalej Opcje finansowania dostępne, Użyj podręcznik uniwersytecki do pomocy finansowej jako podstawy dla badań naukowych w pełnym zakresie możliwości finansowania.

Lokalizacja W Wielkiej Brytanii jest popularnym miejscem do nauki i KBS jest szczególnie dobrze położony w południowo-wschodniej Anglii. Nasz kampus jest w historycznym i pięknym mieście Canterbury; znany jako miejsce city-przerwa na każdego, kto lubi sztukę, kulturę, historię, restauracji i nocnego życia. Sam kampus znajduje się w lasach, i znajduje się w odległości od centrum miasta Canterbury spaceru. Ponadto, Canterbury jest 56 minut pociągiem do Londynu i 2,5 godziny do Paryża. Transport publiczny jest łatwo dostępne i niezawodne.

Badania i Wydział 67% naszej działalności gospodarczej i zarządzania badań jest oceniane "międzynarodowo doskonała" lub "światowym liderem" * 2. Gościmy wielu finansowane z zewnątrz projekty badawcze z dużymi partnerami profilu. Najnowsze i aktualne przykłady obejmują Rada Gospodarcza i badań społecznych, Bank Światowy i Komisję Europejską.

Informacje dla studentów

Studiowanie w Kent Business School jest ekscytujące doświadczenie życiowe. Zaprojektowaliśmy doskonałe doświadczenie akademickie, a także przyjemne środowisko dla zaangażowania społecznego i kulturalnego. Jest wsparcie dostępne dla naszych studentów, gdy tylko wniosek jest złożony. Od praktyczne Informacje na temat wiz, do umiejętności językowych i znalezieniu zakwaterowania. Wsparcie to nadal, gdy się studentem, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swój czas na uczelni. KBS wartości wkładu studentów do nauki. Biznes jest globalny, a więc jest nasza prognoza.

Informacje dla studentów w Wielkiej Brytanii

Studiowanie przez mistrzów biznesowych jest pożądanym rozwiązaniem w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, studiuje biznes na tym poziomie jest ogromnym wyróżnikiem dla specjalistów funkcjonalnych i pozwala praktyków biznesu dalszego Specjalizujemy i ożywić ich myślenia strategicznego. Kent szkół biznesu wykonuje wyjątkowo dobrze dla perspektyw kariery * 3:

19th w Wielkiej Brytanii dla biznesu, Zarządzanie i Marketing ukończeniu perspektyw zawodowych studentów

19th w Wielkiej Brytanii dla Rachunkowość i Finanse ukończeniu perspektyw zawodowych studentów

91% naszych studentów podyplomowych zgadzają się, że czują się lepiej przygotowani do przyszłej pracy zawodowej, a ich przebieg był stymulujące intelektualnie * 4.

Dołącz KBS. Czekamy na kontakt z Państwem.

  • 1 The Times / Sunday Times University Guide 2015
  • 2 Badania Excellence Framework, 2014
  • 3 Strażnik University Guide 2015
  • 4 Podyplomowe Nauczeni Student Experience Survey (PTE), 2014

Oprócz programów finansowania dostępnych w tym School, University of Kent oferuje inne stopnie podyplomowe Finanse poprzez swoje Centrum Finansów strategiczną inicjatywą Uniwersytetu, aby sprostać coraz bardziej rygorystyczne wymagania pracodawców, finansistów i polityków, którzy chcą zapewnić sukces dla ich organizacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Kent MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Kent MBA zapewnia studentom wiedzę i umiejętności, aby stać się liderami transformacji o innowacyjnym sposobie myślenia, którzy rozumieją i potrafią w odpowiedzialny sposób zarządzać rozwojem lokalnych i globalnych społeczności. [+]

Szybko śledź swoją karierę wybierając program akredytowany MBA Kent Business School AMBA i CMI.

Jako student Kent MBA, jesteś zachęcany do myślenia, kwestionowania i znajdowania rozwiązań wraz z pracownikami akademickimi, organizacjami i innymi studentami. Program Kent MBA opiera się na trzech filarach; Obserwuj , twórz i ćwicz . Kent MBA pozwoli ci zrozumieć organizacje i kontekst, w którym działają ( obserwuj ), pomoże ci ponownie zinterpretować te struktury organizacyjne ( stworzyć ) i skonsolidować i zastosować tę zdobytą wiedzę do twojej własnej organizacji ( praktyki ).

Łączymy rygorystyczną teorię biznesu z odpowiednią praktyczną aplikacją, używając:... [-]


Filmy

Welcome Video

Kontakt
Adres lokalizacji
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

Canterbury, England, CT2 7PE GB