Kent Business School, University of Kent

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kent Business School na University of Kent

Kent Business School jest czołową brytyjską szkołą biznesu, która dąży do doskonałości, zapewniając światowej klasy programy magisterskie, w tym Kent MBA. 19 miejsce w Wielkiej Brytanii dla Business Studies * 1, oferujemy wybitną edukację biznesową z doskonałymi perspektywami zatrudnienia i doświadczeniem studenckim.

Edukacja

Kent Business School ma ponad 25-letnie doświadczenie w dostarczaniu edukacji biznesowej na 20 najlepszych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii. Nasze portfolio studiów podyplomowych demonstruje zakres i głębię naszej wiedzy. Badania naukowe i powiązania z globalnym biznesem informują o naszym nauczaniu, zapewniając odpowiedni i aktualny program nauczania. Zajmujemy 19 miejsce w Wielkiej Brytanii w kategorii Business Studies * 1 i osiągamy wysoki poziom w zakresie jakości nauczania i satysfakcji studentów. Posiadamy również szereg akredytacji przez profesjonalne organizacje.

Stypendia

University of Kent ma dostępne opcje finansowania . Skorzystaj z przewodnika uniwersyteckiego na temat pomocy finansowej jako podstawy dla swoich badań dotyczących pełnego zakresu możliwości finansowania.

Lokalizacja

Wielka Brytania jest popularnym miejscem do nauki, a KBS ma szczególnie dobrą lokalizację w południowo-wschodniej Anglii. Nasz kampus znajduje się w historycznym i pięknym mieście Canterbury; znany jako miejsce na rozrywkę dla każdego, kto lubi sztukę, kulturę, historię, restauracje i nocne życie. Kampus położony jest w lasach, w odległości spaceru od centrum Canterbury. Ponadto Canterbury jest 56 minut pociągiem do Londynu i 2,5 godziny do Paryża. Transport publiczny jest łatwo dostępny i niezawodny.

Badania

67% naszych badań dotyczących biznesu i zarządzania zostało ocenionych jako "doskonałe na poziomie międzynarodowym" lub "najlepsze na świecie" * 2. Prowadzimy wiele projektów badawczych finansowanych zewnętrznie z udziałem wysokiej rangi partnerów. Najnowsze i aktualne przykłady to Rada ds. Badań Ekonomicznych i Społecznych, Bank Światowy i Komisja Europejska.

Informacje dla studentów zagranicznych

Studiowanie w Kent Business School to ekscytujące doświadczenie życiowe. Zaprojektowaliśmy doskonałe doświadczenie akademickie, a także przyjemne środowisko dla zaangażowania społecznego i kulturalnego. Istnieje wsparcie dla naszych zagranicznych studentów od razu po złożeniu wniosku. Od praktycznych informacji na temat wiz do umiejętności językowych i znajdowania zakwaterowania. Wsparcie to jest kontynuowane, gdy zostaniesz uczniem, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swój czas na uniwersytecie. KBS docenia wkład międzynarodowych studentów w naukę. Biznes jest globalny, podobnie jak nasze prognozy.

Informacje dla studentów z Wielkiej Brytanii

Studiowanie firmy Masters jest obecnie pożądaną opcją w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, czy chodzi o studia stacjonarne czy niestacjonarne, studiowanie biznesu na tym poziomie jest ogromnym wyróżnikiem funkcjonalnych specjalistów i pozwala specjalistom biznesowym na dalszą specjalizację i ożywienie ich strategicznego myślenia. Kent Business Schools wyjątkowo dobrze sobie radzi z perspektywami kariery * 3:

  • 19 w Wielkiej Brytanii dla biznesu, zarządzania
  • 19 w Wielkiej Brytanii na rachunkowość
  • 91% naszych studentów studiów podyplomowych zgadza się, że czują się lepiej przygotowani do przyszłej kariery zawodowej i że ich droga była stymulująca intelektualnie * 4.

Dołącz do KBS. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

  • * 1 Przewodnik uniwersytecki Times / Sunday Times 2015
  • * 2 Research Excellence Framework, 2014
  • * 3 Przewodnik na Uniwersytecie Guardian 2015
  • * 4 Studia podyplomowe dla studentów uczących się (PTES) 2014

Poza programami finansowymi dostępnymi w tej szkole, Uniwersytet w Kent oferuje innym podyplomowym stopniom finansów za pośrednictwem swojego Centrum Finansowego strategiczną inicjatywę Uniwersytetu, aby sprostać coraz bardziej wymagającym wymaganiom pracodawców, finansistów i decydentów pragnących osiągnąć sukces w ich organizacje.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Kent MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2019 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Kent MBA zapewnia studentom wiedzę i umiejętności, aby stać się liderami transformacji o innowacyjnym sposobie myślenia, którzy rozumieją i potrafią w odpowiedzialny sposób zarządzać rozwojem lokalnych i globalnych społeczności. [+]

Szybko śledź swoją karierę wybierając program akredytowany MBA Kent Business School AMBA i CMI.

Jako student Kent MBA, jesteś zachęcany do myślenia, kwestionowania i znajdowania rozwiązań wraz z pracownikami akademickimi, organizacjami i innymi studentami. Program Kent MBA opiera się na trzech filarach; Obserwuj , twórz i ćwicz . Kent MBA pozwoli ci zrozumieć organizacje i kontekst, w którym działają ( obserwuj ), pomoże ci ponownie zinterpretować te struktury organizacyjne ( stworzyć ) i skonsolidować i zastosować tę zdobytą wiedzę do twojej własnej organizacji ( praktyki ).

Łączymy rygorystyczną teorię biznesu z odpowiednią praktyczną aplikacją, używając:... [-]


Filmy

Welcome Video

Kontakt

Adres Kent Business School University of Kent Canterbury
CT2 7PE Canterbury, England, Wielka Brytania