Przeczytaj oficjalny opis

Kent Business School na University of Kent

Kent Business School jest czołową brytyjską szkołą biznesu, która dąży do doskonałości, zapewniając światowej klasy programy magisterskie, w tym Kent MBA. 19 miejsce w Wielkiej Brytanii dla Business Studies * 1, oferujemy wybitną edukację biznesową z doskonałymi perspektywami zatrudnienia i doświadczeniem studenckim.

Edukacja

Kent Business School ma ponad 25-letnie doświadczenie w dostarczaniu edukacji biznesowej na 20 najlepszych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii. Nasze portfolio studiów podyplomowych demonstruje zakres i głębię naszej wiedzy. Badania naukowe i powiązania z globalnym biznesem informują o naszym nauczaniu, zapewniając odpowiedni i aktualny program nauczania. Zajmujemy 19 miejsce w Wielkiej Brytanii w kategorii Business Studies * 1 i osiągamy wysoki poziom w zakresie jakości nauczania i satysfakcji studentów. Posiadamy również szereg akredytacji przez profesjonalne organizacje.

Stypendia

University of Kent ma dostępne opcje finansowania . Skorzystaj z przewodnika uniwersyteckiego na temat pomocy finansowej jako podstawy dla swoich badań dotyczących pełnego zakresu możliwości finansowania.

Lokalizacja

Wielka Brytania jest popularnym miejscem do nauki, a KBS ma szczególnie dobrą lokalizację w południowo-wschodniej Anglii. Nasz kampus znajduje się w historycznym i pięknym mieście Canterbury; znany jako miejsce na rozrywkę dla każdego, kto lubi sztukę, kulturę, historię, restauracje i nocne życie. Kampus położony jest w lasach, w odległości spaceru od centrum Canterbury. Ponadto Canterbury jest 56 minut pociągiem do Londynu i 2,5 godziny do Paryża. Transport publiczny jest łatwo dostępny i niezawodny.

Badania

67% naszych badań dotyczących biznesu i zarządzania zostało ocenionych jako "doskonałe na poziomie międzynarodowym" lub "najlepsze na świecie" * 2. Prowadzimy wiele projektów badawczych finansowanych zewnętrznie z udziałem wysokiej rangi partnerów. Najnowsze i aktualne przykłady to Rada ds. Badań Ekonomicznych i Społecznych, Bank Światowy i Komisja Europejska.

Informacje dla studentów zagranicznych

Studiowanie w Kent Business School to ekscytujące doświadczenie życiowe. Zaprojektowaliśmy doskonałe doświadczenie akademickie, a także przyjemne środowisko dla zaangażowania społecznego i kulturalnego. Istnieje wsparcie dla naszych zagranicznych studentów od razu po złożeniu wniosku. Od praktycznych informacji na temat wiz do umiejętności językowych i znajdowania zakwaterowania. Wsparcie to jest kontynuowane, gdy zostaniesz uczniem, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swój czas na uniwersytecie. KBS docenia wkład międzynarodowych studentów w naukę. Biznes jest globalny, podobnie jak nasze prognozy.

Informacje dla studentów z Wielkiej Brytanii

Studiowanie firmy Masters jest obecnie pożądaną opcją w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, czy chodzi o studia stacjonarne czy niestacjonarne, studiowanie biznesu na tym poziomie jest ogromnym wyróżnikiem funkcjonalnych specjalistów i pozwala specjalistom biznesowym na dalszą specjalizację i ożywienie ich strategicznego myślenia. Kent Business Schools wyjątkowo dobrze sobie radzi z perspektywami kariery * 3:

  • 19 w Wielkiej Brytanii dla biznesu, zarządzania
  • 19 w Wielkiej Brytanii na rachunkowość
  • 91% naszych studentów studiów podyplomowych zgadza się, że czują się lepiej przygotowani do przyszłej kariery zawodowej i że ich droga była stymulująca intelektualnie * 4.

Dołącz do KBS. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

  • * 1 Przewodnik uniwersytecki Times / Sunday Times 2015
  • * 2 Research Excellence Framework, 2014
  • * 3 Przewodnik na Uniwersytecie Guardian 2015
  • * 4 Studia podyplomowe dla studentów uczących się (PTES) 2014

Poza programami finansowymi dostępnymi w tej szkole, Uniwersytet w Kent oferuje innym podyplomowym stopniom finansów za pośrednictwem swojego Centrum Finansowego strategiczną inicjatywę Uniwersytetu, aby sprostać coraz bardziej wymagającym wymaganiom pracodawców, finansistów i decydentów pragnących osiągnąć sukces w ich organizacje.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Kent Business School, University of Kent

Kent MBA zapewnia studentom wiedzę i umiejętności, aby stać się liderami transformacji o innowacyjnym sposobie myślenia, którzy rozumieją i potrafią w odpowiedzialny spos ... [+]

Szybko śledź swoją karierę wybierając program akredytowany MBA Kent Business School AMBA i CMI.

Jako student Kent MBA, jesteś zachęcany do myślenia, kwestionowania i znajdowania rozwiązań wraz z pracownikami akademickimi, organizacjami i innymi studentami. Program Kent MBA opiera się na trzech filarach; Obserwuj , twórz i ćwicz . Kent MBA pozwoli ci zrozumieć organizacje i kontekst, w którym działają ( obserwuj ), pomoże ci ponownie zinterpretować te struktury organizacyjne ( stworzyć ) i skonsolidować i zastosować tę zdobytą wiedzę do twojej własnej organizacji ( praktyki ).

Łączymy rygorystyczną teorię biznesu z odpowiednią praktyczną aplikacją, używając:... [-]

Wielka Brytania Canterbury
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Welcome Video

Address
Kent Business School University of Kent Canterbury
CT2 7PE Canterbury, England, Wielka Brytania