Imperial College Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Konsekwentnie oceniane wśród najlepszych uczelni na świecie, Imperial College London jest instytucja oparta na nauce z reputacją doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych.

Jako część Imperial College w Londynie, szkoły biznesu jest światowym liderem w dziedzinie nauki i technologii, jedziemy korzyści biznesowych przez połączenie biznesu i technologii.

Łączymy innowacyjne myślenie i wgląd w nowe technologie, aby opracować praktyczne rozwiązania rzeczywistych problemów, z korzyścią zarówno dla biznesu i społeczeństwa. Nasz świat, prowadząc badania informuje nasze podyplomowe i Executive Education programów i jest poszukiwane przez rządy, decydentów i globalnych liderów biznesu, którzy często partnerskich z nami na projekty badawcze.

Mamy przyciągają błyskotliwe umysły i zapewnić środowisko do wspierania innowacyjności i przedsiębiorczości myślenia, w wyniku przełomowych pomysłów, które odblokować możliwości biznesowe.

Nasze całe życie rozwoju zawodowego i usług sieci globalne absolwenci zapewnić nasi absolwenci iść na długie i udane kariery w różnych branżach na całym świecie.

Business School jest wśród najlepszych jeden procent szkół biznesu na całym świecie, aby zostały akredytowane przez trzech największych i najbardziej wpływowych stowarzyszeń akredytacji szkół biznesu:

  • AACSB (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business)
  • AMBA (Association of MBA) i
  • EQUIS (Europejski System poprawy jakości)
1
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MSc » Widzieć Health MSc » Widzieć MSc »

Filmy

Imperial Global MBA programme overview