Przeczytaj oficjalny opis

Global Business School Hult to nie tylko szkoła biznesu. To globalna sieć, która kształci, inspiruje i łączy niektóre z najbardziej przyszłościowych talentów biznesowych z całego świata.

Globalna edukacja biznesowa

W dzisiejszym świecie najbardziej odpowiednią edukacją biznesową jest edukacja globalna. Programy Hult , od studiów licencjackich po kształcenie kadry kierowniczej, mają na celu pomóc uczniom i kadrze kierowniczej doświadczyć sił kształtujących międzynarodowy biznes oraz dać im umiejętności i wiedzę do prowadzenia w tym coraz bardziej złożonym środowisku.

Globalna społeczność

Naucz się kierować globalną społecznością Doświadczenie Hult polega na stawaniu się częścią inspirującej społeczności akademickiej, która sprzyja odważności, ciekawości i odporności potrzebnej do zostania światowym liderem biznesu. W tym środowisku akademickim zachęcamy naszych studentów i kadrę kierowniczą do zostania nie tylko liderami biznesu, ale także liderami światowymi. Wybór, w którym z naszych kampusów rozpoczniesz swoją podróż, to dopiero początek zmieniającej życie globalnej przygody.

Globalna sieć kampusów

Hult ma siedem nowoczesnych kampusów w sercu najbardziej wpływowych rynków na świecie.

  • Boston
  • San Francisco
  • Londyn
  • Dubai
  • Szanghaj
  • Nowy Jork
  • Ashridge Estate - Wielka Brytania

Nasza globalna sieć kampusów zapewnia studentom i kadrze kierowniczej dostęp do prawdziwie globalnej społeczności. Pozwala studiować i doświadczać życia w niezwykle różnorodnych środowiskach biznesowych, przyciąga ciekawych ludzi z całego świata i pozwala nam korzystać z najlepszej wiedzy branżowej i wydziałowej - gdziekolwiek istnieje.

Uczenie się przez doświadczenie

Realizacja podstawowych koncepcji globalnego biznesu poprzez praktykę w świecie rzeczywistym jest podstawą wszystkich naszych programów. Wierzymy, że ludzie uczą się lepiej przez działanie, dlatego opracowaliśmy programy akademickie, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w tę wiarę. Nasze techniki obejmują rzeczywiste projekty konsultacyjne, symulacje na żywo z aktorami, zrozumienie zarządzania ryzykiem z profesjonalnymi graczami w pokera, ćwiczyć grupowe podejmowanie decyzji poprzez konkurowanie z innymi zespołami studentów w rzeczywistych scenariuszach oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole i umiejętności przywódczych poprzez wyzwania na świeżym powietrzu , np. żeglowanie na wodach otwartych.

global campus

Zaufany przez globalne firmy

Nasze programy opierają się na badaniu, zrozumieniu i rozwiązywaniu problemów, z jakimi codziennie spotykają się wiodące światowe firmy. Wiele najbardziej szanowanych międzynarodowych firm, organizacji i organizacji pozarządowych zwraca się do Ashult Executive Education firmy Hult o pomoc w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych i lepsze zrozumienie, jak najlepiej rozwijać swoje kluczowe umiejętności zarządzania. To dogłębne zaangażowanie z klientami zarówno informuje nasze badania, jak i wpływa na kształt naszych programów akademickich, pomagając nam dostarczać najbardziej odpowiednie i aktualne dostępne wykształcenie biznesowe.

Wydział globalny

Hult „s międzynarodowej sławy wykładowców duma się przede wszystkim na ich pasji do nauczania. Wielu odniosło znaczący sukces w prawdziwym świecie, co oznacza, że na to, co i jak uczą, duży wpływ ma ich doświadczenie jako dyrektorów korporacyjnych, właścicieli firm, wynalazców i przedsiębiorców. Nasi profesorowie pochodzą z ponad 45 różnych krajów i wspólnie nauczali na wszystkich kontynentach - przedmioty, których nauczają, są znacznie wzmacniane przez ich internacjonalizm.

Globalne badania

Nasze badania koncentrują się na zagadnieniach, które są najważniejsze w głowach światowych liderów biznesu - trendach kształtujących przyszłe otoczenie biznesowe oraz na tym, jak firmy będą musiały zareagować. Obejmują one długoterminowe badania dotyczące przywództwa, zrównoważonego rozwoju, rynków wschodzących i zakłóceń technologicznych. Myślenie wynikające z naszych badań szybko przekłada się na praktyki leżące u podstaw wszystkich naszych programów - pomaganie osobom w osiągnięciu najwyższego poziomu.

Globalni studenci

Wiele szkół biznesu twierdzi, że ma zasięg globalny, ale nasze klasy to potwierdzają. Nasze kampusy są domem dla niezwykłej różnorodności kultur, pomysłów i tła - studenci Hult reprezentują ponad 120 narodowości i mówią w ponad 100 językach.

Różne perspektywy

Różnorodność klas i współpraca międzykulturowa jest istotną częścią doświadczenia Hult . W rzeczywistości wielu naszych studentów twierdzi, że nauczyli się tyle samo od kolegów z klasy, co od profesorów. Razem nie tylko podzielicie się swoimi doświadczeniami, ale nauczycie się nawzajem, że wszyscy widzą świat z różnych stron. Dowiesz się, jak dyplomatycznie poruszać się po różnych perspektywach, rozumieć dynamikę kultury wpływającą na globalny biznes i jak wspólnie rozwiązywać problemy.

Silna sieć

Obecnie istnieje 16 000 absolwentów Hult w 156 krajach, a 100 000 kierowników przeszło przez nasze programy Ashridge Executive Education. Ta sieć zapewnia absolwentom Hult kontakty biznesowe w każdym większym kraju na świecie. global network

Globalny wpływ

W Hult wierzymy, że biznes może zmienić życie na lepsze. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że nasiona naszej największej na świecie konkursu na przedsiębiorczość studentów zostały zasiane.

Przekształcanie pomysłów w działanie

Zespoły studenckie z całego świata, założone przez absolwenta Hult , finansowane przez rodzinę Hult , i prowadzone we współpracy z byłym prezydentem USA Billem Clintonem, konkurują o zdobycie 1 mln USD inwestycji w start-upy. Konkretne wyzwanie zmienia się z roku na rok, ale wszystkie koncentrują się na poprawie życia niektórych najbiedniejszych ludzi na świecie. W 2015 r. Zespoły studenckie opracowały genialne rozwiązania do budowy zrównoważonych i skalowalnych przedsiębiorstw społecznych w celu zajęcia się wczesną edukacją w miejskich slumsach. Otrzymano ponad 20 000 zgłoszeń, sześć drużyn dotarło do światowych finałów w Nowym Jorku i z dumą ogłaszamy, że pięć z tych zespołów, w tym zwycięzcy, otrzymało inwestycje zewnętrzne, aby pomóc im przenieść swoje pomysły na wyższy poziom.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Hult International Business School

Hult Global Executive MBA oferuje najbardziej globalnym, praktyczne i elastyczne kształcenie biznesu dostępne. Budowanie programu wokół własnego harmonogramu i uaktualnić ... [+]

Hult Global Executive MBA Oferuje najbardziej globalny, praktyczne i elastyczne kształcenie roboczych. Budowanie programu wokół własnego harmonogramu i uaktualnić swoje umiejętności, aby rozwijać instynkty przedsiębiorcy, wizję, która przekracza granice, i chęć do kwestionowania status quo.

Zarobić swój stopień w ciągu zaledwie 18 miesięcy i 21 dni poza biurem.

Ponieważ czas jest najcenniejszym dobrem, nasz intensywny program nauczania pozwala na pełne studia w niepełnym wymiarze czasu na długie weekendy i latem, aby zmaksymalizować wykorzystanie czasu.

Przyspiesz swoje badania

Można wybrać się uczyć przez całe lato, aby przyspieszyć swoją naukę i zarobić swój stopień w ciągu zaledwie 18 miesięcy tylko 14 wyjazdów do kampusu.... [-]

Wielka Brytania Londyn Chiny Szanghaj Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Stany Zjednoczone San Francisco Nowy Jork Cambridge  + 6 Więcej
Sierpień 2020
Język angielski
Zaoczne
18 - 24 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Roczne MBA

Hult International Business School

Dowiedz się podstawową wiedzę biznesową, rozwój umiejętności przywódczych, specjalizują, a kultura biznesu doświadczenie w maksymalnie trzech światowych miast-wszystkich ... [+]

Zmień swój sposób myślenia, a swoją karierę.

Świat się zmienia, ale większość szkół biznesu nie są. Hult MBA jest inny, poprzez uczenie się przez działanie, będzie można wyposażyć instynktów przedsiębiorcy, wizji, która wykracza poza granice, i chęć do kwestionowania status quo.

Ucz się od spraw i ekspertów z danej dziedziny, którzy wprowadzają wiedzy biznesowej prawdziwego życia i umiejętności przywódczych w klasie. Nasz wielokrotnie nagradzany program jest podstawą naszego nowego podejścia do edukacji biznesowej.

Tego nie można poznać działalność tylko siedzi w klasie. Unikalny program nauczania Hult za uczy teorii i daje możliwości, aby zastosować nauki w świecie rzeczywistym. ... [-]

Wielka Brytania Londyn Stany Zjednoczone San Francisco Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Cambridge  + 3 Więcej
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hult International Business School - Postgraduate Campus
Address
London - Postgraduate Campus 37-38 John Street
WC1N 2AT Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 20 7636 5667
Hult International Business School - Boston Campus
Address
Hult International Business School Boston Campus 1 Education Street
02141 Cambridge, Massachusetts, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 617-746-1990
Hult International Business School - San Francisco Campus
Address
Hult International Business School San Francisco Campus 1355 Sansome Street
94133 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 415-869-2900
Hult International Business School - Dubai Campus
Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Witryna
Telefon
+971 4 427 5800
Hult International Business School - Shanghai Campus
Address
Huaxin Haixin Building (Jinlin Haixin) 666 Fuzhou Road,
Szanghaj, Szanghaj, Chiny
Witryna
Telefon
+852 2111 2399
Hult International Business School - Undergraduate Campus
Address
London - Undergraduate Campus 33 Commercial Road
E1 1LD Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 20 7636 5667
Hult New York - Rotation Center
Address
New York Rotation Center Hult Staff, Room 901 41 Cooper Square
10003 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 (212) 353-4360