Hult International Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hult „s pionierskie podejście upoważnia z umiejętności przedsiębiorczych, aby wpływ z jednego dnia. Dowiesz się o świecie, ponieważ globalizacja sprawiła, że świat jest bardziej połączony niż kiedykolwiek. Dowiesz się o przyszłości, ponieważ technologia jest motorem zmian, a zrównoważony rozwój jest niezbędny. Dowiesz się o sobie, ponieważ musisz stale dostosowywać się, aby pozostać aktualnym przez całą karierę.

Przejdź do globalnej sieci

Zbuduj międzynarodową sieć współpracując ze studentami z całego świata. Nasi studenci reprezentują ponad 160 narodowości i mówią w ponad 100 językach - nigdy nie wiadomo, skąd będzie pochodzić twój następny kontakt, inwestor lub przedsięwzięcie biznesowe.

Popyt z wiodącymi firmami

Pracodawcy zatrudniają absolwentów Hult ze względu na ich przedsiębiorczą postawę, ciekawość i międzynarodowe perspektywy. Specjalizujemy się w pomaganiu zagranicznym studentom w znalezieniu międzynarodowej pracy. W ubiegłym roku absolwenci naszych programów absolwentów Hult zaakceptowali oferty pracy w 825 firmach w ponad 60 krajach.

Przyszłością jest uczenie się przez całe życie

Zmiana nigdy się nie kończy, dlatego też nauka biznesu nie powinna. Dajemy Ci możliwość bycia na bieżąco z nowymi trendami, biorąc udział w dodatkowym wyborach każdego roku do końca życia.

Zastosuj teorię w praktyce

W Hult uważamy, że uczysz się najlepiej, robiąc to. Jako integralna część studiów będziesz mieć wiele możliwości zastosowania swojej wiedzy i umiejętności, pracując w zespołach, aby rozwiązać rzeczywiste problemy.

Hult Masters Students" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/133563_Hult_SF_Campbell_Brewer_Day1_2017-3296_min.jpg" alt="Hult Masters Students" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Globalna społeczność

Po przybyciu do Hult dołączycie do zwartej społeczności studenckiej o niezrównanej różnorodności. Dowiedz się, co sprawia, że inne kultury działają, miej międzynarodową perspektywę na biznes i ukończ studia z przyjaciółmi i kontaktami na całym świecie.

Rozwój kariery

Przygotuj się do współpracy z globalnymi korporacjami i ekscytującymi startupami na naszych imprezach kariery w kampusie. Twój osobisty doradca zawodowy poprowadzi Cię przez podróż do odkrycia siebie w kierunku pracy dla absolwenta i wesprze Cię w rozwijaniu narzędzi i umiejętności, które pozwolą Ci ją zdobyć.

W Hult twoi doradcy zawodowi mają wieloletnie doświadczenie w pomaganiu studentom z zagranicy w znalezieniu pracy. Pomogą Ci zdobyć pozycję na globalnym rynku i doradzą w zakresie strategii wejścia dla Twojej idealnej lokalizacji i branży.

Wydział globalny

Kadra kierownicza, przedsiębiorcy i badacze - profesorowie Hult są znani na całym świecie z praktyki biznesowej i przemyślanego przywództwa, a ich pasją jest tworzenie i nauczanie zasad odzwierciedlających zarówno podstawy, jak i granice sukcesu w biznesie.

Hult Alumni

Twoja podróż w Hult trwa długo po ukończeniu szkoły. Jako członek stowarzyszenia Hult Alumni Association masz dostęp do globalnej sieci absolwentów, możliwości uczenia się przez całe życie i wielu sposobów łączenia się z innymi absolwentami i możliwościami biznesowymi na całym świecie. Stowarzyszenie Absolwentów ma ponad 23 000 absolwentów w ponad 170 krajach na całym świecie.

Akredytacja

Hult jest uznawany przez trzy najbardziej prestiżowe międzynarodowe instytucje akredytujące: Business to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), Association of MBAs (AMBA) i EQUIS (The European Quality Improvement System). Jesteśmy pierwszą i jedyną szkołą biznesu w USA, która uzyskała tę potrójną akredytację, którą posiada zaledwie jeden procent szkół biznesu na całym świecie.

Lokalizacje

Londyn

Hult International Business School - Postgraduate Campus

Address
London - Postgraduate Campus
37-38 John Street

WC1N 2AT Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 20 7636 5667

Cambridge

Hult International Business School - Boston Campus

Address
Hult International Business School
Boston Campus
1 Education Street

02141 Cambridge, Massachusetts, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 617-746-1990

San Francisco

Hult International Business School - San Francisco Campus

Address
Hult International Business School
San Francisco Campus
1355 Sansome Street

94133 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 415-869-2900

Dubai

Hult International Business School - Dubai Campus

Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+971 4 427 5800

Szanghaj

Hult International Business School - Shanghai Campus

Address
4F, Hua Xin Hai Xin Building No.666 Fuzhou Road, Huangpu District, Shanghai
200001 Szanghaj, Szanghaj, Chiny
Telefon
+852 2111 2399

Nowy Jork

Hult New York - Rotation Center

Address
New York Rotation Center
Hult Staff, Room 901
41 Cooper Square

10003 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 (212) 353-4360

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje