Przeczytaj oficjalny opis

Dostarczony na kampusie w Glasgow w Glasgow Caledonian University, ten program MBA został zaprojektowany w oparciu o nasze zaangażowanie we wspólne dobro i zasady ONZ ds. Odpowiedzialnego zarządzania edukacją (PRME). Ten wyróżniający się program MBA jest przeznaczony dla przedsiębiorczych i społecznie nastawionych osób z aspiracjami, aby stać się profesjonalnym menedżerem z instynktem do tworzenia trwałego biznesu w sposób społecznie odpowiedzialny.

Ten praktyczny i stosowany program pozwala zrozumieć codzienne wyzwania stojące przed menedżerami w szeregu firm biznesowych i organizacji sektora trzeciego na całym świecie. Podkreślamy rolę, wkład i integrację najważniejszych funkcji biznesowych w celu zwiększenia zdolności do projektowania i dostarczania skutecznych strategii obejmujących całą organizację.

Ten dynamiczny i wymagający program wymaga Twojego energetycznego udziału. Podobnie jak Ty, twoi rówieśnicy będą ambitni, wysoce zmotywowani i zdeterminowani, aby odnieść sukces. Cieszymy się na powitanie Państwa w programie i do naszej globalnej sieci absolwentów osób odpowiedzialnych społecznie.

GCU London przyciąga wybitnych absolwentów, z całego świata i oferuje niezrównane doświadczenie studentów i międzynarodową zdolność do zatrudnienia.

GCU szczyci się nowatorskim kampusem w samym sercu Glasgow. Wraz z założeniem Glasgow Caledonian New York College jesteśmy pierwszą zagraniczną uczelnią wyższą, która ukończyła studia w Nowym Jorku.

W ramach tego programu będziesz miał okazję odbyć dwutygodniowy okres studiów w jednej z tych ciekawych miejsc.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

GCU London - MBA

... [+]

[-]
Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

The GCU London Campus

Address
GCU London 40 - 48 Fashion Street
E1 6PX London, England, Wielka Brytania
Telefon
undefined