Przeczytaj oficjalny opis

To twój wybór, twoja szansa
Edinburgh Business School , Heriot-Watt University, pomaga pracownikom zawodowym zostać liderami biznesowymi od ponad 25 lat, oferując wysokiej jakości i dostępne studia podyplomowe w biznesie.

Nasze popularne internetowe programy MBA , studia magisterskie , DBA i doktoranckie przyspieszyły karierę ponad 20 000 absolwentów, a wielu z nich doświadcza wzrostu ich wynagrodzeń, awansów w firmach i innych firmach rozpoczynających działalność gospodarczą. 54646_James_Watt_1.jpg

Dlaczego Edinburgh Business School ?

" Edinburgh Business School aby robić to, co robi znakomicie - zapewnić dostęp do edukacji menedżerskiej ludziom na całym świecie, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, godzin pracy i sytuacji rodzinnej." Profesor Heather McGregor, Executive Dean

Uczysz się lepiej, kiedy masz kontrolę
Dajemy Ci swobodę dostosowywania twoich studiów, tak aby pasowały do ​​Twojego osobistego i zawodowego stylu życia; możesz wybrać, jak, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. Możesz uczyć się online , we własnym tempie i we własnym czasie; w jednym z naszych trzech kampusów w Edynburgu , Dubaju lub Malezji ; lub z jednym z naszych zaufanych partnerów do nauki .


Jakość zapewniona
Edinburgh Business School jest częścią Heriot-Watt University, dlatego działamy w ramach obszernych ustaleń uniwersyteckich dotyczących zapewnienia jakości oraz ciągłego wysiłku i zaangażowania w utrzymanie jakości we wszystkich obszarach naszych badań i nauczania.

"Pracodawcy widzą wartość w Edinburgh Business School MBA ..." Gail Edwards, absolwentka MBA

Rozwój zawodowy i rozwój
Kwalifikacja z Edinburgh Business School to inwestycja w twoją przyszłość, twoje przyszłe perspektywy zawodowe, twoje przyszłe zarobki.

"Zapisałem się na studia MBA, ponieważ chcę opcji w życiu i właśnie to daje" Bosman du Plessis, absolwent studiów MBA

W niezależnym badaniu 75 absolwentów poinformowało, że podczas lub w ciągu 6 miesięcy po ukończeniu studiów 65% doświadczyło podwyżki wynagrodzenia, 25% założyło własną firmę, a 52% wygrało awans ( Carrington Crisp, maj 2017).

Jesteśmy globalni, jesteśmy lokalni
Posiadając międzynarodowy wydział cenionych i doświadczonych profesjonalistów, tysiące podobnie myślących studentów i odnoszących sukcesy absolwentów, lokalną obecność na pięciu kontynentach świata oraz trzy kampusy w Edynburgu , Dubaju i Malezji , naprawdę jesteśmy globalną rodziną biznesu profesjonaliści.

Skontaktuj się bezpośrednio z Edinburgh Business School sprawie naszych programów.

Czy jesteś gotowy dołączyć do naszej globalnej sieci?

Wszystkie nasze programy online są modułowe i każdy kurs można ukończyć w dowolnym momencie. W Edinburgh Business School możesz uczyć się online:

Studenci mogą również wybrać studia MBA na naszych kampusach uniwersyteckich w Edynburgu, Dubaju i Malezji.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapytać teraz; chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Opłaty i stypendia

Możesz skorzystać z naszego kalkulatora opłat, który wskaże ci całkowity koszt wybranego programu.

Stypendia są dostępne dla wybranych programów z nami, możesz znaleźć więcej informacji na ich temat na naszej stronie internetowej .

Skontaktuj się z nami

Kampus w Dubaju
Edinburgh Business School
Heriot-Watt University Dubai
PO Box 294345
Dubai International Academic City
Zjednoczone Emiraty Arabskie]

MBA w pełnym i niepełnym wymiarze godzin
971 (4) 435 8770
DubaiMBA@ebs.hw.ac.uk

Kampus w Edynburgu
Edinburgh Business School
Heriot-Watt University
Edynburg
EH14 4AS
44 (0) 131 451 3090
oncampusmba@ebs.hw.ac.uk

Kampus Malezja
Edinburgh Business School
Heriot-Watt University Malaysia
Nr 1 Jalan Venna p5 / 2
Obręb 5,
62200 Putrajaya
Malezja
MBA w niepełnym wymiarze godzin

603-8894 3888
MalaysiaMBA@ebs.hw.ac.uk

Lub skontaktuj się z jednym z naszych regionalnych biur w Twojej okolicy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Edinburgh Business School

Studiuj część lub pełny etat w Dubaju, centrum biznesu na Bliskim Wschodzie, i ukończyć studia MBA na Uniwersytecie Heriot-Watt. ... [+]

Niezależnie od tego, czy równoważysz osobiste lub zawodowe zobowiązania i chcesz studiować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w Dubaju, jesteśmy gotowi pomóc Ci w uzyskaniu MBA na twoich warunkach.

Tutaj chodzi o uczenie się przez całe życie na twoich warunkach: koncepcję, którą staraliśmy się udostępnić jak największej liczbie osób poprzez nasze programy MBA , magisterskie , doktoranckie , DBA i doktoranckie .

Wiemy, że każdy uczeń ma swój własny, niepowtarzalny zestaw osobistych i zawodowych okoliczności, w które muszą się wpasować studia. Od ponad dziesięciu lat prowadzimy nasz program MBA w Dubaju i zawsze staraliśmy się oferować edukację, która uderza w tę równowagę.... [-]

Wielka Brytania Edynburg Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Zaoczne studia MBA

Edinburgh Business School

Jeśli chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą lub postęp w swojej organizacji, Executive MBA w Edinburgh Business School , Heriot-Watt University jest dla Ciebie. ... [+]

Nie ma dwóch takich samych osób. Różne okoliczności, różne motywacje, różne wizje sukcesu.

Dlatego oferujemy takie same doświadczenia edukacyjne. Niezależnie od tego, czy równoważysz osobiste i zawodowe zobowiązania i chcesz studiować MBA, jesteśmy gotowi pomóc Ci osiągnąć Twój cel.

Tutaj chodzi o uczenie się przez całe życie na swoich warunkach; koncepcję, którą staraliśmy się udostępnić jak największej liczbie osób poprzez nasze programy MBA , magisterskie i doktoranckie oraz programy DBA i PhD .

Wzbogać swoją naukę poprzez dzielenie się pomysłami i doświadczeniami z innymi studentami

W niepełnym wymiarze czasu program Executive MBA jest prowadzony przez nasz doświadczony międzynarodowy wydział na kampusie Uniwersytetu w Edynburgu.... [-]

Wielka Brytania Edynburg
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Edinburgh Business School

Masz możliwość studiowania na MBA w niepełnym wymiarze godzin na naszym inspirującym kampusie uniwersyteckim w nowoczesnym mieście Malezji Putrajaya i dołącz do naszej ro ... [+]

Edinburgh Business School to szkoła biznesu Uniwersytetu Heriot-Watt.

EBS pomaga zawodowym profesjonalistom stać się liderami biznesu od ponad 25 lat, oferując wysokiej jakości i dostępne studia podyplomowe w biznesie. Nasze popularne internetowe programy MBA , Masters, DBA i PhD przyspieszyły karierę ponad 20 000 absolwentów. Nasi studenci odnotowali wzrost wynagrodzeń, zdobyte awanse w swoich firmach, a wielu z nich założyło własny biznes.

Dlaczego Edinburgh Business School , Malaysia?

Masz możliwość studiowania na MBA w niepełnym wymiarze godzin na naszym inspirującym kampusie uniwersyteckim w nowoczesnym mieście Malezji Putrajaya i dołącz do naszej rosnącej sieci absolwentów EBS i profesjonalistów. Będziesz nauczany przez doświadczony i ceniony brytyjski i lokalny wydział , masz dostęp do wyjątkowych udogodnień i uzyskasz dyplom z prestiżowym tytułem Uniwersytetu Brytyjskiego, który jest w pełni akredytowany przez Malezyjską Agencję ds. Kwalifikacji (MQA).... [-]

Malezja Putrajaya
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Edinburgh Business School
Address
Edinburgh Campus, Edinburgh Business School, Heriot-Watt University
EH14 4AS Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 131 451 3090
Address
Dubai Campus, Edinburgh Business School, Heriot-Watt University, Dubai International Academic City
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
undefined
Address
Malaysia Campus Edinburgh Business School, Heriot-Watt University Malaysia, No 1 Jalan Venna p5/2, Precinct 5
62200 Putrajaya, Putrajaya, Malezja
Telefon
undefined