Eaton Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założony w 2013 roku Eaton Business School Limited (EBS) (numer rejestracyjny 08671317) jest zarejestrowany zgodnie z prawem Anglii i Walii. Eaton Business School jest akredytowany przez British Accreditation Council for Independent Further and Higher Education. Eaton Business School jest również zatwierdzonym centrum partnerskim ATHE, które przyznaje poziom 4 do poziomu 7 zatwierdzonych kwalifikacji RQF.

EBS we współpracy z Uniwersytetem Guglielmo Marconi (GMU) zapewnia międzynarodowy program MBA i Executive MBA ze specjalizacją w zarządzaniu opieką zdrowotną, łańcuch dostaw

Eaton Business School angażuje się w spełnianie wymagań edukacyjnych profesjonalistów pracujących w ich dążeniach do osiągnięcia uznanych na całym świecie programów studiów magisterskich, licencjackich i dyplomowych w ramach elastycznych modeli studiów - onsite, on-line i self-study. Uważamy, że nauka nie musi koniecznie ograniczać się do fizycznej klasy. Moc technologii jest optymalnie wykorzystywana, aby zapewnić elastyczną pedagogię zaangażowanym profesjonalistom w ruchu na całym świecie.

W dzisiejszym wysoce konkurencyjnym i dynamicznym środowisku biznesowym oczekuje się, że będzie o krok przed resztą. Eaton Business School starannie pracuje, aby wyposażyć naszych uczniów w umiejętności i wiedzę wymaganą przez pracodawców, oferując im możliwość rozwijania swojej wiedzy w szerokim zakresie dyscyplin i budowania dogłębnej wiedzy w pożądanym sektorze (ach).

Lokalizacje

Leicester

Address
Island Business Centre. 18-36 Wellington Street. Woolwich
SE186PF Leicester, Anglia, Wielka Brytania

Sharjah

Address
BM Towers, Office Suites
Al Nahda, Sharjah, UAE

Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Programy

Ta szkoła oferuje również: