Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Jesteśmy ambitną i innowacyjną uczelnią ze śmiałym i strategicznej wizji znajduje się w pięknej i tętniącej życiem stolicy. Naszym wiodącym światowym Badania 5. miejsce wśród brytyjskich uniwersytetów w 2014 r Badań Doskonałości ram jakości i 2 na uderzenia. Zapewniamy edukacyjnie wyjątkowe doświadczenie dla naszych studentów.

Kierując kreatywności i ciekawości, dążymy do realizacji naszych zobowiązań społecznych, kulturowych i ekonomicznych w Cardiff, w Walii, i na świecie.

Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości, innowacyjnych badań, które przekłada się na korzyści zarówno lokalnie, jak i na świecie.

Mamy zróżnicowaną populację studentów studentów pochodzących z ponad 100 krajów iz różnych środowisk. Nasza kadra akademicka są napędzane przez kreatywność i ciekawość, a wiele z nich jest liderami w swoich dziedzinach, tworząc stymulujące środowisko do nauki.

edukacja

Nasi studenci korzystają z nauczania badań prowadzonych która rozwija swoje indywidualne zdolności intelektualnych.

Badania

Wykorzystujemy naszą wiedzę do rozwijania innowacyjnych badań, które będą miały wpływ na świat.

Technologia

Specjalizujemy się w łączeniu przemysłu, biznesu, rządu i organizacji pozarządowych z naszych naukowców.

Międzynarodowy

Cardiff jest międzynarodową uczelnią - z całego świata do współpracy Zapraszamy studentów z ponad 100 różnych krajów.

Walijski uniwersytet

Język walijski jest integralną nie tylko do naszej kultury i społeczeństwa, ale w promowaniu rozwoju gospodarczego Walii.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

Cardiff University

Prawdziwie międzynarodowy program praktycznych wyjść, Cardiff MBA dadzą Ci na wgląd w praktyce gospodarczej, czego potrzebujesz do swojej przyszłości w zmieniającym się o ... [+]

Cardiff MBA O programie MBA w Cardiff

Włączanie teorię w praktyce

Prawdziwie międzynarodowy program praktycznych wyjść, Cardiff MBA dadzą Ci na wgląd w praktyce gospodarczej, czego potrzebujesz do swojej przyszłości w zmieniającym się otoczeniu globalnym.

Gruntownych teorii biznesu

Program zapewni Państwu szczegółowej wiedzy z teorii na rdzeniu zarządzania przedsiębiorstwem. Możesz wybrać jeden z pięciu specjalistycznych ścieżek lub wybierz dla ogólnego MBA, który odzwierciedla swoje partykularne interesy i mocne własną kombinację obieralnych.

Praktyczne doświadczenia z procesów biznesowych

W ramach programu MBA będzie pełne zintegrowanego planu biznesowego, przy udziale doświadczonych zewnętrznych praktyków biznesu. Zamiast tradycyjnej rozprawy, oczywiście kończy się projekt biznesowy. To daje szansę, aby pokazać swoją wiedzę teoretyczną w symulowanym, praktyczne środowisko.... [-]

Wielka Brytania Cardiff
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cardiff University
Address
Cardiff University Park Place
CF10 3AT Cardiff, Walia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 (0)29 2087 4432