LUISS Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LUISS Business School , akredytowana przez EQUIS, jest Szkołą Biznesu i Zarządzania LUISS Guido Carli University z siedzibą w Rzymie (Włochy). Szkoła kieruje rozwojem i rozwojem osób i firm. Szkoli talenty, które będą w stanie promować rozwój społeczny i biznesowy w małych i dużych instytucjach, łącząc ducha przedsiębiorczości z niekonwencjonalnymi jakościami: kreatywność, umiejętność stawienia czoła wszystkim trudnościom.

Niezależnie od tego, czy chodzi o założenie firmy, czy zmianę dużej organizacji, zmianę świata lub zmianę świata, LUISS Business School ma powiązania z Twoją przyszłością.

LUISS Business School jest napędzana i otoczona innowacjami , kreatywnością i możliwościami . Tutaj będziesz uczyć się od i mieć dostęp do światowej klasy wykładowców, zaproszonych gości i liderów branży.

Międzynarodowy kampus w sercu Rzymu (Włochy). Nie ma takiego miejsca jak Rzym! LUISS Business School jest LUISS Business School na najwyższym poziomie w Rzymie (Włochy), gdzie piękno, historia i kultura zapewniają niesamowite środowisko. Szkoła znajduje się w jednej z najbardziej niezwykłych, historycznych i artystycznych części Rzymu, a jej budynki odzwierciedlają atmosferę i piękno miasta. Dzięki bogatej historii i kulturze miasta oraz kreatywności włoskich firm, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby przeżyć transformację.

Przeżyj Szkołę Biznesu w Top 1% na całym świecie

LUISS Business School uzyskała złotą standardową akredytację EQUIS, zapewniając uczniowi najwyższą jakość.

Etyka, odpowiedzialność i zrównoważony rozwój

Utworzono Centrum Etyki, Odpowiedzialności i Zrównoważonego Rozwoju (ERShub), aby nadać wartość etyce, odpowiedzialności i zrównoważonemu rozwojowi edukacji w zakresie zarządzania oraz ogólnie w działaniach gospodarczych. ERShub promuje ideę, że etyczne, odpowiedzialne i zrównoważone podejście w prowadzeniu biznesu ma zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia znaczących i długotrwałych wyników gospodarczych, a jednocześnie umożliwia właściwą interpretację dzisiejszej dynamiki świata i globalnych wyzwań, które go charakteryzują.

Planujesz założyć firmę. Jeśli jest to początek przyszłego rozwoju zawodowego, szkoła zapewnia dostęp do modelowania, planowania i możliwości finansowania dla studentów, czym zostać przedsiębiorcą.

Lokalizacje

Rzym

LUISS Business School

Address
Via Nomentana,216
00162 Rzym, Lacjum, Włochy
Telefon
+39 06 85 225 689

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium