Fondazione CUOA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Fondazione CUOA Business School

CUOA (szeroki Ya) Szkoła Biznesu powstała w 1957 roku

We Włoszech CUOA jest jedną z najważniejszych szkół biznesu i aktywnym centrum rozwoju i doskonalenia zarządzania sektorem prywatnym i publicznym oraz umiejętnościami w zakresie przedsiębiorczości.

Jedną z najważniejszych cech CUOA School of Business Administration jest długa historia i głębokie relacje geograficzne, które przyczyniają się do promocji wybitnych przedsiębiorców i dyrektorów w północno-wschodnich Włoszech.

CUOA odnosi sukcesy nie tylko w zapewnianiu międzynarodowych szkoleń (współpracujących z partnerami zagranicznymi), ale także współpracuje z ponad 3500 firmami lokalnymi. Studenci biorący udział w tym kursie pochodzą z 50 różnych krajów i prowadzą 15 różnorodnych projektów rozwojowych na całym świecie.

CUOA School of Business Administration jest krajowym i międzynarodowym liderem w dziedzinie kursów korporacyjnych i zarządzania. Ta szkoła pomaga uczniom w rozwijaniu ich indywidualnych potrzeb i umiejętności.

CUOA prowadzi osoby fizyczne, firmy, organizacje prywatne i publiczne do nowego modelu zarządzania korporacyjnego, aby osiągnąć cele korporacyjne.

Ta szkoła oferuje tytuł magistra w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem, krótkoterminowy kurs dla kadry kierowniczej oraz dostosowany kurs spełniający wszystkie potrzeby. We Włoszech dział rekrutacji kadr każdej firmy uznaje studentów zarządzania biznesem COUA za ważną kwestię związaną z przyjęciem.

CUOA Business School to majestatyczny, XVIII-wieczny budynek położony w Villa Valmarana Morosini w Vicenzie, na włoskich obrzeżach. Ten XVIII-wieczny budynek w stylu palladiańskim został zaprojektowany przez architekta Francesco Muttoni i posiada wszystkie obiekty szkolne obejmujące kulturę historyczną i działalność akademicką.

Valmarana Morosini znajduje się obok willi i jest konkretnym przykładem nowoczesnej szkoły biznesu. Ta dzielnica mieszkalna mieści się w szopie i chacie pośrodku wczesnych willi i ma ponad 50 pokoi z łazienką i innymi udogodnieniami.

Fondazione CUOA Business School

CUOA (szeroki Ya) Szkoła Biznesu powstała w 1957 roku

Villa Valmarana Morosini

103, G. Marconi

Altavilla Vicentina, Vicenza, 36077 IT

Lokalizacje

Altavilla Vicentina

Fondazione CUOA Business School

Address
CUOA Business School
Villa Valmarana Morosini
103, G. Marconi

36077 Altavilla Vicentina, Veneto, Włochy
Telefon
+39 0444 333711

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium