Przeczytaj oficjalny opis

Fondazione CUOA Business School

CUOA (szeroki Ya) Szkoła Biznesu powstała w 1957 roku

We Włoszech CUOA jest jedną z najważniejszych szkół biznesu i aktywnym centrum rozwoju i doskonalenia zarządzania sektorem prywatnym i publicznym oraz umiejętnościami w zakresie przedsiębiorczości.

Jedną z najważniejszych cech CUOA School of Business Administration jest długa historia i głębokie relacje geograficzne, które przyczyniają się do promocji wybitnych przedsiębiorców i dyrektorów w północno-wschodnich Włoszech.

CUOA odnosi sukcesy nie tylko w zapewnianiu międzynarodowych szkoleń (współpracujących z partnerami zagranicznymi), ale także współpracuje z ponad 3500 firmami lokalnymi. Studenci biorący udział w tym kursie pochodzą z 50 różnych krajów i prowadzą 15 różnorodnych projektów rozwojowych na całym świecie.

CUOA School of Business Administration jest krajowym i międzynarodowym liderem w dziedzinie kursów korporacyjnych i zarządzania. Ta szkoła pomaga uczniom w rozwijaniu ich indywidualnych potrzeb i umiejętności.

CUOA prowadzi osoby fizyczne, firmy, organizacje prywatne i publiczne do nowego modelu zarządzania korporacyjnego, aby osiągnąć cele korporacyjne.

Ta szkoła oferuje tytuł magistra w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem, krótkoterminowy kurs dla kadry kierowniczej oraz dostosowany kurs spełniający wszystkie potrzeby. We Włoszech dział rekrutacji kadr każdej firmy uznaje studentów zarządzania biznesem COUA za ważną kwestię związaną z przyjęciem.

CUOA Business School to majestatyczny, XVIII-wieczny budynek położony w Villa Valmarana Morosini w Vicenzie, na włoskich obrzeżach. Ten XVIII-wieczny budynek w stylu palladiańskim został zaprojektowany przez architekta Francesco Muttoni i posiada wszystkie obiekty szkolne obejmujące kulturę historyczną i działalność akademicką.

Valmarana Morosini znajduje się obok willi i jest konkretnym przykładem nowoczesnej szkoły biznesu. Ta dzielnica mieszkalna mieści się w szopie i chacie pośrodku wczesnych willi i ma ponad 50 pokoi z łazienką i innymi udogodnieniami.

Fondazione CUOA Business School

CUOA (szeroki Ya) Szkoła Biznesu powstała w 1957 roku

Villa Valmarana Morosini

103, G. Marconi

Altavilla Vicentina, Vicenza, 36077 IT

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Zaoczne studia MBA

Fondazione CUOA

W niepełnym wymiarze czasu CUOA MBA to międzynarodowy program, który zapewnia możliwość uczenia się w stymulującym kontekście wielokulturowym. Studenci będą rozwijać zint ... [+]

Międzynarodowy program MBA w niepełnym wymiarze godzin we współpracy z University of Michigan-DearbornData rozpoczęcia: 6 marca 2020 r Data końcowa: lipiec 2021 Język: włoski i angielski Czas trwania: 30 weekendów, 1 tydzień za granicą, 70 godzin w nauczaniu na odległość

Master of Business Administration to kurs ogólnego zarządzania, którego wartość jest uznawana na poziomie międzynarodowym.

MBA w niepełnym wymiarze czasu jest inspirowaną międzynarodowo propozycją CUOA, która rozwija zintegrowaną i strategiczną wizję firmy mającą na celu sprostanie wyzwaniom zawodowym w coraz bardziej złożonych kontekstach. Bada wszystkie funkcje i procesy firmy i dostarcza konkretnych narzędzi natychmiastowego użycia.... [-]

Włochy Altavilla Vicentina
Marzec 2020
Włoski,Język angielski
Zaoczne
16 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Fondazione CUOA Business School
Address
CUOA Business School Villa Valmarana Morosini 103, G. Marconi
36077 Altavilla Vicentina, Veneto, Włochy
Witryna
Telefon
+39 0444 333711