Przeczytaj oficjalny opis

Misją Międzynarodowego Instytutu Biznesu jest tworzenie wartości dla jednostek, firm i społeczeństwa poprzez:

 • Praktyczna, kompleksowa edukacja ukierunkowana na rozwój menedżerski i organizacyjny;
 • Badania stosowane w zakresie zarządzania;
 • Włączenie najlepszych na świecie praktyk menedżerskich w ukraińskim biznesie;
 • Proaktywne, zorientowane na klienta metody edukacji

Wartości IIB

 • Wierzymy, że dążenie do skuteczności jest główną siłą napędową gospodarki rynkowej.
 • Dążymy do podniesienia poziomu efektywności ukraińskiej gospodarki poprzez włączenie najlepszych światowych doświadczeń menedżerskich do praktyki biznesowej.
 • Gwarantujemy jakość naszych programów, oferując decyzje dotyczące produkcji dla naszych klientów.
 • Dążymy do tego, aby być skutecznym we wszystkim, co robimy.

Uczciwość

 • Pielęgnujemy środowisko uczciwości, zaufania i współpracy oraz przestrzegamy wysokich standardów etycznych.
 • Wierzymy, że uczciwość jest podstawą do osiągnięcia prawdziwego sukcesu zawodowego i indywidualnego.

Kompetencja

 • Oferujemy kompetencję i profesjonalizm. Staramy się stopniowo włączać światowe standardy zawodowe w ukraiński biznes.
 • Zdajemy sobie sprawę, że wysokiej jakości edukacja biznesowa musi dostosować się do zmian w globalnych procesach biznesowych pod względem kulturalnym i technologicznym.
 • Pozostajemy elastyczni w dostarczaniu i włączaniu istotnych zmian w środowisku biznesowym do procesu badania i codziennego rozwoju zawodowego.

Współpraca

 • Oferujemy zintegrowane portfolio produktów w celu zaoferowania skutecznych rozwiązań dla naszych klientów.
 • Tworzymy niepowtarzalną atmosferę współpracy i wzajemnego wsparcia w celu zagwarantowania sukcesu obu stronom. Wykorzystujemy cały potencjał współpracy w naszej działalności i portfolio produktów.

Obowiązki

 • Odpowiadamy za jakość i skuteczność naszych programów.
 • Kierujemy się społecznie odpowiedzialnym podejściem jako podstawą demokracji, gospodarki rynkowej i produktywnego rozwoju gospodarczego.

Innowacja

 • Jesteśmy przekonani, że skuteczność i konkurencyjność we współczesnym świecie zależą od umiejętności wdrażania innowacji. Szybko zmieniające się środowisko stwarza potrzebę ciągłych innowacyjnych zmian w zarządzaniu.
 • Włączamy innowacje do naszych produktów, stosując najlepsze światowe praktyki i prowadząc własne badania.

Historia

Międzynarodowy Instytut Biznesu (Międzynarodowe Centrum Prywatyzacji, Inwestycji i Zarządzania, ICPIM ) powstaje zgodnie z Dekretem Ukraińskiego Gabinetu Ministrów jako niezależna instytucja szkoleniowo-edukacyjna działająca przy ukraińskiej Akademii Administracji Publicznej, Prezydenta i Centrum Europejska Fundacja Uniwersytecka. Celem było utworzenie ukraińskiej instytucji edukacyjnej, która ułatwiłaby reformy gospodarcze na Ukrainie poprzez świadczenie usług edukacyjnych w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Dr Henryk Sterniczuk, Dyrektor Programów Międzynarodowych Uniwersytetu New Brunswick, był pierwszym Prezesem IIB .

Od momentu założenia IIB przeszkoliło ponad 45 000 wykwalifikowanych specjalistów: menedżerów, maklerów / maklerów papierów wartościowych, zarządzających inwestycjami, depozytariuszy / rejestratorów, rzeczoznawców majątkowych i biznesowych, aktuariuszy, zarządców masy upadłościowej i innych.

1996

International Institute of Business jest Business School № 1

Międzynarodowy Instytut Biznesu wziął udział w ankiecie dostarczonej przez EDUNIVERSAL i został uznany za Business School № 1 za wiarygodność na rynku edukacji biznesowej na Ukrainie i wpływów międzynarodowych. Celem badania jest dostarczenie obiektywnych informacji na temat międzynarodowego wpływu uniwersytetów o różnych poziomach ambicji i wpływów międzynarodowych, co pozwala wybrać najlepsze możliwości dla studentów w każdej z 9 stref geograficznych.

2017

IIB uruchomił program modelu General MBA Carousel. Potwierdzenie akredytacji AMBA (Association of MBAs, London, UK) wszystkich programów MBA.

Wydziały

Zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych profesorów z różnych środowisk składa się ze znanych ukraińskich i zagranicznych specjalistów, posiadających szerokie doświadczenie w nauczaniu, badaniach i doradztwie oraz tworzy unikalne środowisko uczenia się, aby zapewnić profesjonalny i indywidualny rozwój uczestników programu.

Programy prowadzone przez:
 • Rosyjski
 • Ukraiński

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

International Institute of Business, Business School (IIB)

Misją programu Executive MBA jest promowanie zrównoważonego rozwoju rozwijających się firm poprzez systematyczne podejście do zarządzania firmą, oparte na koncepcji wzros ... [+]

Docelowa grupa wykonawcza MBA składa się z doświadczonych liderów, którzy starają się rozszerzyć sferę swoich możliwości biznesowych, w tym:

właściciele przedsiębiorstw;CEO i menedżerowie wyższego szczebla.

Początek: 20.11.19

Format programu: moduły 5-dniowe, raz w miesiącu, od środy do niedzieli. Czas trwania programu: 21 miesięcy. Język programu: rosyjski, ukraiński.

Całkowity koszt programu Executive MBA w 2019 r. - 489 900 UAH .

Ceny za wczesną rejestrację to:

449 900 UAH do 10.06.2019

469 900 UAH do 10.10.2019

W wyniku badania programu Executive MBA zdobędziesz:

Myślenie strategiczne i umiejętność podejmowania właściwych decyzji, w oparciu o zasadę "Myśl globalnie, działaj lokalnie".Zdolność do skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami środowiska biznesowego.Znajomość setek niuansów i metod skutecznego rozwoju firmy.Profesjonalna interakcja na poziomie biznesowym i przyjazne kontakty z najwyższym szczeblem zarządzania firmami ukraińskimi i zagranicznymi.... [-]
Ukraina Kyiv
Listopad 2019
Rosyjski,Ukraiński
Zaoczne
21 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MBA

International Institute of Business, Business School (IIB)

International MBA to program podwójnego stopnia z unikalną propozycją wartości na Ukrainie. Jest realizowany przez Ukraińską Szkołę Biznesu "Międzynarodowy Instytut Bizne ... [+]

Dla kogo:

Menedżerowie poziomu i właściciele firm prowadzących działalność zarówno na Ukrainie, jak i za granicą.

Sposób dostawy:

Moduł nauczania (face-to-face): 5 dni (raz w miesiącu - od środy do niedzieli, od 9:30 do 16:45).

W czasie intermodularnym: lekcje online i praca domowa.

Czas Trwania Programu:

Początek - 20 listopada 2019 r

Zakończenie - grudzień 2021

Dokumenty po zakończeniu programu:

Dyplom Executive MBA wydany przez Business School «Międzynarodowy Instytut Biznesu»

Diplomurkunde (Management Centre Innsbruck)

Certyfikat od Stowarzyszenia MBA

Czesne:

Całkowity koszt programu International МВА wynosi 13900 EURO 124 000 UAH.... [-]

Ukraina Kyiv
Listopad 2019
Rosyjski,Ukraiński,Język angielski
Zaoczne
25 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
International Institute of Business, Business School (IIB)

Program MBA w Międzynarodowym Instytucie Biznesu to program dla młodych liderów i menedżerów, zaangażowanych w sferę podejmowania decyzji w różnych branżach i sferach fun ... [+]

Program MBA w Międzynarodowym Instytucie Biznesu to program dla młodych liderów i menedżerów, zaangażowanych w sferę podejmowania decyzji w różnych branżach i sferach funkcjonalnych, zarówno w ważnych firmach krajowych i międzynarodowych, jak iw firmach małych i średniej wielkości biznes.

Oferowane studentom moduły są ukierunkowane na kształtowanie systemu praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do zrozumienia trendów rozwoju biznesu krajowego i międzynarodowego, rozwiązywania istotnych problemów firmy i zwiększania efektywności w przedsiębiorstwie. wypełnianie funkcji administracyjnych w warunkach wysokiej turbulencji otoczenia biznesu.

Zalety... [-]
Ukraina Kyiv
Skontaktuj się ze szkołą
Rosyjski,Ukraiński
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku