International Institute of Business, Business School (IIB)

MBA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misją Międzynarodowego Instytutu Biznesu jest tworzenie wartości dla jednostek, firm i społeczeństwa poprzez:

 • Praktyczna, kompleksowa edukacja ukierunkowana na rozwój menedżerski i organizacyjny;
 • Badania stosowane w zakresie zarządzania;
 • Włączenie najlepszych na świecie praktyk menedżerskich w ukraińskim biznesie;
 • Proaktywne, zorientowane na klienta metody edukacji

Wartości IIB

 • Wierzymy, że dążenie do skuteczności jest główną siłą napędową gospodarki rynkowej.
 • Dążymy do podniesienia poziomu efektywności ukraińskiej gospodarki poprzez włączenie najlepszych światowych doświadczeń menedżerskich do praktyki biznesowej.
 • Gwarantujemy jakość naszych programów, oferując decyzje dotyczące produkcji dla naszych klientów.
 • Dążymy do tego, aby być skutecznym we wszystkim, co robimy.

Uczciwość

 • Pielęgnujemy środowisko uczciwości, zaufania i współpracy oraz przestrzegamy wysokich standardów etycznych.
 • Wierzymy, że uczciwość jest podstawą do osiągnięcia prawdziwego sukcesu zawodowego i indywidualnego.

Kompetencja

 • Oferujemy kompetencję i profesjonalizm. Staramy się stopniowo włączać światowe standardy zawodowe w ukraiński biznes.
 • Zdajemy sobie sprawę, że wysokiej jakości edukacja biznesowa musi dostosować się do zmian w globalnych procesach biznesowych pod względem kulturalnym i technologicznym.
 • Pozostajemy elastyczni w dostarczaniu i włączaniu istotnych zmian w środowisku biznesowym do procesu badania i codziennego rozwoju zawodowego.

Współpraca

 • Oferujemy zintegrowane portfolio produktów w celu zaoferowania skutecznych rozwiązań dla naszych klientów.
 • Tworzymy niepowtarzalną atmosferę współpracy i wzajemnego wsparcia w celu zagwarantowania sukcesu obu stronom. Wykorzystujemy cały potencjał współpracy w naszej działalności i portfolio produktów.

Obowiązki

 • Odpowiadamy za jakość i skuteczność naszych programów.
 • Kierujemy się społecznie odpowiedzialnym podejściem jako podstawą demokracji, gospodarki rynkowej i produktywnego rozwoju gospodarczego.

Innowacja

 • Jesteśmy przekonani, że skuteczność i konkurencyjność we współczesnym świecie zależą od umiejętności wdrażania innowacji. Szybko zmieniające się środowisko stwarza potrzebę ciągłych innowacyjnych zmian w zarządzaniu.
 • Włączamy innowacje do naszych produktów, stosując najlepsze światowe praktyki i prowadząc własne badania.

Historia

Międzynarodowy Instytut Biznesu (Międzynarodowe Centrum Prywatyzacji, Inwestycji i Zarządzania, ICPIM ) powstaje zgodnie z Dekretem Ukraińskiego Gabinetu Ministrów jako niezależna instytucja szkoleniowo-edukacyjna działająca przy ukraińskiej Akademii Administracji Publicznej, Prezydenta i Centrum Europejska Fundacja Uniwersytecka. Celem było utworzenie ukraińskiej instytucji edukacyjnej, która ułatwiłaby reformy gospodarcze na Ukrainie poprzez świadczenie usług edukacyjnych w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Dr Henryk Sterniczuk, Dyrektor Programów Międzynarodowych Uniwersytetu New Brunswick, był pierwszym Prezesem IIB .

Od momentu założenia IIB przeszkoliło ponad 45 000 wykwalifikowanych specjalistów: menedżerów, maklerów / maklerów papierów wartościowych, zarządzających inwestycjami, depozytariuszy / rejestratorów, rzeczoznawców majątkowych i biznesowych, aktuariuszy, zarządców masy upadłościowej i innych.

1996

International Institute of Business jest Business School № 1

Międzynarodowy Instytut Biznesu wziął udział w ankiecie dostarczonej przez EDUNIVERSAL i został uznany za Business School № 1 za wiarygodność na rynku edukacji biznesowej na Ukrainie i wpływów międzynarodowych. Celem badania jest dostarczenie obiektywnych informacji na temat międzynarodowego wpływu uniwersytetów o różnych poziomach ambicji i wpływów międzynarodowych, co pozwala wybrać najlepsze możliwości dla studentów w każdej z 9 stref geograficznych.

2017

IIB uruchomił program modelu General MBA Carousel. Potwierdzenie akredytacji AMBA (Association of MBAs, London, UK) wszystkich programów MBA.

Wydziały

Zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych profesorów z różnych środowisk składa się ze znanych ukraińskich i zagranicznych specjalistów, posiadających szerokie doświadczenie w nauczaniu, badaniach i doradztwie oraz tworzy unikalne środowisko uczenia się, aby zapewnić profesjonalny i indywidualny rozwój uczestników programu.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Rosyjski
 • Ukraiński

Widzieć EMBA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 21 miesięcy November 2018 Ukraina Kyiv

Misją programu Executive MBA jest promowanie zrównoważonego rozwoju rozwijających się firm poprzez systematyczne podejście do zarządzania firmą, oparte na koncepcji wzrostu wartości firmy. [+]

Docelowa grupa wykonawcza MBA składa się z doświadczonych liderów, którzy starają się rozszerzyć sferę swoich możliwości biznesowych, w tym:

właściciele przedsiębiorstw;CEO i menedżerowie wyższego szczebla.

Format programu: moduły 5-dniowe, raz w miesiącu, od środy do niedzieli. Czas trwania programu: 21 miesięcy. Język programu: rosyjski, ukraiński.

W wyniku badania programu Executive MBA zdobędziesz:

Myślenie strategiczne i umiejętność podejmowania właściwych decyzji, w oparciu o zasadę "Myśl globalnie, działaj lokalnie".Zdolność do skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami środowiska biznesowego.Znajomość setek niuansów i metod skutecznego rozwoju firmy.Profesjonalna interakcja na poziomie biznesowym i przyjazne kontakty z najwyższym szczeblem zarządzania firmami ukraińskimi i zagranicznymi.... [-]

MBA

Międzynarodowy MBA

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 25 miesięcy September 2019 Ukraina Kyiv

International MBA to program podwójnego stopnia z unikalną propozycją wartości na Ukrainie. Jest realizowany przez Ukraińską Szkołę Biznesu "Międzynarodowy Instytut Biznesu" we współpracy z wiodącą austriacką szkołą biznesu MCI (Management Center Innsbruck). [+]

Dla kogo:

Ø Kierownicy poziomu and i właściciele firm prowadzących działalność zarówno na Ukrainie, jak i za granicą.

Sposób dostawy:

Moduł ØLearning (face-to-face): 5 dni (raz w miesiącu - od środy do niedzieli, 9:30 - 16:45).

Ø Czas trwania intermodularnego: lekcje online i praca domowa.

Czas Trwania Programu:

ØStart - 22 listopada 2014 r

ØCompletion - grudzień 2020 r

Dokumenty po zakończeniu programu:

Ø Dyplom MBA wydany przez Business School «Międzynarodowy Instytut Biznesu»

ØDiplomurkunde (Management Centre Innsbruck)

Ø Certyfikat z Association of MBAs

Czesne:

The Pełny koszt programu International МВА wynosi 13900 EURO 124 000 UAH.... [-]


Ogólne MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy September 2019 Ukraina Kyiv + 1 więcej

Program MBA w Międzynarodowym Instytucie Biznesu to program dla młodych liderów i menedżerów, zaangażowanych w sferę podejmowania decyzji w różnych branżach i sferach funkcjonalnych, zarówno w ważnych firmach krajowych i międzynarodowych, jak iw firmach małych i średniej wielkości biznes. [+]

Program MBA w Międzynarodowym Instytucie Biznesu to program dla młodych liderów i menedżerów, zaangażowanych w sferę podejmowania decyzji w różnych branżach i sferach funkcjonalnych, zarówno w ważnych firmach krajowych i międzynarodowych, jak iw firmach małych i średniej wielkości biznes.

Oferowane studentom moduły są ukierunkowane na kształtowanie systemu praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do zrozumienia trendów rozwoju biznesu krajowego i międzynarodowego, rozwiązywania istotnych problemów firmy i zwiększania efektywności w przedsiębiorstwie. wypełnianie funkcji administracyjnych w warunkach wysokiej turbulencji otoczenia biznesu.

Zalety... [-]