Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy Uniwersytetem Świętego Tomasza , katolickim uniwersytetem w sercu Houston. Jesteśmy oddani katolickiej tradycji intelektualnej i dialogowi między wiarą a rozumem. Dążąc do doskonałości w nauczaniu, nauce i służbie, wcielamy i wpajamy naszym uczniom podstawowe wartości naszych założycieli, Ojców Bazylianów: dobroć, dyscyplinę i wiedzę.

Wspieramy zaangażowanie w różnorodną, ​​współpracującą społeczność. Jako wszechstronny uniwersytet oparty na sztukach wyzwolonych, uczymy studentów krytycznego myślenia, skutecznego komunikowania się, odniesienia sukcesu zawodowego i etycznego postępowania.

Od 1994 r. US News

Dogodna lokalizacja
Nasz kampus znajduje się w pobliżu centrum Houston i Texas Medical Center, dając naszym studentom więcej opcji na pobliskie praktyki z niektórymi z największych firm w Houston. Muzea w dzielnicy muzeów Houston znajdują się w odległości krótkiego spaceru od kampusu. Miejski system kolei METRO Rail zapewnia szybki i łatwy dostęp do profesjonalnych stadionów sportowych i sal koncertowych.

Programy magisterskie
Programy studiów podyplomowych to magister sztuk wyzwolonych, magister w biznesie międzynarodowym, magister zarządzania (MBA), magister nauk rachunkowości, magister nauk finansowych, magister nauk medycznych poradnictwa klinicznego zdrowia psychicznego i Magister w dziedzinie polityki publicznej

Podstawowe wartości

Dobroć: służymy Bogu w wierze i miłości, oddając się uczniom, kolegom i społeczeństwu.

Dyscyplina: Żądamy osobistej odpowiedzialności, odpowiedzialności i uczciwości w sobie i nawzajem.

Wiedza: Dążymy do prawdy i doskonałości akademickiej w katolickiej tradycji intelektualnej, podkreślając dialog między wiarą a rozumem.

Społeczność: Budujemy i pielęgnujemy relacje, które zmieniają nasze życie, naszą uczelnię i nasz świat.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

University Of St. Thomas Houston - Cameron School Of Business

Cameron School of Business MBA absolwentów korzyści ze znacznych korzyści kariery, w tym dostęp do wyjątkowej społeczności biznesowych i możliwości zatrudnienia w Houston ... [+]

Cameron School of Business (CSB) pomaga uczniom osiągnąć sukces z elastycznych programów. Mamy pomieścić pracujących z naszej oferty zajęć. Małe środowisko klasy w połączeniu z dostępem do społeczności biznesowej Houston zapewnia wyjątkową sztuk wyzwolonych ostrość.

Cameron School of Business MBA absolwentów korzyści ze znacznych korzyści kariery, w tym możliwości zatrudnienia w coraz bardziej konkurencyjnym środowisku globalnego biznesu.

Cameron MBA Advantage

Nastawienie do specjalistów kariery w różnych dziedzinach, w tym biznesu, służby zdrowia, przemysłu, edukacji, administracji, usług finansowych i organizacji non-profit 16: 1 stosunek student wydziału zapewnia małych grupach i indywidualne podejście Elastyczne opcje, które pasują do Twoich potrzebTradycyjne MBA Wieczór MBA Sobota MBA Dziewięć stężenia:rachunkowości ekonomika przedsiębiorczość etyka finanse International Business marketing Systemy informatyczne zarządzania Administracja opieki zdrowotnej w połączeniu z Uniwersytetu Texas Kobiet Compressed utwór pozwala studentom stopni pozazawodowych, aby wejść do programu MBA, nie czekając na tradycyjnej semestr, aby rozpocząć Most do Business Program dla undergrads pozazawodowych zapewnia niezbędne podstawy w rachunkowości, statystyki, finansów, mikroekonomii, makroekonomii, zarządzania, marketingu i prawa gospodarczego ... [-]
Stany Zjednoczone Houston
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku