Przeczytaj oficjalny opis

Test University of Wisconsin-La Crosse znajduje się w La Crosse, Wisconsin Stany Zjednoczone, Założona w 1909 roku, jest wiodącym kompleksowe instytucja czterech lat w ramach University of Wisconsin Systemu Przyznanie licencjat, Master, i jeden stopień doktorski. jest podzielony na pięć uczelni z 91 studia licencjackie i 26 programów podyplomowych, W 2014 roku, US News & World Report rankingu UW-L górna kompleksowy uczelnia w Systemie UW do czternastego rok z rzędu, a czwarty w rankingu uczelni publicznych stopni oferta licencjata i magistra w Midwest. Dodatkowo, UW-L uplasowała się w elitarnej grupie 39 krajowych uczelni wyróżnionych na sukces studentów w studiach badawczych i twórczych projektów. W skali kraju rozpoznawanych programów obejmują terapię zajęciową, fizykoterapię, i lekarz oferty asystent na poziomie magisterskim.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

University of Wisconsin La Crosse

Structured jako ogólne przygotowanie do kariery menedżerskiej, MBA przygotowuje studentów do stanowisk kierowniczych w biznesie, edukacji i rządu. Program oferowany jest ... [+]

Jako członek Uniwersytetu Wisconsin systemu mamy doskonałą krajową i międzynarodową rozpoznawalność i mają znakomitą reputację wysokiej jakości edukacji!

Nasz program jest jedynym AACSB International akredytowanych programów w regionie. AACSB jest premier Agencja akredytacji dla programów biznesowych. AACSB akredytacja jest bardzo trudne do uzyskania i jest znakiem wysokiej jakości, która jest rozpoznawana na całym świecie.

Nasz absolwent wydziału są wybitne - 100% to w pełnym wymiarze czasu, a wszystkie posiadają doktora stopni. Żaden inny program regionalny spełnia te wysokie standardy.

University of Wisconsin-La Crosse MBA zapewni najlepszy zwrot z inwestycji edukacyjnych. ... [-]

Stany Zjednoczone La Crosse
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 7 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

UW-La Crosse College of Business Brand Film