University of New Haven

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sukces zaczyna się tutaj

W naszych szkołach i szkołach studenci angażują się w transformacyjną, ukierunkowaną na karierę edukację w zakresie sztuk wyzwolonych, nauk ścisłych, sztuk pięknych, biznesu, inżynierii, opieki zdrowotnej, bezpieczeństwa publicznego i służby publicznej. Oferujemy ponad 100 programów akademickich, wszystkie oparte na długotrwałym zaangażowaniu we wspólne, interdyscyplinarne, oparte na projektach uczenie się.

112670_3.jpg

Tutaj doświadczenie uczenia się jest zarówno osobiste, jak i pragmatyczne, kierując się wybitnym wykładowcą, który głęboko dba o indywidualny sukces studenta. Jako liderzy w swoich dziedzinach, członkowie wydziału zapewniają inspirację i uznanie potrzebne uczniom do wypełnienia swojego potencjału i osiągnięcia sukcesu we wszystkim, co robią.

Nazywamy to naszą filozofią - pierwszą filozofią

  • Wydział Ekspertyzy i Dedykacji

Ucz się od profesorów poświęconych wspieraniu rozwoju osobistego i rozwoju zawodowego. To niezmienne zaangażowanie kierowało osobistym i zawodowym sukcesem każdego ucznia przez prawie sto lat.

  • Podstawowa edukacja

Sprawdzona, celowa edukacja, która poprzez profesjonalnie ukierunkowane kierunki studiów, wyposaża uczniów w umiejętności krytyczne, wiedzę i doświadczenie niezbędne do znaczącej kariery i produktywnego życia.

  • Interdyscyplinarny program nauczania

Program, który zachęca do interdyscyplinarnej eksploracji, kształci studentów, którzy odniosą sukces w globalnym społeczeństwie, zapewniając, że jesteście dobrze przygotowani do zrozumienia i nawigacji po całym świecie.

112671_2.jpg

  • Nieograniczone możliwości akademickie i pedagogiczne

Szeroki zakres możliwości uczenia się w naszych szkołach wyższych i poza szkołą oraz w społeczności pozwala realizować swoją pasję - lub odkrywać nową.

  • Wibrująca społeczność kampusu

Zaangażowana, tętniąca życiem społeczność kampusu - odpowiednia wielkość - wystarczająco mała, aby czuć się osobiście i łatwo, a jednocześnie wystarczająco duża, aby oferować studentom szeroki zakres możliwości akademickich, mieszkaniowych, sportowych i przywódczych.

  • Przywódcy i Achievers

Silny sukces po ukończeniu studiów, wspierany przez zaangażowaną sieć absolwentów ponad 57 000 we wszystkich branżach. Ponad 91 procent absolwentów jest zatrudnionych lub kontynuuje naukę na poziomie jednego roku, a 96 procent odnosi sukcesy w swoich dziedzinach w ciągu sześciu lat od ukończenia studiów.

112672_6.jpg

Misja

University of New Haven to skoncentrowana na studentach kompleksowa uczelnia z naciskiem na doskonałość w sztukach wyzwolonych i kształcenie zawodowe. Naszą misją jest przygotowanie naszych uczniów do prowadzenia celowego i satysfakcjonującego życia w globalnym społeczeństwie poprzez dostarczanie najwyższej jakości edukacji poprzez empiryczne, oparte na współpracy i oparte na odkryciach uczenie się.

112669_1.jpg

Lokalizacje

300

Address
300 BOSTON POST RD
WEST HAVEN

300, Connecticut, Stany Zjednoczone

Akredytacje

AACSB Accredited