Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na University of Vermont School of Business Administration. Przygotowujemy uczniów do roli odpowiedzialnych menedżerów w dynamicznym, połączonym i złożonej zrównoważonej gospodarki światowej.

Nasi wykładowcy przodują w dziedzinie edukacji, badań i praktyki w swoich dziedzinach i oferujemy wymagający program, który rozwija silne ilościowych i koncepcyjne umiejętności analityczne.

Uvm w School of Business Administration kształci menedżerów odpowiedzialnych za sukces w złożonych, globalne, wiele zainteresowanych stron i zrównoważonego środowiska. Nasi studenci i wykładowcy są pasjonatami budowania lepszej organizacji i lepszego społeczeństwa.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

University of Vermont, School of Business Administration

University of Vermont nowego programu zrównoważonej przedsiębiorczości MBA (Semba) przygotowuje studentów do tworzenia opłacalnych i trwałych możliwości biznesowych w świ ... [+]

Jednorocznych Przedsiębiorczość MBA Zrównoważone

Czy jesteś zadowolony z tylko "biznes jak zwykle" czy jesteś kimś, kto jest zainteresowany w biznesie, aby zmienić świat? University of Vermont nowego programu zrównoważonej przedsiębiorczości MBA (Semba) przygotowuje studentów do tworzenia opłacalnych i trwałych możliwości biznesowych w świecie przechodzi zmiany transformacyjne. Szukamy ludzi takich jak Ty - ludzi nie zadowala się robić rzeczy takimi, jakie zawsze były zrobione, czynniki zaburzające, innowatorzy i odkrywczy przedsiębiorcy. Przywódcy, którzy myślą inaczej i wiem, że jest lepszy sposób, aby robić interesy i którzy są gotowi do rozpoczęcia edukacji biznesowej, że przygotuje im żyć inaczej, prowadzić inaczej i zysk inaczej. Mamy nazwał MBA Zrównoważony Przedsiębiorczość i dobrze, że jest inaczej - nie MBA-as-usual.... [-]

Stany Zjednoczone Burlington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku