Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Sykes College of Business University of Tampa jest wiodącą prywatną instytucją zajmującą się rozwojem przyszłych globalnych liderów. Nasze zaangażowanie na rzecz doskonałości znajduje odzwierciedlenie w naszej akredytacji AACSB - uznaniu, które plasuje nas w pierwszej piątce absolwentów szkół biznesu na świecie.

Nasze innowacyjne programy obejmują najnowsze narzędzia i techniki, wyposażając studentów w zaawansowane rozwiązywanie problemów i umiejętności analityczne potrzebne do osiągania doskonałych wyników na globalnie konkurencyjnym rynku. Uczelnia cieszy się żywym kontaktem ze społecznością biznesową, a nasi studenci korzystają z szerokich możliwości uczenia się przez eksperymentowanie i tworzenia sieci kontaktów. Liczne opcje koncentracji są oferowane w ramach naszych programów MBA i MS, umożliwiając studentom odkrywanie swoich talentów i personalizowanie ich kierunków studiów.

Nasi wykładowcy mogą poszczycić się imponującym połączeniem zaawansowanych kwalifikacji akademickich i praktycznego doświadczenia biznesowego. Nie tylko wykonują wybitną pracę jako nauczyciele i mentorzy, ale są zaangażowani w odpowiednie badania akademickie i branżowe. Badania te angażują nas w opracowywanie nowych teorii i pomagają w naszej misji pedagogicznej.

Sykes College of Business

Sykes College of Business jest integralną częścią 100-akrowego kampusu uniwersyteckiego położonego w sercu Tampy. Jako kompleksowa instytucja University of Tampa zapewnia pełne spektrum zasobów, wykwalifikowanych wykładowców i nowoczesne udogodnienia.
Sykes College of Business jest jedną z elitarnych prywatnych szkół na południowym wschodzie akredytowanych zarówno na poziomie magisterskim, jak i licencjackim przez AACSB International-The Association to Advance Collegiate Schools of Business. AACSB International jest wiodącą organizacją akredytującą biznes, promującą doskonałość i ciągłe doskonalenie w zakresie studiów licencjackich i magisterskich.

Co nas wyróżnia

W sercu jednej z najbardziej tętniących życiem społeczności biznesowych na Florydzie, Sykes College of Business Uniwersytetu Tampa oferuje światowej klasy edukację o międzynarodowej renomie sukcesu.

W Sykes College of Business jesteśmy dumni z funkcji, które wyróżniają nas wśród najlepszych programów biznesowych na świecie:

  • Najwyższa akredytacja
  • Innowacyjny program nauczania
  • Wybitny Wydział
  • Uczenie się przez doświadczenie
  • Udogodnienia high-tech

Sykes College of Business to miejsce, w którym jutrzejsi liderzy biznesu - od tuż za rogiem po dalekie zakątki świata - przyjeżdżają uczyć się, rozwijać i nawiązywać kontakty. Wysoko wykwalifikowani studenci w różnym wieku i pochodzący z różnych środowisk przechodzą zaawansowane szkolenie w zakresie różnych dyscyplin od wykładowców z pulsem w środowisku biznesowym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

University of Tampa - Sykes College of Business

Akredytowany przez AACSB program Executive MBA jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów poszukujących wspólnego i interdyscyplinarnego podejścia do opanowani ... [+]

Akredytowany przez AACSB program Executive MBA jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów poszukujących wspólnego i interdyscyplinarnego podejścia do opanowania sztuki przywództwa w nowej gospodarce.

Rozwój przywództwa

Program Executive MBA w UT Sykes College of Business zapewnia doświadczonym profesjonalistom biznesowym interdyscyplinarne podejście do budowania umiejętności przywódczych dla nowej gospodarki i przygotowania do przyszłych wyzwań. W trakcie studiów i doświadczeń programowych opracowują globalną perspektywę, strategiczną wizję i innowacyjne myślenie - ważne narzędzia do podejmowania właściwych decyzji i zarządzania ryzykiem w zmieniającym się świecie.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
21 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MBA

University of Tampa - Sykes College of Business

Program MBA Uniwersytetu w Tampie - Tworzenie wartości dla absolwentów, organizacji i społeczeństwa - pomaga uczniom rozwinąć wyrafinowane strategiczne nastawienie wykaza ... [+]

Program MBA University of Tampa jest oferowany w czterech wygodnych formatach:

Program na cały etat / dzień przeznaczony do przyspieszonego zakończenia z grupą rówieśników. Uczniowie biorą od 8 do 14 godzin kredytowych na semestr zajęć dziennych. Studenci mogą ukończyć minimum 40 godzin w ciągu zaledwie 12 miesięcy.Program w niepełnym wymiarze godzin / wieczorem jest przeznaczony dla studentów, którzy pracują w pełnym wymiarze godzin i muszą ukończyć program we własnym tempie. Zajęcia są zaplanowane raz w tygodniu od 6 do 21:50. Studenci mogą ukończyć zajęcia w ciągu zaledwie dwóch lat.Profesjonalny program MBA ma na celu pomóc profesjonalistom z co najmniej pięcioletnim doświadczeniem zawodowym przenieść swoją karierę na wyższy poziom. Zajęcia oferowane są w niepełnym wymiarze godzin, w elastycznym, wieczornym formacie.Program Executive MBA jest przeznaczony dla profesjonalistów z siedmioma lub więcej latami doświadczenia zawodowego. Zajęcia są oparte na kohorcie, oferowane co drugą sobotę i pozwalają na ukończenie programu w ciągu 21 miesięcy (pięć semestrów).... [-]
Stany Zjednoczone Tampa
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

The University of Tampa - Sykes College of Business

The University of Tampa - Sykes College of Business
Address
401 W. Kennedy Blvd. Fairgrounds Building
33606 Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 (813) 253-3333