Tennessee State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dąży do doskonałości, TSU konsekwentnie wymienione w US News & World Report w "Przewodnik do Americas Best Colleges" na więcej niż kilkanaście lat.

W 1912 powstał

Założona w 1912 roku, Tennessee State University (TSU) jest niepełna, miejskie, koedukacyjne, instytucja przestrzennego dotację. Nasz dom oferuje dwa Nashville lokalizacje-500-hektarowej główne położona kampusu w pięknej mieszkaniowej dzielnicy, wzdłuż rzeki Cumberland, a śródmieście Avon Williams kampus siedzi w pobliżu centrum dzielnicy biznesowej i rządowej Nashville.

Nasza historia Wyższa Szkoła Biznesu jest jednoznacznie gotowy w sercu Nashville jako silnego, wytrzymałego i rozwijającej się, przedsiębiorczości i badań silnika edukacyjnej, pozytywnie wpływając gobelin przedsiębiorczości i ekonomicznej Nashville, Tennessee, państwa i świata. Poprzez innowacyjne metody nauczania, badań skupia się na współczesnych koncepcji biznesowych i kultura zakotwiczone przez zaangażowanie w obsługę i kształcenia przez całe życie, około 900 studentów i absolwentów Kolegium zostały przygotowane przez dedykowany i zróżnicowanej kulturowo wydziału do globalnego sukcesu gospodarczego.

TSU College of Business Story

Pierwsza szkoła biznesu w Nashville, aby zarobić podwójnego akredytację najbardziej prestiżowych organ akredytacyjny dla szkół biznesu na świecie, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International) Wybrane przez Nashville Scene Magazine w 2012 roku jako jeden z 3 najlepszych MBA Programy w Nashville. TSU MBA oferuje stężenia w:

rachunkowości Systemów Informacyjnych Zarządzania finanse zarządzanie łańcuchem dostaw

Międzynarodowe uznanie wykładowców, wszystkie posiadające stopnie doktora, opublikował ponad 400 prac naukowych w ciągu ostatnich 5 lat.

Nowy program MBA o współpracy Politechniki Tianjin w Chinach.

W edycje College, publikuje, międzynarodową publikację naukową, Journal of obszarach rozwijających się.

Kolegium ma Financial Trading Room state-of-techniki.

Bachelor of Business Administration stopnia w:

rachunkowości administracja biznes Systemy informacyjne biznesu Ekonomia i Finanse

Nowy licencjackie Stężenia w: Hospitality Management, International Business Globalnie rozpoznawanych programów Zarządzanie Łańcuchem Dostaw licencjackich absolwent dwóch wybitnych i obdarzone Krzesła doskonałości w dziedzinie rachunkowości i bankowości i usługi finansowe.

Kolegium ma silne poparcie korporacyjnych i biznesowych przywództwa przez naszych doradców 5 płyt.

Lokalizacje

Nashville

Address
Tennessee State University
3500 John A Merritt Blvd

Nashville, Tennessee, Stany Zjednoczone