Stony Brook University

College of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Stony Brook College of Business koncentruje się na badaniach, nauczania i stosowania innowacji i doskonałości operacyjnej przez podkreślając interdyscyplinarne podejście globalne, oraz promowanie etycznych, odpowiedzialnych społecznie i zrównoważonych praktyk biznesowych.

Aby wykonać misję, pierwszy gol w College of Business jest zapewnienie absolwent licencjackich biznesu i edukacji na najwyższym poziomie, który przygotowuje studentów do nagradzania kariery zawodowej. Staramy się dać każdemu uczniowi przewagę konkurencyjną z praktycznego programu biznesu silnie zakotwiczone w teorii, która podkreśla kształcenia interdyscyplinarnego, solidne połączenia z innych jednostek akademickich i zawodowych na terenie kampusu, projekty z poza kampusem i na terenie kampusu klientów, innowacyjne i etycznych praktyk biznesowych globalne relacje biznesowe i społecznie odpowiedzialne przywództwo. Nasze podejście edukacyjne zachęca uczniów do myślenia głęboko zarówno w obrębie poszczególnych dyscyplin biznesowych i odnosić ich edukacji biznesowej do innych sfer akademickich i zawodowych.

Drugim celem College of Business jest tworzenie i rozpowszechnianie nowej wiedzy, która odnosi się do teorii i praktyki zarządzania, a które będą miały bezpośredni lub dalekiego zasięgu praktycznego znaczenia. Ponieważ nasz program firma jest silnie zakorzeniona w teorii, która podkreśla badań interdyscyplinarnych, szukamy niezawodnych połączeń z innych profesjonalnych wykładowców akademickich i badawczych na uczelni (np. medycyna, inżynieria, ekonomia, psychologia, Informatyki i Matematyki Stosowanej). Nasze badania będą spełniać najwyższe standardy, zarobić publikacji w czołowych czasopismach naukowych, i oświecać innych badaczy w dużych konferencjach na całym świecie.

Trzeci gol w College of Business jest zapewnienie przywództwa, który promuje wzrost gospodarczy na Long Island, w stanie Nowy Jork, w kraju i na całym świecie. Będziemy ściśle współpracować z firm, przedsiębiorców, inwestorów venture capital i innych, jak i centrów technologicznych kampus Brookhaven National Laboratory, aby odkryć sposoby promowania dobrobytu poprzez stworzenie tętniącego życiem i zrównoważonej gospodarki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Stony Brook University MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2019 Stany Zjednoczone Stony Brook

Stony Brook MBA łączy kompleksowy program nauczania biznesu z osobistych kontaktów z wydziału ekspertów. Naszym celem jest stworzenie liderów, którzy mają wiedzę, integralność i oryginalność do kierowania przedsiębiorstwem w 21 wieku. [+]

Przemyślenia drodze szkół biznesu Teach Biznes

Stony Brook MBA łączy kompleksowy program nauczania biznesu z osobistych kontaktów z wydziału ekspertów. Naszym celem jest stworzenie liderów, którzy mają wiedzę, integralność i oryginalność do kierowania przedsiębiorstwem w 21 wieku. Opowiadamy się za naszym naciskiem na innowacje, projektów przemysłowych, pracy zespołowej, oraz pragmatyczne podejście do biznesu. Studenci zbudować portfel projektów biznesowych, które wykazują ich zdolności do potencjalnych pracodawców. Nasze praktyczne, praktyczne podejście zdobył reputację jako jednego z wielkich doświadczeń edukacyjnych w Stony Brook.

Oferujemy szeroką gamę programów MBA w tym programie dni w pełnym wymiarze czasu, a czas część wieczoru i programy weekendowe. Stężenia MBA oferowane są w zakresie finansów, marketingu, zasobów ludzkich, rachunkowości, innowacji, zarządzania ogólnego i zarządzania opieką zdrowotną. Nasze programy wykorzystać wielkich zasobów znajdujących się na terenie kampusu w Stony Brook, dając nam możliwość zaoferowania unikalne łączonych stopni MS / MBA, w tym zdrowia publicznego, porządku publicznego, informatyki, inżynierii mechanicznej, inżynierii biomedycznej i Historii Sztuki i krytyki. Oferujemy również wspólny program MD / MBA z Medical School. Uczniowie, którzy uczęszczają pełny wymiar czasu MBA w Stony Brook pochodzą z różnych środowisk ... i wszystkich zakątków świata. ... [-]