Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Southern Arkansas University "czuje się jak w domu" dzięki spersonalizowanym wycieczkom, wydziałom i pracownikom, którzy dbają o sukcesy uczniów i troskliwej społeczności w kampusie. SAU oferuje również tradycyjne i unikalne programy studiów akademickich, które są oceniane na poziomie krajowym pod względem jakości i przystępności.

SAU to spokojne i piękne miejsce na południu stanu Arkansas, które jest doskonałym miejscem, aby zadzwonić do domu i studiować szeroką gamę programów akademickich, w tym wyjątkowe oferty dla państwa i regionu. Wraz z chlubą pełne doświadczenie uczelni w kampusie, Uniwersytet jest krótka jazdy od zajęć na świeżym powietrzu i jest w centrum wielu regionalnych ośrodków, takich jak Texarkana, Shreveport, Little Rock, itp.

Założona w 1909 roku, SAU opiera się na poświęceniu się osiągnięciom uczniów i nadal się rozwija, zarówno w kampusie , jak i online , z ponad 80 stopniami w czterech różnych college'ach i w School of Graduate Studies.

Misja

Misją Southern Arkansas University jest kształcenie studentów w zakresie produktywnego i satysfakcjonującego życia w globalnym środowisku poprzez zapewnienie możliwości rozwoju intelektualnego, indywidualnego wzbogacenia, rozwoju umiejętności i znaczącego przygotowania zawodowego. Uczelnia wierzy w wartość jednostki i przyjmuje na siebie odpowiedzialność za rozwijanie w swoich studentach wartości i kompetencji niezbędnych do skutecznego obywatelstwa w stale zmieniającym się, wolnym i demokratycznym społeczeństwie. Ponadto Uniwersytet zapewnia środowisko sprzyjające doskonałości w nauczaniu i uczeniu się, stypendium, twórczym wysiłku i służbie.

Wizja

SAU to wysokiej jakości, wszechstronny regionalny uniwersytet, który poszerza dostępne i transformujące doświadczenia edukacyjne.

Cele

  1. Zastosuj strategie, które demonstrują uczenie się jako najważniejsze doświadczenie uniwersyteckie.
  2. Ubezpiecz uniwersyteckie cele nauczania i ogólne cele kształcenia są osiągane poprzez kompleksowy proces oceny.
  3. Rekrutuj i zatrzymuj różnorodne, dobrze wykwalifikowane wydziały i personel, który wspiera środowisko kolegialności i doskonałości akademickiej.
  4. Opracuj i wdrażaj strategie zarządzania rekrutacją, które rekrutują studentów o charakterze i obietnicy naukowej.
  5. Poprawić retencję i ukończenie studiów.
  6. Ustanowienie strategicznych partnerstw i inicjatyw w celu rozszerzenia zaawansowania i rozwoju SAU.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Southern Arkansas University

MBA jest oferowany przez Rankin College of Business na SAU i jest w pełni akredytowany przez AACSB, International, główny organ akredytacyjny dla szkół wyższych i szkół b ... [+]

MBA jest oferowany przez Rankin College of Business na SAU i jest w pełni akredytowany przez AACSB, International, główny organ akredytacyjny dla szkół wyższych i szkół biznesu. Mniej niż pięć procent wszystkich programów biznesowych na całym świecie jest akredytowanych przez AACSB, co wskazuje na jakość naszego programu. Program ogólnego akcentowania biznesu obejmuje kursy na poziomie magisterskim z dziedziny rachunkowości, ekonomii, finansów, marketingu, teorii organizacji, analizy ilościowej, zarządzania strategicznego i systemów informacji zarządczej. Ponadto krytyczne perspektywy zostaną podkreślone w ramach programu. Należą do nich kwestie etyczne, globalne, polityczne, społeczne, prawne i regulacyjne oraz środowiskowe; technologia; różnorodność demograficzna; oraz umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej.... [-]

Stany Zjednoczone Magnolia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku