Southern Arkansas University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Southern Arkansas University "czuje się jak w domu" dzięki spersonalizowanym wycieczkom, wydziałom i pracownikom, którzy dbają o sukcesy uczniów i troskliwej społeczności w kampusie. SAU oferuje również tradycyjne i unikalne programy studiów akademickich, które są oceniane na poziomie krajowym pod względem jakości i przystępności.

SAU to spokojne i piękne miejsce na południu stanu Arkansas, które jest doskonałym miejscem, aby zadzwonić do domu i studiować szeroką gamę programów akademickich, w tym wyjątkowe oferty dla państwa i regionu. Wraz z chlubą pełne doświadczenie uczelni w kampusie, Uniwersytet jest krótka jazdy od zajęć na świeżym powietrzu i jest w centrum wielu regionalnych ośrodków, takich jak Texarkana, Shreveport, Little Rock, itp.

Założona w 1909 roku, SAU opiera się na poświęceniu się osiągnięciom uczniów i nadal się rozwija, zarówno w kampusie , jak i online , z ponad 80 stopniami w czterech różnych college'ach i w School of Graduate Studies.

Misja

Misją Southern Arkansas University jest kształcenie studentów w zakresie produktywnego i satysfakcjonującego życia w globalnym środowisku poprzez zapewnienie możliwości rozwoju intelektualnego, indywidualnego wzbogacenia, rozwoju umiejętności i znaczącego przygotowania zawodowego. Uczelnia wierzy w wartość jednostki i przyjmuje na siebie odpowiedzialność za rozwijanie w swoich studentach wartości i kompetencji niezbędnych do skutecznego obywatelstwa w stale zmieniającym się, wolnym i demokratycznym społeczeństwie. Ponadto Uniwersytet zapewnia środowisko sprzyjające doskonałości w nauczaniu i uczeniu się, stypendium, twórczym wysiłku i służbie.

Wizja

SAU to wysokiej jakości, wszechstronny regionalny uniwersytet, który poszerza dostępne i transformujące doświadczenia edukacyjne.

Cele

  1. Zastosuj strategie, które demonstrują uczenie się jako najważniejsze doświadczenie uniwersyteckie.
  2. Ubezpiecz uniwersyteckie cele nauczania i ogólne cele kształcenia są osiągane poprzez kompleksowy proces oceny.
  3. Rekrutuj i zatrzymuj różnorodne, dobrze wykwalifikowane wydziały i personel, który wspiera środowisko kolegialności i doskonałości akademickiej.
  4. Opracuj i wdrażaj strategie zarządzania rekrutacją, które rekrutują studentów o charakterze i obietnicy naukowej.
  5. Poprawić retencję i ukończenie studiów.
  6. Ustanowienie strategicznych partnerstw i inicjatyw w celu rozszerzenia zaawansowania i rozwoju SAU.

Lokalizacje

Magnolia

Address
100 East University
AR 71753 Magnolia, Arkansas, Stany Zjednoczone

Akredytacje

AACSB Accredited