Seattle Pacific University School of Health Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 1936 roku Szkoła Nauk o Zdrowiu SPU otworzyła nowe drzwi i stworzyła ekscytujące nowe ścieżki kariery, w tym możliwości w zakresie opieki klinicznej, praktyki specjalistycznej, nauk o ćwiczeniach, zdrowia i sprawności, edukacji, naukowców i angażowania się w różnorodne populacje kliniczne.

KIM JESTEŚMY

SPU jest rozpoznawana w całym regionie z najwyższej jakości programów pielęgniarskich oraz programów dotyczących zdrowia i wydajności człowieka, a także z kompetencji i charakteru absolwentów. Absolwenci SPU codziennie wykorzystują swoją wiedzę, umiejętności i troskę, aby dokonać głębokiej zmiany w życiu tysięcy ludzi, angażując swoje społeczności i zmieniając je w XXI wieku.

W SPU znajdziesz wykładowców, którzy są zaangażowani w przygotowanie Cię do odniesienia sukcesu w społeczności zawodowej. Oznacza to, że osobista, indywidualna uwaga będzie istotną częścią twojego doświadczenia akademickiego. Co więcej, członkowie wydziału SPU wnoszą do twojego programu rzeczywiste doświadczenie, dzięki czemu zajęcia są stymulujące i istotne klinicznie.

NASZA MISJA

Opierając się na naszym przywiązaniu do wartości chrześcijańskich, staramy się współpracować ze społecznością, aby rozwijać absolwentów, którzy angażują się w kulturę, zmieniają świat i:

Służymy wszystkim osobom na najwyższym poziomie profesjonalnej opieki

Wykaż kompetencje w zróżnicowanym i zmieniającym się środowisku

Działaj z mądrością, charakterem i troską

Zademonstruj przywództwo we wszystkich aspektach swojej kariery

Promuj optymalne zdrowie ciała, umysłu i ducha

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI

  • Doskonałość
  • Poszanowanie
  • Różnorodność
  • Zapytanie ofertowe
  • Opiekuńcza obecność

Lokalizacje

Seattle

Address
3rd Avenue West,3307
98119 Seattle, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium