Przeczytaj oficjalny opis

Southern States University (SSU) staje się liderem w edukacji wykonawczej biznesu poprzez dostarczanie studentom umiejętności niezbędne do zarządzania małą firmę lub przyspieszenie do wyższych stanowisk kierowniczych w dużej firmie. Czy zainteresowanie jest w branży technologii, ochrony zdrowia, administracji, handlu detalicznego lub non-profit, SSU nauczy Cię umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

SSU posiada kampusy w jedne z najpiękniejszych miejsc w Stanach Zjednoczonych - od światowej klasy South Coast Plaza na plażach Oceanu Spokojnego z ich zapierające dech w piersiach zachody słońca. Nasz kampus w okolicy Newport Beach w Orange County ("OC") znajduje się w pobliżu Prime gastronomicznych, handlowych i rozrywkowych miejsc w południowej Kalifornii. Disneyland, Universal Studios, Hollywood i innych atrakcji są tylko krótkie jazdy samochodem od hotelu.

W 2010 roku Uniwersytet otrzymał Southern Zjednoczone krajową akredytację akredytacji Rady o przeprowadzenie niezależnych kolegiów i szkół (ACICS). Nasza akredytacja umożliwia SSU zaoferować wszystkie programy studiów (BBA i MBA) i Intensive English Program we wszystkich miejscach SSU - Moda Valley, Newport Beach i La Jolla.

Southern Zjednoczone Uniwersytet jest także użytkowane przez Kalifornijskiego Biura Private Postsecondary Edukacji (BPPE).

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Southern States University

Master of Business Administration Uniwersytetu w południowych stanach jest dwuletni program zaprojektowany, aby pomóc w przygotowaniu studentów do czynienia ze światem bi ... [+]

Master of Business Administration Uniwersytetu w południowych stanach jest dwuletni program zaprojektowany, aby pomóc w przygotowaniu studentów do czynienia ze światem biznesu i przemysłu, które ciągle się zmienia i rozwija. Ze szczególnym naciskiem na zapewnienie stałego akademickie i teoretyczne podstawy biznesowe w połączeniu z nowoczesnymi umiejętności zarządzania, program jest tak skonstruowany, aby zapewnić swoim studentom nabyć dogłębne zrozumienie struktury gospodarki światowej, a także umiejętności podejmowania decyzji biznesowych praktyczne konieczne do radzenia sobie z coraz większej złożoności działalności gospodarczej w tym w gospodarce światowej. Oprócz jego naciskiem edukacyjnej na temat globalizacji i międzynarodowej wiedzy biznesowej i umiejętności, SSU ma wyjątkową pozycję do zaoferowania program MBA, który skupia aspirantów z krajów całego świata, aby studiować we wspólnym duchu. W związku z napiętym harmonogramem i obowiązków uczniów, kursy Sy MBA są oferowane w godzinach wieczornych w dni powszednie i soboty rano i po południu.... [-]

Stany Zjednoczone plaża w Newport San Diego
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku