Southern States University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Southern States University (SSU) staje się liderem w edukacji wykonawczej biznesu poprzez dostarczanie studentom umiejętności niezbędne do zarządzania małą firmę lub przyspieszenie do wyższych stanowisk kierowniczych w dużej firmie. Czy zainteresowanie jest w branży technologii, ochrony zdrowia, administracji, handlu detalicznego lub non-profit, SSU nauczy Cię umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

SSU posiada kampusy w jedne z najpiękniejszych miejsc w Stanach Zjednoczonych - od światowej klasy South Coast Plaza na plażach Oceanu Spokojnego z ich zapierające dech w piersiach zachody słońca. Nasz kampus w okolicy Newport Beach w Orange County ("OC") znajduje się w pobliżu Prime gastronomicznych, handlowych i rozrywkowych miejsc w południowej Kalifornii. Disneyland, Universal Studios, Hollywood i innych atrakcji są tylko krótkie jazdy samochodem od hotelu.

W 2010 roku Uniwersytet otrzymał Southern Zjednoczone krajową akredytację akredytacji Rady o przeprowadzenie niezależnych kolegiów i szkół (ACICS). Nasza akredytacja umożliwia SSU zaoferować wszystkie programy studiów (BBA i MBA) i Intensive English Program we wszystkich miejscach SSU - Moda Valley, Newport Beach i La Jolla.

Southern Zjednoczone Uniwersytet jest także użytkowane przez Kalifornijskiego Biura Private Postsecondary Edukacji (BPPE).

Lokalizacje

plaża w Newport

Address
1601 Dove Street, Suite 105
Newport Beach

92660 plaża w Newport, Kalifornia, Stany Zjednoczone

San Diego

Address
Holiday Court, Suite 111
La Jolla

3252 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone

San Diego

Address
123 Camino de la Reina Suite 100 East
San Diego

92108 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium