Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Opierając się na tradycji doskonałości

Przez prawie 60 lat, College of Business Administration na Uniwersytecie Stanowym San Diego zyskał jako lider i innowator w dziedzinie edukacji biznesowej. Z imponującą listę absolwentów, powszechnie szanowanego wydziału i programowej przełomowego, kolegium nadal kształcić utalentowanych liderów, którzy są wyposażone w wiedzę teoretyczną i doświadczenie realnego świata.

College of Business Administration została uznana w ostatnim US News & World Report badania jako jeden z dziesięciu najlepszych szkół biznesu w Kalifornii, a wśród 50 najlepszych szkół biznesu publicznej w Stanach Zjednoczonych.

SDSU ma jedyny program MBA w rejonie San Diego, który jest zaliczany do najlepszych w kraju przez Forbes, US News & World Report, Bloomberg Businessweek i. Jest to również jedyny stan wspierane program MBA w południowej Kalifornii, która jest zaliczana do najlepszych w kraju przez Wojskowy Times. (Rankingi i wyróżnienia) Poprzez szereg rad doradczych, programy mentoringu i ośrodków edukacyjnych, uczelnia opracowała długotrwałe więzi ze społecznością biznesową, zapewniając nam w świecie rzeczywistym wgląd w umiejętności i wykształcenia niezbędnych dla naszych absolwentów, by stać się cennym w światowym rynku. Poniżej znajduje się lista niektórych z innowacyjnych zasobów i programów oferowanych studentom SDSU:

Z wielu studentów wyrażając talent do przedsiębiorczości, uznanej w kraju Centrum Przedsiębiorczości Lavin i niedawnym dodaniu moll przedsiębiorczości oferowanych dla wszystkich studentów niezależnie od dur zapewnia studentom podstawy edukacyjne potrzebne do zbudowania udanego przedsięwzięcia.
Jako jeden z pierwszych tego typu na Zachodnim Wybrzeżu, The Wells Fargo Financial Markets Laboratorium oferuje studentom Wydziału Biznesu i narzędzia do badań, przetwarzanie i analizowanie w czasie rzeczywistym danych ekonomicznych i finansowych.
Profesjonalny sprzedaży i zarządzania sprzedażą specjalizacji został opracowany z firmy 3M w odpowiedzi na rosnące globalne zapotrzebowanie na absolwentów z sprzedaży i umiejętności zarządzania. SDSU jest jednym z zaledwie dwóch uniwersytetów w stanie Kalifornia oferują program specjalizacji sprzedaży dla studentów.

Te środki i programy stanowią tylko niewielką część bogatej oferty dostępnych dla studentów SDSU za.

Nasz znakomity badania, wielokrotnie nagradzany wydziału i poświęcenie dla rozwijających klas i zajęć mających na celu sprostanie wyzwaniom dzisiejszego miejscu otoczenia biznesu SDSU College of Business Administration wśród elitarnych szkół biznesu z całego świata.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

San Diego State University

Miejsce 4 na całym świecie - SDSU MBA w dziedzinie zarządzania sportem przygotowuje studentów do sprostania wyzwaniom i wymaganiom kariery w sporcie. Data rozpoczęcia sty ... [+]

WYBIERZ JEST JEDNĄ NAJLEPSZYM 5 NAJLEPSZYM STOPIEŃ MASTERGO W ZARZĄDZANIU SPORTU W ŚWIECIE MAGAZYNISTYKI SPORTU SPORTOWEGO 2017

Uniwersytet Stanowy San Diego Strong Assets Wybierając odpowiedni program absolwentów do studiowania branży sportowej, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Poniżej znajdują się główne powody, dla których uważamy, że SDSU Sports MBA jest idealnym miejscem do prowadzenia MBA skupiającego się na sporcie. Uważamy, że nasz ostatni ranking # 4 na całym świecie w Sports Business International, wiodącym rankingu studiów podyplomowych w programach sportowych, odzwierciedla pracę, którą my i nasi absolwenci wprowadzili, aby uczynić z tego ambitnego studentom najwyższy wybór. Ponadto, Fowler College of Business znajduje się w TOP 50 amerykańskich szkołach publicznych. ... [-]

Stany Zjednoczone San Diego
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

San Diego State University MBA Program

San Diego State University Executive MBA Program