San Diego State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Opierając się na tradycji doskonałości

Przez prawie 60 lat, College of Business Administration na Uniwersytecie Stanowym San Diego zyskał jako lider i innowator w dziedzinie edukacji biznesowej. Z imponującą listę absolwentów, powszechnie szanowanego wydziału i programowej przełomowego, kolegium nadal kształcić utalentowanych liderów, którzy są wyposażone w wiedzę teoretyczną i doświadczenie realnego świata.

College of Business Administration została uznana w ostatnim US News & World Report badania jako jeden z dziesięciu najlepszych szkół biznesu w Kalifornii, a wśród 50 najlepszych szkół biznesu publicznej w Stanach Zjednoczonych.

SDSU ma jedyny program MBA w rejonie San Diego, który jest zaliczany do najlepszych w kraju przez Forbes, US News & World Report, Bloomberg Businessweek i. Jest to również jedyny stan wspierane program MBA w południowej Kalifornii, która jest zaliczana do najlepszych w kraju przez Wojskowy Times. (Rankingi i wyróżnienia) Poprzez szereg rad doradczych, programy mentoringu i ośrodków edukacyjnych, uczelnia opracowała długotrwałe więzi ze społecznością biznesową, zapewniając nam w świecie rzeczywistym wgląd w umiejętności i wykształcenia niezbędnych dla naszych absolwentów, by stać się cennym w światowym rynku. Poniżej znajduje się lista niektórych z innowacyjnych zasobów i programów oferowanych studentom SDSU:

Z wielu studentów wyrażając talent do przedsiębiorczości, uznanej w kraju Centrum Przedsiębiorczości Lavin i niedawnym dodaniu moll przedsiębiorczości oferowanych dla wszystkich studentów niezależnie od dur zapewnia studentom podstawy edukacyjne potrzebne do zbudowania udanego przedsięwzięcia.
Jako jeden z pierwszych tego typu na Zachodnim Wybrzeżu, The Wells Fargo Financial Markets Laboratorium oferuje studentom Wydziału Biznesu i narzędzia do badań, przetwarzanie i analizowanie w czasie rzeczywistym danych ekonomicznych i finansowych.
Profesjonalny sprzedaży i zarządzania sprzedażą specjalizacji został opracowany z firmy 3M w odpowiedzi na rosnące globalne zapotrzebowanie na absolwentów z sprzedaży i umiejętności zarządzania. SDSU jest jednym z zaledwie dwóch uniwersytetów w stanie Kalifornia oferują program specjalizacji sprzedaży dla studentów.

Te środki i programy stanowią tylko niewielką część bogatej oferty dostępnych dla studentów SDSU za.

Nasz znakomity badania, wielokrotnie nagradzany wydziału i poświęcenie dla rozwijających klas i zajęć mających na celu sprostanie wyzwaniom dzisiejszego miejscu otoczenia biznesu SDSU College of Business Administration wśród elitarnych szkół biznesu z całego świata.

Lokalizacje

San Diego

San Diego State University - College of Business Administration

Address
5500 Campanile Drive
San Diego, CA 92182-8230

92182-8230 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

AACSB Accredited