Rady School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Rady School of Management rozwija etycznych i przedsiębiorczych przywódców, którzy sprawiają, że pozytywny wpływ na całym świecie dzięki innowacyjności, współpracy i wiedzy.

Test Rada Szkoły Zarządzania W UC San Diego jest szkołą zawodową w jednej z najlepszych instytucji w Stanach Zjednoczonych w zakresie szkolnictwa wyższego i badań. Założona w 2003 i Akredytowany przez AACSB International (Stowarzyszenie Advance Advance Collegiate Schools of Business) w 2011 r., Rada School jest jedyną nową szkołą biznesu stworzoną w US News & World Report w rankingu 10 najlepszych uczelni publicznych w ciągu ostatnich 30 lat i jest jednym z najmłodszych w Naród, który nigdy nie osiągnął uznania AACSB.

UC San Diego jest uznawany za jeden z najlepszych uniwersytetów na świecie i ma szczęście przynieść kulturowo różnorodny, międzynarodowy organ studencki. Szkoła Rady obejmuje włączenie kulturowe do zasadniczych elementów tkaniny szkoły. Różnorodność jest podstawą kreatywności, innowacji, zrozumienia, a zwłaszcza zrozumienia, które przyczyniają się do mozaiki, która sprawia, że ​​nasza szkoła Rady jest tak niezwykła.

Szkoła Rady zobowiązuje się przyciągnąć, powitać i angażować wszystkie lokalne i międzynarodowe populacje. Społeczność San Diego zyskuje na intelektualnej stymulacji, wzbogaceniu kultury, zaangażowaniu społecznym i globalnym zrozumieniu różnych populacji.

Nasza misja

Test Rada Szkoły Zarządzania Rozwija etyczne i przedsiębiorcze liderów, którzy mają pozytywny wpływ na świat poprzez innowacje, współpracę i wiedzę.

Nasze wartości

Nasza kultura współpracy opiera się na pięciu podstawowych wartościach innowacji, wpływu, współpracy, uczciwości i podejmowaniu ryzyka.

Nasza przyszłość

W ciągu 13 lat nasi studenci i absolwenci opracowali ponad 115 firm, które przynoszą korzyści innym oraz wpływają na gospodarkę innowacyjną w naszym regionie, państwie, kraju i na świecie. Będziemy nadal rekrutować wyższego wydziału, przyciągnąć wiodących uczonych studentów i stworzyć klimat dla innowacyjnych współpracy biznesowych i badawczych.

Rady oferuje program MBA na pełny etat, dwa programy FlexMBA dla profesjonalistów, program Master of Finance, magister z zakresu analizy biznesowej, doktor nauk prawnych. Program, jak również studia licencjackie i kierownicze. Lineage UC San Diego zawiera 16 laureatów Nagrody Nobla (byłych i obecnych), a ośmiu wydziału MacArthur Foundation nagrodzonych. Rady szkoły jest na związek z tym badań, rozwoju i innowacji - to leży u podstaw naszego programu nauczania i nasz model akademickiej.

Kampus

Rady Szkoła znajduje się na północno-zachodnim rogu kampusu UC San Diego w La Jolla w Kalifornii. Kampus jest usytuowany w pobliżu Oceanu Spokojnego, na granicy amerykańsko-meksykańskiej i Pacyfiku. Jesteśmy w odległości krótkiego spaceru do piękne widoki na ocean z hangliders latania przez. Krótki spacer zaprowadzi Państwa do Peets Kawa, bar i grill i kilka innych opcji żywności.

Kliknij tutaj, na wirtualną wycieczkę po kampusie rady.

Kampus Rady posiada cztery duże sale konferencyjne z miejscami teatru, mniejszych klas i sal wielofunkcyjnych, sale konferencyjne, biblioteka, centrum studenckiego, Sony Electronics Suite Development Executive Suite oraz wykładowców i pracowników biura.

W 1967 roku Ernest Rady tworzą amerykańską Assets Inc (AAI), prywatna konglomerat że kontrolowane i zarządzane grupę spółek zajmujących się usługami finansowymi, inwestycje i nieruchomości. Rady również założona i była prezes / CEO Westcorp, spółka notowana usług finansowych, który w 2006 roku został sprzedany do Wachovia Corporation, obecnie część Wells Fargo Bank.

Obecnie, Rady Wykonawczej służy jako Prezes Zarządu w amerykańskiej zaufania Assets (NYSE: AAT), w obrocie publicznym zaufania inwestycyjnego nieruchomości, który został utworzony w 2011 roku z udanego biznesu nieruchomości z AAI. On służy również jako dyrektora Zarządu i Przewodniczącego ICW Group, firmy ubezpieczeń majątkowych i osobowych multi-line, który zaczął się w 1972 roku w Zakładzie Ubezpieczeń Zachodu.

Wydział

Wydział Rady Szkoły są uznanych ekspertów w swoich dziedzinach, zawsze szuka nowej wiedzy i nowych rozwiązań dla biznesu. Są one przeznaczone do edukacji, oraz do zapewnienia, że ​​Rady MBA posiadają wiedzę i umiejętności, aby być skuteczne, jak menedżerów i liderów w zmieniającym się świecie biznesu.

Rady Wydziału inwestować, w klasie i na zewnątrz, w ich uczniów. Są one dostępne i przystępny, przyjazny pytania, projekty i pomysły. Ich biura są otwarte drzwi i można je znaleźć gospodarstwa dodatkowe sesje recenzję, pracy ze studentami na niezależnych projektów badawczych i na MBA godzin kawy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć MBA » Widzieć MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

W Pełnym Wymiarze Czasu MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 21 - 30 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone La Jolla

Full-Time MBA jest zanurzenie w innowacji, mający na celu inspirować swoją wizję przyszłości i daje wiedzę do poruszania wspaniałych pomysłów na rynek. [+]

Zanurzenie Innowacji

Pełny czas MBA ma na celu inspirowanie wizji przyszłości i daje wiedzę, aby przenieść wspaniałe pomysły na rynek. Studentów studiów stacjonarnych MBA są inteligentne, współpracy, pasjonatem branży innowacji, zainteresowanych światem nauki i technologii - i gotowe do rozpoczęcia kolejnych etapów kariery zawodowej.

Skupiamy się na swoją karierę od pierwszego dnia

Misją Połączenia Rady Absolwent Kariery jest pomoc Mistrza specjalistów Business Administration w rozwoju, oceny i realizacji decyzji zawodowych.

Personel wojskowy i weterani mogą dowiedzieć się więcej o specjalnych programach i możliwościach, jakie oferuje szkoła Rady.... [-]


Zaoczne studia MBA

Flexmba

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 - 30 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone La Jolla

Studentów FlexMBA są profesjonaliści pracujący z pasją dla innowacji i dążenia do stworzenia sukces biznesowy. Poznają nowe pomysły i możliwości, odkrywają i rozwijają sposoby przekształcania biznesu i świata. Studentów FlexMBA excel w ich bieżących zadań i są gotowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność i dołożyć większych składek. MBA w niepełnym wymiarze godzin umożliwia studentom spełniać cele oni i ich organizacje zostały ustawione dla ich rozwoju edukacyjnego i zawodowego. [+]

Cele, praktyczne uczenie się i rozwój zawodowy

Studentów FlexMBA są profesjonaliści pracujący z pasją dla innowacji i dążenia do stworzenia sukces biznesowy. Poznają nowe pomysły i możliwości, odkrywają i rozwijają sposoby przekształcania biznesu i świata. Studentów FlexMBA excel w ich bieżących zadań i są gotowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność i dołożyć większych składek. MBA w niepełnym wymiarze godzin umożliwia studentom spełniać cele oni i ich organizacje zostały ustawione dla ich rozwoju edukacyjnego i zawodowego.

Wsparcie dla studentów FlexMBA

FlexMBA jest przeznaczony dla profesjonalistów z wymagających miejsc pracy i odpowiedzialności. Wsparcie administracyjne zapewnione przez Szkołę Rady pozwala zmaksymalizować czas poświęcony studiom i budowaniu silnych kontaktów z innymi studentami, profesorami i liderami biznesu. Kiedy życie się zdarzy, pracownicy FlexMBA doradzają i pomagają utrzymać postępy naukowe i osiągnąć cele.... [-]


Filmy

StartR - Rady School's Accelerator

Kontakt

Rady School of Management

Adres 9500 Gilman Dr, La Jolla, CA 92093, USA
9500 La Jolla, California, CA, Stany Zjednoczone
Strona internetowa http://www.rady.ucsd.edu/
Telefon +1 858-534-9000