Rady School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja

Rada Rady School of Management na UC San Diego rozwija etycznych i przedsiębiorczych liderów, którzy wywierają pozytywny wpływ na świat poprzez innowacje, współpracę i wiedzę.

Nasze wartości

Nasza kultura współpracy opiera się na pięciu podstawowych wartościach innowacji, wpływu, współpracy, uczciwości i podejmowaniu ryzyka.

Nasza przyszłość:

Od 2003 roku nasi studenci i absolwenci opracowali ponad 180 firm, które przynoszą korzyści innym i wpływają na innowacyjną gospodarkę w naszym regionie, kraju, kraju i na świecie. Będziemy nadal rekrutować najlepszych wykładowców, przyciągać wiodących studentów i tworzyć klimat dla innowacyjnej współpracy biznesowej i badawczej.

Rady oferuje pełny program MBA , dwa programy FlexMBA dla pracujących profesjonalistów, program Master of Finance , stacjonarny i FlexWeekend Master of Science in Business Analytics , Master of Professional Accountancy , program studiów doktoranckich , a także studia licencjackie i licencjackie kursy edukacji wykonawczej. Linia UC San Diego obejmuje 16 laureatów Nagrody Nobla (były i aktualny wykładowca) oraz ośmiu laureatów nagrody MacArthur Foundation. Szkoła Rady stanowi centrum badań, rozwoju i innowacji - stanowi podstawę naszego programu nauczania i naszego modelu akademickiego.

Globalna instytucja

Rada Rady School of Management w UC San Diego to profesjonalna szkoła w jednej z najwyżej ocenianych instytucji w USA w zakresie szkolnictwa wyższego i badań. Założona w 2003 roku i akredytowana przez AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) w 2011 roku, Szkoła School jest jedyną nową szkołą biznesu utworzoną w amerykańskim News.

UC San Diego jest uznawany za jeden z najlepszych uniwersytetów na świecie i ma szczęście stworzyć zróżnicowane kulturowo, międzynarodowe ciało studenckie. Szkoła Rady obejmuje integrację kulturalną jako istotną dla struktury szkoły. Różnorodność ma fundamentalne znaczenie dla kreatywności, innowacji, wglądu, a zwłaszcza dla zrozumienia, z których wszystkie przyczyniają się do mozaiki, która sprawia, że ​​nasza szkoła Rady jest tak niezwykła.

Szkoła Rady zobowiązała się przyciągać, przyjmować i angażować wszystkie społeczności lokalne i międzynarodowe. Społeczność San Diego zyskuje na intelektualnej stymulacji, wzbogaceniu kulturowym, zaangażowaniu społecznym i globalnym zrozumieniu różnych populacji.

Lokalizacje

San Diego

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 858-534-9000

Akredytacje

AACSB Accredited