Rady School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rady School of Management rozwija etycznych i przedsiębiorczych przywódców, którzy sprawiają, że pozytywny wpływ na całym świecie dzięki innowacyjności, współpracy i wiedzy.

Rady School of Management na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego jest profesjonalna szkoła w jednym z najlepszych w rankingu instytucji w USA w zakresie szkolnictwa wyższego i badań naukowych. Rady School oferuje w pełnym wymiarze czasu program MBA, program FlexMBA dla profesjonalistów pracujących, doktora Program, Mistrz programu Finanse, licencjackich i kursy dla kadry zarządzającej. Lineage UC San Diego zawiera 16 laureatów Nagrody Nobla (byłych i obecnych), a ośmiu wydziału MacArthur Foundation nagrodzonych. Rady szkoły jest na związek z tym badań, rozwoju i innowacji - to leży u podstaw naszego programu nauczania i nasz model akademickiej.

Wydział

Wydział Rady Szkoły są uznanych ekspertów w swoich dziedzinach, zawsze szuka nowej wiedzy i nowych rozwiązań dla biznesu. Są one przeznaczone do edukacji, oraz do zapewnienia, że ​​Rady MBA posiadają wiedzę i umiejętności, aby być skuteczne, jak menedżerów i liderów w zmieniającym się świecie biznesu.

Rady Wydziału inwestować, w klasie i na zewnątrz, w ich uczniów. Są one dostępne i przystępny, przyjazny pytania, projekty i pomysły. Ich biura są otwarte drzwi i można je znaleźć gospodarstwa dodatkowe sesje recenzję, pracy ze studentami na niezależnych projektów badawczych i na MBA godzin kawy.

Kampus

Rady Szkoła znajduje się na północno-zachodnim rogu kampusu UC San Diego w La Jolla w Kalifornii. Kampus jest usytuowany w pobliżu Oceanu Spokojnego, na granicy amerykańsko-meksykańskiej i Pacyfiku. Jesteśmy w odległości krótkiego spaceru do piękne widoki na ocean z hangliders latania przez. Krótki spacer zaprowadzi Państwa do Peets Kawa, bar i grill i kilka innych opcji żywności.

Kliknij tutaj, na wirtualną wycieczkę po kampusie rady.

Kampus Rady posiada cztery duże sale konferencyjne z miejscami teatru, mniejszych klas i sal wielofunkcyjnych, sale konferencyjne, biblioteka, centrum studenckiego, Sony Electronics Suite Development Executive Suite oraz wykładowców i pracowników biura.

W 1967 roku Ernest Rady tworzą amerykańską Assets Inc (AAI), prywatna konglomerat że kontrolowane i zarządzane grupę spółek zajmujących się usługami finansowymi, inwestycje i nieruchomości. Rady również założona i była prezes / CEO Westcorp, spółka notowana usług finansowych, który w 2006 roku został sprzedany do Wachovia Corporation, obecnie część Wells Fargo Bank.

Obecnie, Rady Wykonawczej służy jako Prezes Zarządu w amerykańskiej zaufania Assets (NYSE: AAT), w obrocie publicznym zaufania inwestycyjnego nieruchomości, który został utworzony w 2011 roku z udanego biznesu nieruchomości z AAI. On służy również jako dyrektora Zarządu i Przewodniczącego ICW Group, firmy ubezpieczeń majątkowych i osobowych multi-line, który zaczął się w 1972 roku w Zakładzie Ubezpieczeń Zachodu.

Znaczące dzieło dobroczynne namiętny filantropa pana Rady został koncentruje się przede wszystkim na edukacji, zdrowia i dobrego samopoczucia dzieci i badań naukowych. Pan i pani Rady i amerykańskie aktywa, Inc dokonane wpłaty do Szpitala Dziecięcego w 2006 roku, w uznaniu szpital szpital przemianowano Rady Children męska. Pan Rady obecnie jest przewodniczącym Rady Doradczej Dziekana z Rady School of Management na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego i powiernika Instytutu Nauk Biologicznych Salk. Pan Rady otrzymał jego stopnie w handlu i prawa na Uniwersytecie Manitoba.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Flexmba

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 - 30 miesięcy September 2017 Stany Zjednoczone San Diego

Studentów FlexMBA są profesjonaliści pracujący z pasją dla innowacji i dążenia do stworzenia sukces w biznesie [+]

Part-Time MBA Rady koncentruje się na celach, praktycznej nauki i rozwoju zawodowego Studentów FlexMBA są profesjonaliści pracujący z pasją dla innowacji i dążenia do stworzenia sukces biznesowy. Są pasją poszukiwania nowych pomysłów i możliwości, a są zainteresowani w odkryciu sposobów transformacji i rozwoju biznesu i zasadniczo świat. Studentów FlexMBA excel w ich bieżących zadań i są gotowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność i dołożyć większych składek. MBA w niepełnym wymiarze godzin umożliwia studentom spełniać cele oni i ich organizacje zostały ustawione dla ich rozwoju edukacyjnego i zawodowego. Silne wsparcie administracyjne umożliwia studentom FlexMBA skupić się na nauce, aby zmaksymalizować ich czas z wykładowców, liderów biznesu, ekspertów i kolegów. Kliknij tutaj na wirtualną wycieczkę po naszym kampusie FlexEvening - Dwa wieczory w tygodniu - 30 miesięcy. - Dokończ Rady MBA bez regularnie zaplanowanym czasie z dala od miejsca pracy. - Otwarcia i średnich programów Residentials zapewnić intensywniejszej współpracy z kolegami. - Kolacja umieszczono na wieczory klasy. - FlexEvening Klasa profilu FlexWeekend - Piątek i sobota od przemian weekendy. - Ukończony w 24 miesięcy. - W pełni skupić się na edukacji w intensywnych okresów klasy. - Posiłki i zakwaterowanie przewidziane w weekendy klasy. - FlexWeekend Klasa profilu Laboratorium na rynek Doświadczenie w przeciwieństwie do innych szkół biznesu Czy chcesz rozpocząć uruchomienie lub rozwój siedzibę firmy, zwieńczeniem podpis sekwencja oczywiście Rady Szkoły, Lab do Rynku, zapewnia umiejętności potrzebne do programu Excel. Studenci uczą się, jak pozyskać i ocenić rynkowe pomysły przekształcić pomysły w skalowalnych produktów i usług oraz rozwoju i oceny modeli biznesowych.... [-]

Full-Time MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 21 - 30 miesięcy September 2017 Stany Zjednoczone La Jolla

Full-Time MBA jest zanurzenie w innowacji, mający na celu inspirować swoją wizję przyszłości i daje wiedzę do poruszania wspaniałych pomysłów na rynek. Studentów MBA w pełnym wymiarze godzin są inteligentne, wspólny, namiętny [+]

Full-Time MBA jest zanurzenie w innowacji, mający na celu inspirować swoją wizję przyszłości i daje wiedzę do poruszania wspaniałych pomysłów na rynek. Studentów studiów stacjonarnych MBA są inteligentne, współpracy, pasjonatem branży innowacji, zainteresowanych światem nauki i technologii - i gotowe do rozpoczęcia kolejnych etapów kariery zawodowej. Program MBA Program Rady Full-Time MBA pomaga studentom rozwijać podstawową wiedzę niezbędną do osiągnięcia sukcesu w globalnym środowisku, opartej na innowacjach. Studentów Rady MBA UC San Diego wspólną pracę w celu zwiększenia zdolności przywódcze i promowania innowacji i przedsiębiorczego myślenia. Kliknij tutaj na wirtualną wycieczkę po naszym kampusie Skupiamy się na swoją karierę od pierwszego dnia Misją Połączenia Rady Absolwent Kariery jest pomoc Mistrza specjalistów Business Administration w rozwoju, oceny i realizacji decyzji zawodowych. Jesteśmy zobowiązani do prowadzenia Rady MBA w sposób profesjonalny i terminowy. Laboratorium na rynek Doświadczenie w przeciwieństwie do innych szkół biznesu Czy chcesz rozpocząć uruchomienie lub rozwój siedzibę firmy, zwieńczeniem podpis sekwencja oczywiście Rady Szkoły, Lab do Rynku, zapewnia umiejętności potrzebne do programu Excel. Studenci uczą się, jak pozyskać i ocenić rynkowe pomysły przekształcić pomysły w skalowalnych produktów i usług oraz rozwoju i oceny modeli biznesowych. Laboratorium do Rynku rozpoczyna się w klasie i przenosi się do ustawienia na projekty. Prowadzone przez zespół wykładowców i wspierany przez grupę doradców i mentorów ze środowiska biznesu, studentów MBA współpracować i wykorzystywać całą wiedzę, którą zdobyli, opracowanie uzasadnienia biznesowego, strategii go-to-market i ostatecznie plan biznesowy. Laboratorium na rynek, StartR and Beyond Korzystanie Lab Rady Szkoły do ​​programu Market i StartR Accelerator jako trampolinę,... [-]

Filmy

StartR - Rady School's Accelerator

Return on Life

Kontakt

Telefon