Rady School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Nasza misja

Rada Zarządzania Rady rozwija liderów etycznych i przedsiębiorczych, którzy mają pozytywny wpływ na świat poprzez innowacje, współpracę i wiedzę.

Nasze wartości

Nasza kultura współpracy opiera się na pięciu podstawowych wartościach innowacji, wpływu, współpracy, uczciwości i podejmowaniu ryzyka.

Nasza przyszłość:

W ciągu 14 lat nasi studenci i absolwenci stworzyli ponad 150 firm, aby przynieść korzyści innym i wpłynąć na gospodarkę innowacyjną w naszym regionie, kraju, kraju i na świecie. Będziemy nadal rekrutować najlepszych wykładowców, przyciągać czołowych uczonych akademickich i tworzyć klimat dla innowacyjnej współpracy biznesowej i badawczej.

Rady oferuje pełny program MBA , dwa programy FlexMBA dla pracujących profesjonalistów, program Master of Finance , Master of Science w Business Analytics , program doktorancki , a także kursy licencjackie i executive. Linia UC San Diego składa się z 16 laureatów Nagrody Nobla (byłego i obecnego wykładowcy) oraz ośmiu laureatów nagrody Fundacji MacArthur Foundation. Szkoła Rady znajduje się w naturze tych badań, rozwoju i innowacji - leży u podstaw naszego programu nauczania i naszego modelu akademickiego.


Globalna instytucja

Rada Szkoły Zarządzania w UC San Diego jest profesjonalną szkołą w jednej z najwyżej ocenianych instytucji w Stanach Zjednoczonych dla szkolnictwa wyższego i badań. Założona w 2003 roku i akredytowana przez AACSB International (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business) w 2011 roku, Rada School jest jedyną nową szkołą biznesu utworzoną w US News

UC San Diego jest uznawany za jeden z najlepszych uniwersytetów na świecie i ma szczęście stworzyć zróżnicowane kulturowo, międzynarodowe ciało studenckie. Szkoła Rady obejmuje integrację kulturalną jako istotną dla struktury szkoły. Różnorodność ma fundamentalne znaczenie dla kreatywności, innowacji, wglądu, a zwłaszcza dla zrozumienia, z których wszystkie przyczyniają się do mozaiki, która sprawia, że ​​nasza szkoła Rady jest tak niezwykła.

Szkoła Rady zobowiązała się przyciągać, przyjmować i angażować wszystkie społeczności lokalne i międzynarodowe. Społeczność San Diego zyskuje na intelektualnej stymulacji, wzbogaceniu kulturowym, zaangażowaniu społecznym i globalnym zrozumieniu różnych populacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć MBA » Widzieć MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Full-time MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 21 - 30 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone San Diego

MBA w pełnym wymiarze godzin to zanurzenie w innowacjach, zaprojektowane tak, aby zainspirować twoją wizję przyszłości i dać ci wiedzę, aby przenieść świetne pomysły na rynek. [+]

Zanurzenie w innowacji

Full-Time MBA ma na celu zainspirować swoją wizję przyszłości i daje wiedzę, aby przenieść świetne pomysły na rynek. Studenci MBA w pełnym wymiarze godzin są inteligentni, współpracują, pasjonują się innowacją, interesują się światem nauki i technologii - i są gotowi do rozpoczęcia kolejnych etapów swojej kariery.

Zorientowany na karierę

Skupiamy się na Twojej karierze już od pierwszego dnia.

Misją Rady Graduate Career Connections jest pomoc profesjonalistom Master of Business Administration w rozwijaniu, ocenie i wdrażaniu decyzji zawodowych.

Dla aktywnych osób i weteranów

Personel wojskowy i weterani mogą dowiedzieć się więcej o specjalnych programach i możliwościach, które Szkoła Rady ma do zaoferowania. Dowiedz się, dlaczego Rada Council jest najlepszą wojskową opcją MBA w San Diego.... [-]


Zaoczne studia MBA

MBA niestacjonarne (Rady FlexMBA)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 - 30 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone San Diego

Studia wieczorowe MBA - Studenci Rady FlexMBA pracują zawodowo z zamiłowaniem do innowacji i dążeniem do sukcesu w biznesie. Eksplorują nowe pomysły i możliwości oraz odkrywają i rozwijają sposoby przekształcania biznesu i świata. Studenci FlexMBA przodują w swoich obecnych rolach i są gotowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność i wnieść większy wkład. W niepełnym wymiarze godzin program MBA umożliwia uczniom osiągnięcie celów, które oni i ich organizacje ustanowił dla ich rozwoju edukacyjnego i zawodowego. [+]

MBA dla studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin (Rady FlexMBA)

Studenci FlexMBA pracują zawodowo z zamiłowaniem do innowacji i dążeniem do sukcesu biznesowego. Eksplorują nowe pomysły i możliwości oraz odkrywają i rozwijają sposoby przekształcania biznesu i świata.

Studenci FlexMBA przodują w swoich obecnych rolach i są gotowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność i wnieść większy wkład. W niepełnym wymiarze godzin program MBA umożliwia uczniom osiągnięcie celów, które oni i ich organizacje ustanowił dla ich rozwoju edukacyjnego i zawodowego.

Wsparcie dla studentów FlexMBA

FlexMBA jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących z wymagającymi zadaniami i obowiązkami. Wsparcie administracyjne zapewniane przez Szkołę Rady pozwala zmaksymalizować czas poświęcony na studia i budowanie silnych powiązań z innymi studentami, profesorami i liderami biznesu. Kiedy wydarza się życie, personel FlexMBA oferuje porady i pomoc, aby zapewnić utrzymanie postępów w nauce i osiągnąć swoje cele.... [-]


Filmy

StartR - Rady School's Accelerator

Kontakt

Rady School of Management

Adres Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 San Diego, California, Stany Zjednoczone
Strona internetowa http://www.rady.ucsd.edu/
Telefon +1 858-534-9000