Rady School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja

Rada Rady School of Management na UC San Diego rozwija etycznych i przedsiębiorczych liderów, którzy wywierają pozytywny wpływ na świat poprzez innowacje, współpracę i wiedzę.

Nasze wartości

Nasza kultura współpracy opiera się na pięciu podstawowych wartościach innowacji, wpływie, współpracy, uczciwości i podejmowaniu ryzyka.

Nasza przyszłość

W ciągu 14 lat nasi studenci i absolwenci opracowali ponad 150 firm, które przynoszą korzyści innym i wpływają na innowacyjną gospodarkę w naszym regionie, kraju, kraju i na świecie. Będziemy nadal rekrutować najlepszych wykładowców, przyciągać wiodących studentów i tworzyć klimat dla innowacyjnej współpracy biznesowej i badawczej.

Rady oferuje program MBA w pełnym wymiarze godzin , dwa programy FlexMBA dla pracujących profesjonalistów, program Master of Finance , stacjonarny i FlexWeekend (od 2021 r.) Master of Science in Business Analytics , Master of Professional Accountancy , Ph.D. program , a także kursy licencjackie i menedżerskie. Linia UC San Diego obejmuje 16 laureatów Nagrody Nobla (były i aktualny wykładowca) oraz ośmiu laureatów nagrody MacArthur Foundation. Szkoła Rady stanowi centrum badań, rozwoju i innowacji - stanowi podstawę naszego programu nauczania i naszego modelu akademickiego.

Globalna instytucja

Rada Rady School of Management w UC San Diego to profesjonalna szkoła w jednej z najwyżej ocenianych instytucji w USA w zakresie szkolnictwa wyższego i badań. Założona w 2003 r. I akredytowana przez AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) w 2011 r., Rada School jest jedyną nową szkołą biznesu utworzoną w amerykańskim rankingu News News & World Top 10 przez ostatnie 30 lat oraz jest jednym z najmłodszych w kraju, który zdobył uznanie AACSB.

UC San Diego jest uznawany za jeden z najlepszych uniwersytetów na świecie i ma szczęście zapewnić różnorodność kulturową, międzynarodową organizację studencką. Szkoła Rady traktuje integrację kulturową jako niezbędny element struktury szkoły. Różnorodność ma fundamentalne znaczenie dla kreatywności, innowacji, wglądu, a zwłaszcza zrozumienia, które przyczyniają się do mozaiki, która sprawia, że nasza Rada Rady jest tak niezwykła.

Szkoła Rady stara się przyciągać, witać i angażować wszystkie społeczności lokalne i międzynarodowe. Społeczność San Diego czerpie korzyści z intelektualnej stymulacji, wzbogacania kultury, zaangażowania społecznego i globalnego zrozumienia różnych populacji.

Lokalizacje

San Diego

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 858-534-9000

Akredytacje

AACSB Accredited