Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Nazwa szkoły Doermer School of Business została nazwana na cześć dobrze prosperującego lokalnego biznesmena Richarda T. Doermera, który uważał, że „partnerstwo między szkołami biznesu i lokalnymi firmami jest niezwykle korzystne dla obu stron”. Nasza szkoła oferuje możliwości nauki za granicą, przedsiębiorczość, naukę technologii RFID i SAP, staże, edukację spółdzielczą, prace projektowe, pracę zespołową i badania.

Ponadto Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business International (AACSB) akredytuje zarówno nasze studia licencjackie, jak i programy MBA. Tylko około 30 procent szkół biznesowych w kraju posiada tę akredytację, a nasz jest jedynym programem w północno-wschodniej Indianie, który ma takie rozróżnienie.

114379_20160125-Grad-Business-JW-025.jpg

Akredytacja

Większość instytucji szkolnictwa wyższego poddaje się akredytacji instytucjonalnej, która sprawdza, czy mają poczucie trwałości poprzez cegły i zaprawy, powtarzające się budżety i stałe linie kadrowe. Podstawowym celem akredytacji instytucjonalnej jest rozróżnienie legalnych instytucji szkolnictwa wyższego od przedsięwzięć oportunistycznych, dążących do wykorzystania potencjału rynkowego do sprzedaży stopnia. Ta forma akredytacji jest przyznawana w regionie Środkowo-Zachodnim przez North Central Association of Colleges and Universities. Purdue University Fort Wayne otrzymał taką akredytację instytucjonalną od North Central.

Akredytacja instytucjonalna nie bada specyfiki poszczególnych programów studiów i jako taka musi być odróżniona od akredytacji zawodowej, która jest specyficzna dla danego programu. Te szkoły na uniwersytecie zwanym szkołami zawodowymi, takie jak szkoła biznesu, mają odrębne agencje do profesjonalnej akredytacji swoich indywidualnych programów.

Główną organizacją, która zapewnia akredytację programu biznesowego, jest AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business, które przechodzi przez prosty identyfikator AACSB. Podstawowym celem akredytacji AACSB jest zapewnienie infrastruktury dla najlepszego Biz Logokoncensywnie poprawiającego środowisko uczenia się poprzez mechanizm zapewniania jakości dla programów biznesowych na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Ten proces zapewnienia jakości opiera się na misji i jest kierowany przez wydziały. Ponadto szkoła biznesu i każdy z jej odpowiednich programów musi wyraźnie określać ich misję akademicką i plan strategiczny; wdrażanie polityk i procesów bezpośrednio związanych z tą misją, opracowywanie mechanizmów oceny w celu oceny efektów uczenia się uczniów oraz skuteczności ich polityk i procesów, a także przekazywanie informacji zwrotnych na temat takich ocen w celu doskonalenia, a tym samym poprawy praktyk operacyjnych. Wydział biznesu, kierując się wkładem szerokiego zaangażowania zainteresowanych stron, jest odpowiedzialny za rozwój, wdrażanie i ciągłe doskonalenie zasad operacyjnych.

Filozofią operacyjną procesu akredytacji AACSB jest dążenie do ciągłego doskonalenia poprzez tandem wewnętrznej samooceny, a następnie zewnętrzną ocenę wzajemną do walidacji. Zarówno etapy introspekcji, jak i peer review dotyczą tak istotnych kwestii, jak:

 • Misja i cele szkoły i programu
 • Skład wydziału, rozmieszczenie, rozwój i kwalifikacje
 • Treści programowe, planowanie i ocena
 • Zasoby i obowiązki instruktażowe
 • Studenci jako główny klient

Podsumowując, akredytacja AACSB promuje doskonałość i ciągłe doskonalenie w biznesie studiów licencjackich i magisterskich. Razem samoocena i ocena partnerska zapewniają wydajność zgodną z zadeklarowanymi misjami programu, szkoły i całej instytucji.

Szkoła Biznesu Doermer na Uniwersytecie Purdue Fort Wayne jest dumna z tego, że uzyskała akredytowany status od AACSB International za swoje programy licencjackie i MBA. Jedynie szkoły posiadające akredytację AACSB kwalifikują się do posiadania oddziału honorowego towarzystwa biznesowego Beta Gamma Sigma; Doermer School of Business utrzymuje aktywny rozdział Beta Gamma Sigma od 1988 roku.114381_20151030-University-Singers-JW-55.jpg

Plan strategiczny

Deklaracja misji Purdue University Fort Wayne:

Misją Purdue University Fort Wayne jest zaspokojenie potrzeb szkolnictwa wyższego w północno-wschodniej Indianie. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości programów studiów licencjackich, magisterskich i ustawicznych, które zaspokajają potrzeby regionalne, wspierają doskonałość w nauczaniu i uczeniu się, awansują i dzielą się wiedzą poprzez badania i twórcze wysiłki oraz współpracują ze społecznością w celu rozwoju intelektualnego, kulturalnego, zasoby ekonomiczne i ludzkie.

Misja dla Richard T. Doermer School of Business:

Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji biznesowej w celu zaspokojenia potrzeb szkolnictwa wyższego w północno-wschodniej Indianie. Oferujemy programy biznesowe, które wzbogacają wiedzę zawodową, rozwiązywanie problemów, globalną świadomość, komunikację i umiejętności rozumowania etycznego uczniów z regionu północno-wschodniej Indiany i nie tylko. Szkoła stara się tworzyć wysokiej jakości wkład intelektualny, który koncentruje się przede wszystkim na praktyce zarządzania i pedagogice uczenia się.

Oświadczenie Wizji dla Richarda T. Doermera School of Business:

Richard T. Doermer School of Business postrzega siebie jako wiodącą regionalną szkołę biznesu miejskiego o krajowym uznaniu.

Podstawowe wartości dla Richarda T. Doermera School of Business

Doskonałość w uczeniu się, nauczaniu, wkładzie intelektualnym i służbie dla uczniów ma fundamentalne znaczenie dla osiągnięcia naszej misji i przygotowania uczniów do udanej kariery w północno-wschodniej Indianie i poza nią. Następujące podstawowe wartości służą do kierowania planowaniem i działaniami wydziału i personelu Szkoły Biznesu w Doermer:

 • Uczenie się: Wzmacnianie intelektualne uczniów i rozwijanie kultury uczenia się przez całe życie mają ogromne znaczenie.
 • Kolegialność: założenie, że wspólne cele i działania osób reprezentujących Szkołę będą realizowane dla wspólnego dobra i we współpracy ze wszystkimi odpowiednimi zainteresowanymi stronami.
 • Trafność: krytyczne powiązanie dzielonej wiedzy i jej znaczenia operacyjnego w północno-wschodniej Indianie i poza nią.
 • Stypendium: Poszukiwanie i rozpowszechnianie wiedzy w zakresie misji, wizji i celów szkoły, ze szczególnym uwzględnieniem stypendium aplikacyjnego i pedagogicznego.
 • Stewardship: Wykorzystanie ograniczonych zasobów sprawnie, skutecznie i terminowo.
 • Tolerancja: Bezwarunkowa akceptacja różnorodności.
 • Uczciwość: poczucie całości, konsekwencji i współbrzmienia między działaniami a wyznawanymi wartościami.114380_20160115-CS-Models-JW-062.jpg
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Purdue University Fort Wayne, Doermer School of Business

Naucz się umiejętności mających na celu promowanie skutecznych i etycznych decyzji biznesowych w stale zmieniającym się środowisku globalnym, takich jak: Innowacyjne rozw ... [+]

Zarabiaj swoje umiejętności w ciągu rokuWygodny harmonogram: zajęcia odbywają się w sobotę rano.Weź tylko 11 kursów: 7 kursów hybrydowych plus 4 kursy online, niezależnie od studiów licencjackich.Niedrogie czesne: małe klasy, prowadzone przez ekspertów.Najwyższa akredytacja: Uniwersytet Purdue Fort Wayne jest akredytowany przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB-International), który jest najwyższym poziomem akredytacji, jaki można uzyskać. Purdue Fort Wayne oferuje jedyną akredytowaną szkołę biznesową AACSB-International w północno-wschodnim stanie Indiana.Alums zgłasza roczną zmianę mediany wynagrodzenia o 16%.Złóż wniosek o przyjęcie... [-]
Stany Zjednoczone Fort Wayne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Purdue University Fort Wayne, Doermer School of Business

Naucz się umiejętności mających na celu promowanie skutecznych i etycznych decyzji biznesowych w stale zmieniającym się środowisku globalnym, takich jak: Innowacyjne rozw ... [+]

Zdobądź międzynarodowe uznanie w ciągu 24 miesięcyElastyczny program. Hybrydowe, online i zajęcia twarzą w twarz, aby dopasować się do harmonogramu pracy. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku wieczorem.Weź 10 kursów podstawowych plus 2 kursy na torze. Dwie opcje śledzenia to Business Analytics i Finanse.Projekt doradczy. Współpracuj z innymi studentami MBA, aby pomóc lokalnej firmie w podejmowaniu rzeczywistych wyzwań biznesowych.Najwyższa akredytacja. Purdue University Fort Wayne jest akredytowany przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB-International), który jest najwyższym poziomem akredytacji, jakie można uzyskać. Purdue Fort Wayne oferuje jedyną akredytowaną szkołę biznesową AACSB-International w północno-wschodnim stanie Indiana.Alums zgłasza roczną zmianę mediany wynagrodzenia o 20%.Assistantships... [-]
Stany Zjednoczone Fort Wayne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Address
Doermer School of Business NF360 Purdue University Fort Wayne 2101 Coliseum Blvd. East
IN 46805-1499 Fort Wayne, Indiana, Stany Zjednoczone