Point Loma Nazarene University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Point Loma Nazarene University jest znany jako przyszłościowe myślenie. Na PLNU, naukowców, wiara, i społeczności są bardzo istotne. Uczniowie korzystają z tego zrównoważonego podejścia do edukacji i pozostawić PLNU przygotowane myśleć, działać, a także przyczyniać się do świata.

Oprócz ponad 60 licencjackich kierunków studiów, PLNU oferuje program studiów podyplomowych ośrodków regionalnych w całej południowej Kalifornii. PLNU obsługuje ponad 3500 studentów.

Czy wiedziałeś?

Od 2004 roku, ponad 90 procent uczniów PLNU którzy złożyli wniosek o dopuszczenie do medycznej, dentystycznej, optometrii, farmacji, weterynarii i szkół zostali przyjęci. W Otwartych Drzwi raportu 2008, badania PLNU za granicą Program 15 miejsce w kraju (m.in. stopień-przyznania instytucji magisterskich) dla odsetka studentów uczestniczących - około 30 procent kończących seniorów studiowali za granicą. PLNU jest uznanym w kraju za lidera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju - Nagrodzony San Diego usług środowiskowych Recycler of the Year Award cztery z ostatnich sześciu lat i jest uznana za jedną z amerykańskich 100 zielonych szkół przez Sierra Club w 2010 i 2011 roku. Poprzez LoveWorks PLNU krótkoterminowego programu Misja, ponad 2000 studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów służyły ludziom w potrzebie w około 60 obszarach świata. Centrum PLNU Rozwoju Międzynarodowego bada zrównoważonych praktyk biznesowych i rozwiązań dla globalnego ubóstwa. Od 2005 roku, filmy 22 studentów / programy telewizyjne zdobyły nagrody lub pojawiła się na festiwalach filmowych. Mowa i debaty zespołu PLNU został mistrzem w całorocznym konkursie loterii Narodowego Parlamentarnych debaty stowarzyszeń cztery z ostatnich siedmiu lat konkurować z takich szkół jak UC Berkeley i UCLA.

Lokalizacje

San Diego

Point Loma Nazarene University

Address
3900 Lomaland Drive
San Diego, CA 92106

San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 619-849-2200

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium