Przeczytaj oficjalny opis

Merit Business School Została założona w 2012 roku jako absolwentka szkoły oferującej jakość online MBA i Absolwenci stopni certyfikatów biznesowych.

Zasługa Jest nowym rodzajem szkoły biznesowej współczesnego, dobrze wyjechanego studenta. Poprzez naszą globalną platformę nauczania i systemy wsparcia online oferujemy niedrogi dostęp do wysokiej jakości programów biznesowych dla osób pracujących z całego świata. Naszym celem jest poprawa dostępu do edukacji w zakresie zarządzania jakością i możliwości kariery dla liderów biznesu, właścicieli i przedsiębiorców.

Zasługa studenci są pewni, optymistyczni i etyczni przywódcy, którzy przekraczają granice państwowe. Zasługa absolwenci wykształceni są w krytycznym myśleniu, rozwiązywaniu problemów, technologii i prezentacji - istotnych cechach sukcesu przedsiębiorczości i organizacji.

Jesteśmy dumni z naszego wykładowca na światowym poziomie i odpowiedniego programu nauczania, angażującego studentów Na kontynencie europejskim, AmerykanieI Azja. Zasługa umożliwia dorosłym osobom dorosłym dostęp do wysokiej jakości edukacji w dowolnym miejscu i czasie. Szkoła pierwotnie była nazywana Akademią Wykonawczą w Scottsdale i nadal działa od Scottsdale, Arizona. Zasługa Jest uznawany w obszarze edukacji absolwentowej i przedsiębiorczości. Zasługa Z dumą prezentuje rygorystyczne, Amerykański MBA do globalnej populacji studentów, która chce utrzymać się na bieżąco z nowoczesnymi zasadami i praktykami biznesowymi. W 2016 r. Merit Business School oferuje w pełni licencjonowany program MBA online z elastycznymi datami rozpoczęcia i odpowiednimi koncentracjami - idealny dla osób ograniczonych czasowo, którzy chcą podnieść karierę lub rozpocząć nową działalność.

Akredytacja

Merit Business School jest licencjonowane przez państwo i dostosowuje swoje programy do standardów akredytacji zatwierdzonych przez CHEA, uznanych w kraju. Merit oferuje wysoką jakość nauczania podyplomowego przy użyciu wielu środków oceny i współpracuje z odpowiednimi krajowymi i wyspecjalizowanymi akredytantami.

Studenci międzynarodowe

Ponad 80% studentów Merit pochodzi z krajów spoza Stanów Zjednoczonych, tworząc zróżnicowaną i tętniąącą życiem społeczność edukacyjną. Studenci zagraniczni, którzy nie są obywatelami lub stałymi rezydentami Stanów Zjednoczonych, mogą ubiegać się o przyjęcie na studia Merit MBA i świadectwa ukończenia studiów. Ze względu na internetowy charakter naszego programu firma Merit Business School nie może wystawiać dokumentacji I-20, aby umożliwić międzynarodowym studentom MBA wjazd do Stanów Zjednoczonych na wizach studenckich.

Niemniej jednak, dzięki swoim globalnym portalom nauczania i wybitnym członkom wydziału, Merit zapewnia niezrównaną możliwość międzynarodowym studentom MBA uzyskiwać niedrogą, najwyższej jakości amerykańską edukację biznesową w trybie online. Nie ma wymogu stałego pobytu. Możesz studiować i uczyć się gdziekolwiek mieszkasz. Istnieje wiele opcji płatności.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się dziś z przedstawicielem Merit i dowiedz się, jak wykonać kolejne kroki.

Programy prowadzone przez:
Język angielski