Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Misja

Meredith College, Ugruntowani w zakresie sztuk wyzwolonych i zobowiązała się do przygotowania zawodowego, edukuje i inspiruje uczniów do życia w sposób uczciwy i zapewnienia przywództwa dla potrzeb, możliwości i wyzwań społecznych.

Co sprawia, że ​​Meredith silny?

Możemy odpowiedzieć na to pytanie na wiele sposobów: Nasze 19.000 absolwentów, którzy będą silne w całym kraju i na całym świecie. Nasze inteligentne studenci, którzy są zaangażowani w badania, nauka obsługi, studia za granicą, a przygotowanie do różnicy w ich społeczności. Nasz utalentowany wydziałów i pracowników, którzy sprawiają, Meredith College silniejszy każdego dnia z ich zdecydowanym dążeniu do misji Meredith. Wszystko będzie silny.

Silne Ranking

 • Konsekwentnie w rankingu jednego z 10 najlepszych uczelni na południu przez US News & World Report
 • Plasuje się w pierwszej 20% uczelni w kraju przez Forbes.com
 • Jest jednym z "najlepszych uczelni w południowo-wschodniej", zgodnie z Princeton Review
 • Został nazwany "Szkoła z wyróżnieniem"
 • Uznany za jednego z najlepszych uczelni w Północna Karolina przez BestColleges.com
 • Wśród "Top 50 Alma Maters Rady Biegłych Krajowych nauczycieli." Meredith był jedyną instytucją prywatną, w Północnej Karolinie zrobić listę, która jest skompilowany przez Krajową Radę Biegłych standardów nauczania.
 • Wymienił 2014 Military przyjazna szkoła. Lista ta honoruje top 15 procent szkół, uczelni i szkół zawodowych w kraju, które robią najbardziej do przyjęcia członków Ameryki weteranów służby wojskowej, małżonków, jak i studentów oraz zapewnić ich sukces na kampusie.
 • Wliczony w 2015 STEM Jobs zatwierdzony wykaz College
 • Uznany za jednego z 10 najlepszych uczelni w Północnej Karolinie przez College faktycznych, w liście udostępnionym do publicznej wiadomości przez USA Today College.
 • Oceniono na piątą pozycję na ranking Kolegia Kolegium Choice 2015 NAJLEPSZE amerykańskich kobiet. Meredith zdobył 91 reputacji akademickiej, który był drugim najwyższym na liście.

Ponad sto lat temu, Meredith College otwarty z nieco ponad 200 kobiet. Dziś nasze ciało studenta wzrosła do prawie 2000 studentów, w tym ludzi, którzy są częścią naszego studia podyplomowe. Wszystko nauczyć się wzmocnić swoje siły, poszerzyć swoje perspektywy, i przygotować się do życia wpływu i wyróżnieniem. Wszystko będzie silny.

Wizja

Meredith College jest szanowany w kraju jako tętniące życiem środowisko uczenia się, w którym studenci wzmocnić swoje siły, poszerzyć swoje perspektywy i przygotować się do życia wpływu i wyróżnieniem.

Wartości

Test Meredith College społeczność jest dedykowany do podstawowych wartości płynących z misji i dziedzictwa Meredith, w tym jego powstania jako college'u dla kobiet przez North Carolina baptystów.

Wartości te służą jako podstawa dla naszych programów, naszych interakcji z siebie i naszego zasięgu poza kampusu:

 • Uczciwość ... podtrzymywanie wysokich standardów prawdy i osobistego honoru;
 • Wolność intelektualna ... wspieranie ducha otwartości i dochodzenia i poszanowaniu różnych perspektyw i głosów;
 • Doskonałości akademickiej ... promowanie stypendium, innowacyjności, ciekawości, intelektualne wyzwanie, ciężkiej pracy i kształcenia ustawicznego;
 • Odpowiedzialny globalne obywatelstwo ... przyczyniając się do pozytywnych zmian poprzez etycznego przywództwa i zaangażowania obywatelskiego;
 • Rozwój osobisty ... poszukiwania intelektualne, osobisty i duchowy rozwój poprzez zorganizowanej i indywidualnej nauki i doświadczenia;
 • Różnorodność religijna ... avowing chrześcijańskiego dziedzictwa Kolegium przy przestrzeganiu wszystkich wyznań i wierzeń; i
 • Trafność ... zaspokajania potrzeb społeczeństwa poprzez kształcenie studentów w programach przygotowujących je na przyszłość.

O Meredith

Wyczarterowany w 1891 roku, Meredith College otwarty z nieco ponad 200 kobiet. Dziś nasze ciało studenta wzrosła do prawie 2000 i obejmuje mężczyzn na poziomie magisterskim. Meredith wyzwania uczniów do odkrywania swoich zainteresowań, poszerzyć umiejętności i rozwijać ich mocne strony. Nasi absolwenci przejść do korzystania z ich intelekt i zdolności do pozytywnego wpływu na świat. W 124 lat i liczenia, Meredith College jest jeszcze silny.

Fakty

 • Licencjackich kierunków, nieletnich i stężeniach: ponad 80
 • Koedukacyjne podyplomowych oraz certyfikat programy: 16
 • Studia licencjackie na kierunku: BA, BS, BM, BSW
 • Stopnie naukowe: MAT, MBA, M.Ed., MS w Żywienia
 • Student / stosunek wykładowców: 12: 1
 • Średnia wielkość grupy: 17

Studentów

 • Uczniowie pochodzą z 26 państw i 39 krajów
 • Razem rejestracji: +1.885
 • Absolwent rejestracji: 241
 • Wielokulturowe studentów: 25%

Doświadczenie

 • Kluby i organizacje studenckie: 100+
 • Wydział III sportowiec drużyna: 8
 • 32% studentów udziału w studiach badań
 • Prawie 30% uczniów uczestniczy w badaniu za granicą (w porównaniu do średniej krajowej 9%)

Wynik

 • 94% naszych absolwentów są zatrudnieni lub prowadzą absolwentów studiów w ciągu kilku miesięcy od ukończenia szkoły.
 • 93% naszych absolwentów wybierze Meredith ponownie, a 97% poleciłoby Meredith innym.
 • 97% naszych absolwentów byli bardzo zadowoleni z ich doświadczenia akademickiego
 • Absolwenci mieszkający we wszystkich 50 stanach i za granicą: 19.000
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Meredith College

... [+]

Ponadto osobiste trenowanie przez certyfikowanego Konsultanta przywódców może pomóc Ci określić cele kariery i wizualizować swoją przyszłość.

[-]
Stany Zjednoczone Raleigh
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Meredith College

Przedsiębiorczość jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki w szkołach biznesowych w USA Ponad 65% osób w wieku milenijnym ma duże zainteresowanie byciem ... [+]

Przedsiębiorczość jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki w szkołach biznesowych w USA Ponad 65% osób w wieku milenijnym ma duże zainteresowanie byciem przedsiębiorcą.

Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu, począwszy od lata 2018 r., Meredith zaoferuje koncentrację na przedsiębiorczości i biznesie rodzinnym . Ponadto program MBA będzie oferować certyfikat w zakresie przedsiębiorczości i biznesu rodzinnego , który obejmuje przedsiębiorczy "boot camp" dla studentów ubiegających się o certyfikat podyplomowych.

"Podczas gdy większość programów przedsiębiorczości koncentruje się na ekscytujących startach" jednorożca ", które mają duży potencjał wzrostu, Meredith College zapewnia wspaniałe środowisko dla pragmatycznego i praktycznego" codziennego "przedsiębiorcy." Kristie Ogilvie, Dean, School of Business... [-]

Stany Zjednoczone Raleigh
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Meredith College

Liderzy w zarządzaniu zasobami ludzkimi w Raleigh i poza nią mają kluczowe znaczenie dla sukcesu każdej organizacji. Często są pierwszym i ostatnim wrażeniem, jakie firma ... [+]

Bądź silny w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Liderzy w zarządzaniu zasobami ludzkimi w Raleigh i poza nią mają kluczowe znaczenie dla sukcesu każdej organizacji. Często są pierwszym i ostatnim wrażeniem, jakie firma wywiera na pracowników. Jako tacy, silni, kompetentni i etyczni profesjonaliści w zarządzaniu zasobami ludzkimi są zawsze bardzo potrzebni. Aby sprostać zapotrzebowaniu na wykwalifikowanych specjalistów, Meredith MBA oferuje obecnie koncentrację zarządzania zasobami ludzkimi . Koncentracja ma na celu uzupełnienie podstawy programowej MBA (i wykorzystanie siły Meredith na polu). Poprzez ukończenie MBA z koncentracją w zarządzaniu zasobami ludzkimi, poprawisz swoją karierę i stworzysz możliwości rozwoju zawodowego. Poprzez program MBA Meredith z HR w Raleigh nauczysz się podejmować strategiczne decyzje personalne oraz tajniki relacji pracowniczych i pracowniczych. Staniesz się ekspertem w przyciąganiu, motywowaniu i utrzymywaniu najlepszego talentu do swojej organizacji. Staniesz się jeszcze silniejszym profesjonalistą w biznesie. Aby zdobyć koncentrację, ukończysz 24-godzinny kurs MBA - wraz z trzema obieralnymi działami HRM na łączną kwotę 33 godzin kredytowych.... [-]

Stany Zjednoczone Raleigh
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Meredith College

Idź silny dla zarządzania projektami. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych kierowników projektów rozwija się gwałtownie w całych Stanach Zjednoczonych, jak również w obsz ... [+]

Idź silny dla zarządzania projektami. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych kierowników projektów rozwija się gwałtownie w całych Stanach Zjednoczonych, jak również w obszarze trójkąta. Wysoki popyt na specjalistów projektów zorientowanych oznacza, że ​​osoby ze znajomością zarządzania projektem i sprawdzone umiejętności są dobrze kompensowane, zarówno średnich wynagrodzeń i wzrostu wynagrodzeń odzwierciedlających że zwiększony popyt.

Aby zaspokoić zapotrzebowanie na kompetentnych specjalistów założeniami, Meredith MBA oferuje koncentracji zarządzania projektami. Stężenie uzupełnia podstawowy program MBA jest. Wypełniając MBA z koncentracją w zarządzaniu projektami, można zwiększyć swoją karierę i stworzyć możliwości dla przywództwa i rozwoju. ... [-]

Stany Zjednoczone Raleigh
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Strong Story | Kacie Fore

The Meredith College MBA