Lynn University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mała wielkość Lynn University i nieustraszeni ludzie pozwalają nam robić rzeczy, których tylko wielkie szkoły chcą. Doświadcz bezgranicznej klasy dzięki nauce opartej na iPadzie. Połącz się z potencjalnymi pracodawcami już na pierwszym semestrze. Zdobądź globalny sposób myślenia z rówieśnikami z całego świata. Absolwent z prędkością warp z przyspieszonymi programami studiów.

Misja

Misją Lynn jest zapewnienie edukacji, wsparcia i środowiska, które umożliwiają poszczególnym uczniom realizację ich pełnego potencjału i przygotowanie się do sukcesu na świecie.

Lynn jest jednym z najbardziej innowacyjnych, międzynarodowych i zindywidualizowanych małych uniwersytetów w kraju. Uniwersytet wykorzystuje swoją wielkość, lokalizację i zamyka więzi studenckie i wydziałowe, aby stać się instytucją prekursorską, niezależnym uniwersytetem XXI wieku, który poświęca się przygotowywaniu studentów na przyszłość. W tym celu strategia Lynn polega na:

  • Pozostają względnie małe, z około 2400 studentami studiów licencjackich i 600 absolwentami oraz 500 lub więcej dorosłych zapisanych rocznie, aby utrzymać wieloaspektowy, koedukacyjny, przede wszystkim uniwersytet mieszkalny o małej atmosferze uczelni.
  • Przyznać szeroką gamę różnorodnych uczniów, od tych z różnicami w nauce do utalentowanych i tych z wielu krajów świata i państw w całym kraju.
  • Opierają się na sztukach wyzwolonych, ale zawierają zbiór szkół wyższych zorientowanych na pojawiające się możliwości zawodowe, z których każdy oferuje lepsze nauczanie, stosowane nauczanie oraz międzynarodowy nacisk i doświadczenia.
  • Zawierają charakterystyczny program rozwoju studenta, który rozpoznaje mocne strony, niedociągnięcia i specjalne potrzeby każdego ucznia, aby pomóc w rozwijaniu jego pełnych możliwości.

Skoncentrowane oferty akademickie

Lynn zintensyfikował swoją ofertę akademicką i opracował unikalny i uznawany w kraju program nauczania zwany Dialogami.

Różnorodność uczniów

Wszystkie style są mile widziane. Uczniowie Lynn pochodzą ze wszystkich zakątków świata i przynoszą ze sobą różnorodne zainteresowania i umiejętności. Zobacz, w jaki sposób nasze programy pomagają im osiągnąć sukces.

Wykwalifikowany wydział

Nasi profesorowie koncentrują się na sztuce nauczania, aby uczynić dobrych uczniów wspaniałymi i wspaniałymi studentami godnymi uwagi. Zobacz, jak Lynn inspiruje wydział do dostarczania zupełnie nowego stylu nauczania i uczenia się.

Najnowocześniejszy projekt kampusu

Kampus Lynn został zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich stylów nauczania i uczenia się. Nasze nowe budynki przyjmują najlepsze praktyki z Doliny Krzemowej na Wall Street, ze współpracującymi obszarami roboczymi i najnowszymi technologiami. Zobacz nasze najnowsze dodatki do kampusu.

Kultura wsparcia

Absolwenci, studenci, rodzice i przyjaciele Lynn University wiedzą, że nigdy nie siedzimy spokojnie. Wyobrażamy sobie najlepszą możliwą przyszłość dla naszych studentów i dla naszej społeczności i nieustannie dążymy do ulepszania, budowania i inwestowania w tę wizję.

Misja LYNNpossible

Tej zimy Lynn świętuje wczesne ukończenie swojego strategicznego planu, który ogłosił śmiałą wizję dla Lynn University : „być uznanym za jeden z najbardziej innowacyjnych, międzynarodowych i zindywidualizowanych małych uniwersytetów w Ameryce”.

Podczas konferencji "Misja LYNNpossible State of the University", która odbyła się w 2017 roku, Prezydent Kevin Ross podkreślił niezwykłe wsparcie i pracę, która popchnęła nas dwa lata przed planowanym terminem.

Lokalizacje

Boca Raton

Lynn University Online

Address
3601 N. Military Trail
FL 33431 Boca Raton, Floryda, Stany Zjednoczone