LIGS University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LIGS University

LIGS University Jest nowoczesną uczelnią łączącą skuteczne metody i innowacyjne podejścia amerykańskiego i europejskiego systemu edukacji. Uniwersytet powstał, łącząc amerykański i europejski uniwersytet LIGS i ma długą tradycję zapewnienia interaktywnej edukacji online.

Misją Uniwersytetu LIGS jest dostarczanie wysokiej jakości programów MBA, MSc, DBA i doktoranckich w wielu językach, w oparciu o nowoczesne i skuteczne metody kształcenia, które umożliwiają absolwentom szybką realizację nabytej wiedzy w życiu zawodowym. Wizja Uniwersytetu LIGS koncentruje się na następujących celach:

 • L eadership - jesteśmy liderami w interaktywnej edukacji online
 • I nnovation - mamy innowacyjne podejście
 • G wiersz - wspieramy rozwój osobisty
 • S uccess - pomagamy odnieść sukces

Dlaczego warto wybrać Uniwersytet LIGS?

 • Wszystkie nasze kursy są w 100% online i self-paced
 • Możesz wybierać spośród różnych specjalizacji
 • Kursy zryczałtowane - nie pobiera się żadnych dodatkowych opłat
 • LIGS University tutors to profesjonaliści i specjaliści w swojej dziedzinie
 • Programy koncentrują się na praktyce i rzeczywistym doświadczeniu
 • Możesz zapisać się o każdej porze roku

Zalety studiów na uniwersytecie LIGS

 • Elastyczność - programy są dostosowane do indywidualnych potrzeb i mogą być dostosowane do maksymalnego zakresu życia zawodowego i osobistego.
 • Niezależność i komfort - interaktywny formularz online pozwala na naukę w dowolnym miejscu i czasie na świecie po prostu na komputerze z połączeniem internetowym.
 • Wsparcie - profesjonalne wsparcie nauczycieli, organizacyjne i techniczne wsparcie ze strony uniwersytetu LIGS za pomocą systemu informacyjnego dla studentów, komunikacji e-mail, czatu itp.
 • Źródła - biblioteka elektroniczna, materiały szkoleniowe, seminaria internetowe i inne elektroniczne materiały naukowe, lista zalecanych materiałów i konkretnych źródeł internetowych sprawiają, że proces edukacyjny jest łatwiejszy.
 • Moduł samouczka Oxford - model jeden-w-jeden, który łączy każdego ucznia z jednym konkretnym opiekunem każdego kursu.

Uniwersytet LIGS jest akredytowany przez Służbę Akredytacyjną Międzynarodowych Szkół i Uczelni (ASIC). Uniwersytet uzyskał prestiżowy status w firmie ASIC ze względu na swoje godne pochwały obszary działania. Ze względu na różnice w amerykańskich i innych systemach szkolnictwa wyższego oraz zgodnie z wymogami ustawodawstwa stanu Hawaje musimy poinformować, że UNIWERSYTET LIGS NIE ZATWIERDZONY PRZEZ AGENCJĘ AKREDYTACYJNA ZATRUDNIONA PRZEZ SEKRETARZ EDUKACJI ZJEDNOCZONEGO STANOWISKA.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Online MBA Interaktywna

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Honolulu Czechy Praga + 2 więcej

Interactive Online MBA (magister zarządzania przedsiębiorstwem) jest skutecznym, a zarazem elastycznym programem menedżerskim, który nadaje się dla studentów, którzy są w średnim i wyższym stanowisku kierowniczym, którzy mają zajęty harmonogramy i są oferowane w różnych specjalnościach, dzięki czemu wszyscy mogą wybierać według ich osobistych zainteresowań i wymagania. [+]

Interaktywny MBA Online Interactive Online MBA (magister zarządzania przedsiębiorstwem) jest skutecznym, a zarazem elastycznym programem menedżerskim, który nadaje się dla studentów, którzy są w średnim i wyższym stanowisku kierowniczym, którzy mają zajęty harmonogramy i są oferowane w różnych specjalnościach, dzięki czemu wszyscy mogą wybierać według ich osobistych zainteresowań i wymagania. Program jest oferowany wyłącznie online w zgodzie z najnowszymi trendami w dziedzinie kształcenia zawodowego i najnowszych technologii komunikacyjnych. Dzięki systemowi informacji studenckiej możesz studiować w dowolnym miejscu i czasie z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Specyfikacja programu Czas trwania programu:1 do 2 lat (lub indywidualnie) Język wykładowy:Angielskim lub hiszpańskim lub ich kombinacji Forma kształcenia: interaktywny online Data rozpoczęcia programu:Zawsze Wymaganie wstępne:Licencjat Stopień doktora:Magister zarządzania (MBA) Struktura programu Program Interactive Online MBA obejmuje w sumie 12 kursów: 6 kursów w module podstawowym (Kursy są takie same dla wszystkich studentów), 2 kursy specjalizacji (Studenci wybierają indywidualnie) i 4 kursy modułu wyboru (Studenci wybierają się indywidualnie). Moduł podstawowy: kursy są takie same dla wszystkich studentów zarządzanie finanse zasoby ludzkie komunikacja marketing Komunikacja międzykulturowa Specjalizacje: student wybiera jedną specjalizację Zarządzanie strategiczne Zarządzanie strategiczne Zarządzanie strategiczne Sprzedaży rachunkowości Sprawozdawczość finansowa i analiza Rachunkowość zarządcza Zarządzanie projektami Zarządzanie projektami Zarządzanie procesami Zarządzanie zasobami ludzkimi Planowanie i rozwój HR Rekrutacja i selekcja Marketing międzynarodowy Global Marketing Komunikacja marketingowa E-biznes E-commerce Marketing cyfrowy Zarządzanie Finansami Zarządzanie ryzykiem Rynki finansowe i inwestycje Public relations Komunikacja z Mediami Strategiczny Komunikacja w PR zarządzanie IT Planowanie strategii informatycznych Zarządzanie projektami informatycznymi logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw Dystrybucja Logistyki i SCM Integral... [-]

Kontakt