LIGS University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LIGS Uniwersytet prywatny uniwersytet założony w 2012 roku zgodnie z prawem statutu stanu Hawaje, o czym świadczy dokumentu poświadczenie dobrej , wydane przez władze stanu Hawaje.

LIGS Uniwersytet działa zgodnie CO standartami agencje akredytacyjne Międzynarodowego Stowarzyszenia Distance Learning (IADL) i Amerykańskiego Stowarzyszenia Menedżer Edukacji i Akredytacji (AAMEA), a jego celem jest zapewnienie wysokiej jakości programów przy użyciu nowoczesnych metod nauczania (model Oxford skutecznego nauczania i interaktywnych edukacyjnych on-line).

LIGS uniwersytet nie jest akredytowana agencja akredytacyjny uznana amerykańskiego Departamentu Edukacji.

Uwaga: W Stanach Zjednoczonych, wiele organów licencyjnych wymagają akredytacji tytuły jako podstawę do ustalenia prawa do licencjonowania. W niektórych przypadkach, akredytowane uczelnie nie mogą brać udział w kursach podyplomowych z tytułów z niepotwierdzonych uczelni, a niektórzy pracodawcy mogą wymagać akredytowanego tytuły jako podstawę do ustalenia prawa do pracy.

Głównym celem jest zapewnienie LIGS University wysokiej jakości, gotowy do użycia w praktyce i programów dostępnych dla studentów na całym świecie. Akredytacja przez uznaną agencję akredytowanych przez Ministerstwo Edukacji USA może znacznie zwiększyć czesne, choć wysoka jakość kształcenia pozostanie na tym samym wysokim poziomie. Zespół LIGS University jest przekonany, że nefleksibilnye standardy akredytacji krajowych lub regionalnych organów akredytacyjnych w Stanach Zjednoczonych, nie ograniczają w zbyt wiele swobody świadczenia wysokiej jakości kształcenia w oparciu o nowoczesne trendy w edukacji dla studentów na całym świecie. Z tych powodów LIGS University postanowił utrzymać swoją niezależność w tworzeniu standardów nauczania znanymi zrzeszeniami akredytacji, które pozwalają na zapewnienie edukacji w bardziej efektywny i przystępnej formie dla studentów

Korzyści z treningu w LIGS Uniwersytetu:

 • Elastyczność - doskonale można połączyć proces nauki z pracą i życiem osobistym.
 • Niezależność i komfort - forma edukacji Interactive Online będzie można studiować w dowolnym miejscu, w zależności od dostępności komputera z dostępem do Internetu.
 • Jakość - program pod warunkiem, American University LIGS University.
 • - Wsparcie przez profesjonalnych trenerów, informacyjnych, wsparcie organizacyjne i techniczne od LIGS Uniwersytetu mailowy, systemów informacyjnych studentów, czatach, i tak dalej. n.
 • Źródła - kompendia, prezentacje i inne elektroniczne materiały edukacyjne, lista zalecanych lektur i wiarygodnych źródeł internetowych, aby pomóc w procesie uczenia się.

Program Menedżer LIGS Uniwersytet pomoże Ci:

 • uzyskać strategiczne podejście i realistyczny obraz sytuacji w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania,
 • przygotować się do kariery top menedżera poprzez rozwój i doskonalenie swoich umiejętności,
 • nauczyć się radzić sobie ze zmianami w dynamicznym środowisku biznesowym,
 • zrozumieć zasady organizacji i zarządzania,
 • nauczyć się korzystać z narzędzi do zarządzania i krytycznej oceny mocnych i słabych stron,
 • rozwijać swoje mocne strony, tak aby dopasować swoje przyszłe kariery i cele.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Online MBA Interaktywna

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2017 Stany Zjednoczone Honolulu Czechy Praga + 2 więcej

Interaktywny Online MBA Program stanowi nowoczesną formę dostępną 100% edukacji online, które można uruchomić w dowolnym dniu roku - zapisać się, gdy jesteś gotowy! [+]

Interaktywny Online MBA

 

Interaktywny Online MBA Program stanowi nowoczesną formę edukacji. Został on opracowany i przetestowany zgodnie z najnowszymi trendami w edukacji i opiera się na nowoczesnych sposobów komunikacji (e-learning, Student systemu informacji, chat itp), umożliwiając studentom uczyć się w dowolnym czasie i dowolnym miejscu za pomocą komputera z dostępem do Internetu.

Czas trwania programu: od 1 do 2 lat (lub oddzielnie)

Język wykładowy: angielski (możliwe także w innych językach)

Forma kształcenia: Interactive Online

Datę programu Start: w każdej chwili

Wymagania: absolwenci przyjęć z licencjat ze znajomości języka angielskiego... [-]


Kontakt